Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MediaCreationTool ile ürün anahtarı soruyor, orijinal anahtarı girince kabul etmiyor.
  • orjinal key iptal olma durumu yok ama en temizi format atıp bilgisayara sonradan yukseltme yapmak. win 10 dısındaki keyleri kabul etmiyor. yukseltme yapmadan direkt iso ile temiz kurulum yaparsan kabul etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Gelen key Msdn çıktı iade ettim bende . Ha 8 dolarlık keyler ha Msdn gerçi geliştirici kitleri patlamıyor genelde ama belli olmaz 130 TL çöpe gider.

en iyisini etmişşin
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    sistem etkinleşti ve sorunsuz..tr isoyla sil baştan format mı atacam başka çaresi yok mu hocam*
  • quote:

Orijinalden alıntı: themahzen

Geforce Experince için güncelleme bekleniyor. Driver güncellemesi geleli oldu zaten.

evet haklısınız. 2.4.5.57'yi yükledikten sonra 2.5.12.11'e otomatik olarak güncelledi ve program açılmaz oldu. şimdi tekrar program ekle kaldırdan programı kaldırıp 2.4.5.57'yi kuracağım. w10 için çalışır bir güncelleme geldiğinde haberdar edebilir misiniz?
  • beratad B kullanıcısına yanıt
    helal olsun sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutbilisim

sistem etkinleşti ve sorunsuz..tr isoyla sil baştan format mı atacam başka çaresi yok mu hocam*

Şuan yok, varsayılan olarak ayarlanmıyor dil.

quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

evet haklısınız. 2.4.5.57'yi yükledikten sonra 2.5.12.11'e otomatik olarak güncelledi ve program açılmaz oldu. şimdi tekrar program ekle kaldırdan programı kaldırıp 2.4.5.57'yi kuracağım. w10 için çalışır bir güncelleme geldiğinde haberdar edebilir misiniz?

Burası microsofttan daha güncel kardeş görmüyor musun :) hemen ilk sayfaya eklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 31 Temmuz 2015; 22:05:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

quote:

Orijinalden alıntı: themahzen

Geforce Experince için güncelleme bekleniyor. Driver güncellemesi geleli oldu zaten.

Ben takipteyim. Çıkınca sizi de haberdar ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spookytr

MediaCreationTool ile ürün anahtarı soruyor, orijinal anahtarı girince kabul etmiyor.

Kötü olmuş, elindeki sistemi sıfırla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

quote:

Orijinalden alıntı: otsman

quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Ses barında önceden programın sesini kısıp yükseltme vardı mesela chrome falan. Şimdi tek bar kalmış sanki. Yoksa ben mi bulamadım?

Ah biraz ya biraz karıştırsak nolur sanki. Ses işaretine sağ tık>ses düzey karıştırıcısını aç. Bu kadar yahu.

Az önce sağ tıklamıştım bir şey olmamıştı o yüzden sordum. Neyse teşekkürler de sesi azalmış diyor annem. Bana da öyle geldi. Neyse sürücüler ile düzelir herhalde.

Sıkıntı yok. Gelecek güncellemelerle çözülür. Youtubede büyük sıkıntı var özellikle. Video izlerken ses ayarından ayarlayıp yenileyince sayfayı ses düşüyor. Yani bende de öyle bir sorun var.

anladım tşk ederim..dil paketi ile değiştirme olayını da yakın zamanda eklerler sanırım
  • Yav beyler ben korsan win 7 üzerine direk mediacreation tool ile flasha dosyayı yazdırıp format attım yükesltme falan yapmadım biosta kayıtlı keyi görür falan diye de etkinleştirmedim şuan keyi kaybettiğim için win 7 üzerinden yüklemiştim direk ne yapacağım şimdi
  • Logitech G103'de klavye'de ki Windows tuşu çalışmıyor aynı sorunu yaşıyan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suda Balık Boğan Adam

Suan Windows Xp İsletim sistemi Yukluydu, İso yu indirdim dvd siz sanal disk olusturarak denedim, Windows 32 uyumlu degil gibisinden seyler dedi , Dvd ye Yazdirsam Boot Etsem Sorun cikar mi

Bilen varsa cevaplasin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ben win 8 den 10 a yükseltme yaptım. ram kullanımı biraz arttı gibi . windows 10 da sürücüyü silip resetleme seçeneği var onu yapsam iso kurmak yerine sıfır kurulum gibi olurmu ?
    Hocam şu an herşey sorunsuz değil mi yani yükseltme kullanıyorum sıfırdan kurulum için usb flash belleğe indirmeyide yaptım etkinleştirme sorunları kalmadı herhalde?
  • Beyler ISO indiriyorum da, temiz kurulum için önce yükseltip sonra sıfırdan kurulum mu yapacağız? Windows 7 Home Edition.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    MediaCreationTool 'u tekrar çalıştırdım. Bu sefer başka bilgisayar için... seçeneği yerine bu bilgisayarı yükselti seçtim. Bakalım ne olacak. Sanırım tekrar kurulumu indiriyor şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

Beyler ISO indiriyorum da, temiz kurulum için önce yükseltip sonra sıfırdan kurulum mu yapacağız? Windows 7 Home Edition.

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Hocam şu an herşey sorunsuz değil mi yani yükseltme kullanıyorum sıfırdan kurulum için usb flash belleğe indirmeyide yaptım etkinleştirme sorunları kalmadı herhalde?

Yes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 31 Temmuz 2015; 22:12:23 >
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.