Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tavsiyem sıfırlamayla uğraşmayın boşuna.Direk temiz kurulum yapın başka türlü stabil çalışmıyor bilgisayar.Dün gece yaklaşık 3 saat sıfırlama yapsın diye bekledim sonuç hüsran oldu.Sonra 45 dk lık temiz kurulumla bilgisayar kendine geldi.Key falanda istemedi otomatik etkinleştirilmişti.Herkese kolay gelsin.

Yalnız şuan Gta V i kuramıyorum steam client not found hatası alıyorum setup ta.Cözüm bilen varsa yazarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan222 -- 31 Temmuz 2015; 22:37:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran akrtımı güncellememe rağmen programların ekran çözünürlüğü düşük?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kummbara

Utanarak soruyorum ama en üstteki çubuğu (artık adı neyse) nasıl siyah yapabilirim? Klasör açınca üst kısım beyaz olmasın istiyorum. Beyaz gözümü yoruyor da. (vurmayın pls)

İlk sayfada cevabı var kardeş iyi bak. Attığım dosyaları gösterdiğim yere atacaksın sonra da sen rengi hangi renk ayarlarsan o olur.

Example :
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 31 Temmuz 2015; 22:39:13 >

• Benim rezerve 2 günce bildirim ikonlarından kayboldu daha da gelmedi. Şuan ne bir güncelleme var ne bildirim. İkonu geri getirme konusunda denemediğim yöntem kalmadı. Nasıl update edeceğim ben bu pc yi? (Win7 Home Basic)
  • Tremors kullanıcısına yanıt
    Evet hocam oradan yapıyorsunuz Inteli seçip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: VEBAL

quote:

Orijinalden alıntı: VEBAL

@MühendisMurat Murat Bey ben yükseltmeyi deniyorum ama dosyaları kopyalıyor ekranı 2 saatte anca %18 oldu , neden bu kadar yavaş acaba,i5820k işlemci 16 GB Ram ve M2 Pci Exp. SSD var. Normalde çok hızlı yapması gerekmez mi? Teşekkürler

Yükseltme ve Sıfırlama işlemleri maalesef yavaş oluyor ama sizde SSD olmasına rağmen bu kadar yavaş olması anormal bir durum olduğunu gösteriyor. Lafın gelişi mi 2 saat dediniz

Yok lafın gelişi değil Kingston hyperx m2 aldım ama bu yükseltme çok uzun sürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: webmaster58

beyler windows 10 a güncelledim bilgisayarımı daha önce 8.1 kullanıyordum anakartım asus yeni çıkan ufak mini itx anakartlardan
    donanım konusunda herhangi bir sorunum yok oyunlar normal çalışıyor eksik kurulmuş bi donanımım yok
    fakat ben genede tereddütteyim windowsun kendi bulup kurduğu sürücüler yeterli olurmu
    yoksa asusun web sayfasından kendi verdiği sürücüleri yüklemelimiyim chipseti intel me sürücüsünü
    sesi etherneti driver tarihlerine bakıyorum 3 4 ay önceye ait windowsun kendi verdiği sürücü daha yenidir diye
    düşünüyorum yanılıyormuyum acaba ?

Windows 10 olabilir ama hala kullandığı sürüceler yeni değil,bence asusun kendi sitesinden indirmeniz daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

Evet hocam oradan yapıyorsunuz Inteli seçip

Oldu hocam sağolun.
  • T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    hocam sürücü tarihlerine bakıyorum 3 cü aya 2 ci aya ait sürücüler windows 10 resmi olarak daha yeni çıktı
    harbi tereddütteyim :)
  • Teşekkürler hocam okumamışım o kısmı kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusivecar

aynen bende merak ediyorum dostum sendekini yolla bende eve geçince sana gönderiyim karşılaştıralım x64 pro bendeki fakat sen hangisini indirdin ?

Bendekide x64 pro ancak boyutu 2.2 gb sanırım bir sıkıntı var gibi.
    Bendeki
    sha 1: da2e9ea6v65f63e22a753b4d021439c47ar34r

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 10 unu yükleyip ciddi sorunlarla karşılaşan oldu mu acaba günceleme yapmaktan biraz çekiniyorum açıkcası?
  • Ayarlarda pil simgesi açık olmasına rağmen sağ altta simge gözükmüyor.Bilen varsa yardım etsin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzeyali

orjinal key iptal olma durumu yok ama en temizi format atıp bilgisayara sonradan yukseltme yapmak. win 10 dısındaki keyleri kabul etmiyor. yukseltme yapmadan direkt iso ile temiz kurulum yaparsan kabul etmiyor.

Napıyım yani şimdi ?
  • Arkadaşlar, konu içerisinde bahsi geçmiş olabilir özür dilerim şimdiden.

Windows 8.1 SL 64 Bit'li laptopum var. Windows 10 Home'a geçiş yapılabiliyor sanırım.

Format atar gibi bir Windows 10 64 bit iso dosyası bulup, sıfırdan format atıp, mevcut olan ürün anahtarını doğrulatabilir miyim ?

Teşekkürler.

Ekleme : Yükseltme yapmak istemiyorum, temiz sıfır bir kurulum yapmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 31 Temmuz 2015; 22:56:22 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potur -- 31 Temmuz 2015; 22:54:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm07tr

quote:

Orijinalden alıntı: Exclusivecar

aynen bende merak ediyorum dostum sendekini yolla bende eve geçince sana gönderiyim karşılaştıralım x64 pro bendeki fakat sen hangisini indirdin ?

Bendekide x64 pro ancak boyutu 2.2 gb sanırım bir sıkıntı var gibi.
    Bendeki
    sha 1: da2e9ea6v65f63e22a753b4d021439c47ar34r

Windows.iso
    MD5: 7633687e70da6bab7994f01ed67d51d5
    SHA1: da99294b4a3899a1dc9b5c98b800cebe6dc0de92
    Dosya Boyutu: 3.226.075.136
  • quote:

Orijinalden alıntı: IDeoxysI

Benim rezerve 2 günce bildirim ikonlarından kayboldu daha da gelmedi. Şuan ne bir güncelleme var ne bildirim. İkonu geri getirme konusunda denemediğim yöntem kalmadı. Nasıl update edeceğim ben bu pc yi? (Win7 Home Basic)

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 bu sitedi araçla
  • quote:

Orijinalden alıntı: dönüşüm

windows 10 unu yükleyip ciddi sorunlarla karşılaşan oldu mu acaba günceleme yapmaktan biraz çekiniyorum açıkcası?

0 sorun ile karşılaştım wifi çekimi açılma hızı ram kullanımı Yani hızlandııı NAZAR DEYMESİN ÇOK ŞÜKÜR DİYELİM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster58

hocam sürücü tarihlerine bakıyorum 3 cü aya 2 ci aya ait sürücüler windows 10 resmi olarak daha yeni çıktı
    harbi tereddütteyim :)

Asus'un kendi sitesinde 2015/07/23 tarihli smart gesture güncellemesi gelmiş ama 2 gün oldu daha çıkalı ben genelde laptop modelinden indirmiyorum destek kısmına direk programı yazıp ordan indiriyorum ATK,Smart Gesture,Ekran kartları diğer ses sürücülerini asustan değilde kendi sitesinden indiririm onlar daha çok güncelleme yapıyor.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.