Şimdi Ara

Bir daha gondola asla binmem Allah korudu beni (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
3
Favori
4.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam aynen öyle bir de ben ek olarak kiloluyum zar zor tutundum demire Allah korudu beni cidden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaglew

• kamilazeye gondolo hepsine korkmadan biniyorum ama midem bulaniyo

• Puhahah ilk kez gondola binen liselinin dramı

• quote:

Orijinalden alıntı: LazPlayboy

Arkadaşlar demin bindim ölümle burun buruna geldim bir daha asla... Hiç bir koruma önlemi yoktu bir tek önümüzde bir çubuk vardı. Tabi ben tekniğini bilmeden en uca oturdum. Oturmaz olaydım geri doğru kalkarken az daha yere düşecektim popom oturduğum yerden kalktı sadece elimle demire tutundum. Öleceğimi zannettim abartmıyorum beyler cidden böyle. Yüzüm yere döndü zaten havaya kalkınca.
    Tekniği varmış meğer ayağa kalkacakmışız.. Diyeceğim o ki benim gibi artistik için sakın binmeyin hiç binmesiyseniz.
    Denir var dedim ama demir de zaten bel hizasında o gemi havaya kalktığı zaman yere neredeyse yukarıdan dik bakıyorsunuz ellerimle zar zor tutundum lanet ettim

Playboya bak daha gondola binemiyor başkalarına nasıl bincek bilmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: talha-25

Puhahah ilk kez gondola binen liselinin dramı

Vallahi diyorum olay heyecan değil ölüm korkusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahlaki Adam

Adam ranger a binse ölecek

Dostum rangerada gondolada bindim.

Rangeri 100 kez tercih ederim gondola.Kemer var,bar var adam gibi.

Gondol cidden cok tehlikeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisine de bindim ters dönen alet adı kamikaze idi sanırım o bana daha güvenli gelmişti. Bunda sadece önünde demir bir çubuk var, açılsa yandın.

• Oyle hissediyor ilk bindiginde insan ama metali tamamen biraksan ve kendini serbest biraksan bile dusmuyorsun aslinda, fiziksel hesaplarla dusurmeyecegi kanitlanmis bir alet o, dairesel hareket yapiyor, en fazla biraz popon kalkar. İstatiksel olarak siradan bir gunde karsidan karsiya gecerken ya da araba kullanirken olme riskin cok daha fazla.

• Bende ilk bindiğimden ortasına binmiştim. Fazla sorun olmamıştı ama ortasındayken bile berbattı. Paranızı çöpe atmak istiyorsanız buyurun. Bu arada nick konu uyumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayağa mı kalkmak lazım mış ? daha önce binmedim gondola binmeyi de düşünmüyorum ama binersem aklımda olur Teşekkürler Bu Arada Geçmiş olsun
  • Düşmezsin o kadar abartmaya gerek yok. İlk bindiğimde ben de çok korkmuştum. Kız arkadaşınla falan bin. Denendi onaylandı.
  • Aynı şey bana da oldu en son bineli 3-4 yıl oldu o zaman sadece 45 kilo falandım gondol en arkaya gidip bir iki saniye hareketsiz kaldıktan sonra düşmeye başlayınca vücudum koltuktan kesildi havaya kalktım yani sadece elimle tutunuyordum. Çok kötü bir şey ya Adam da biz bağırınca gaza geldi daha da artırıyordu hızı

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Daha once binmedim fakat korunmanin yetersiz olmasi bundan sonra da binmemem icin yeterli bir sebep gibi duruyor. Sikayet edilirse buyuk bir ihtimal duzenlemeye dahi gidilebilir.

Birader olay o zaten rangerdaki gibi koruma yapsalar zevki çıkmaz gondolun o Demir sallanacak tam sıkıştırmayacak zaten

Edit : biryerde binmiştim 360 dönüyorduk nerdeyse

Edit 2 : parkta bulunan küçük gondollarda arkadaş inadına 360 döndürüyordu siz siz olun dinlenmek için bile binmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex Turner -- 5 Temmuz 2015; 1:55:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatebilenkedi

Ayağa mı kalkmak lazım mış ? daha önce binmedim gondola binmeyi de düşünmüyorum ama binersem aklımda olur Teşekkürler Bu Arada Geçmiş olsun

Aman diyim hocam binmeyin

• benimkinde ellerimde terlemişti bide durmuyo 360 derece döncek sandım bildiğin şu titaniği en son batma sahnesini yaşadık resmen süzülüyodum indiğimde kollarım kasılmış vaziyetteydi crazy danceda çok kötü mide bulandırıyo bide kafayı dayıcaksın arkaya yoksa küt küt vurursun 4 kere kafam şişti ranger korkudan binmedim ama etrafında kepenkler var ve kemerle bağlıyorlar güvenli gibi ama 360 derece dönüyo binmem
  • Daha yeni kurulmuş gondola bindim ilk turuydu, en uca oturdum. benimde ilk binişimdi(benden başka binen yoktu sebebini sonra anladım). Gondolu çalıştıran mı desem gondolmu desem bir arıza yaptı ve uzun bir süre durduramadılar. Her kalkışında yüzüm yere değil kafamın üstü yere gelicek şekilde oluyordum. Koltuktan bağımsızlığımı ilan etmiştim adeta. İndigimde özür dilediler 5 jeton verdiler. Ancak 7-8 gün boyunca kollarım tutmadı, 15-20gün ağrıdan uyuyamadım. Bir daha binmedim mutluyum

Not; boy 1.96

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Tost -- 5 Temmuz 2015; 2:00:33 >
  • onun zevki zaten sadece tek demir olmasında ve düşecek gibi hissetmende

o fazla geliyorsa çocuklar için olana binseydin 30derece döndürüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazPlayboy

Arkadaşlar demin bindim ölümle burun buruna geldim bir daha asla... Hiç bir koruma önlemi yoktu bir tek önümüzde bir çubuk vardı. Tabi ben tekniğini bilmeden en uca oturdum. Oturmaz olaydım geri doğru kalkarken az daha yere düşecektim popom oturduğum yerden kalktı sadece elimle demire tutundum. Öleceğimi zannettim abartmıyorum beyler cidden böyle. Yüzüm yere döndü zaten havaya kalkınca.
    Tekniği varmış meğer ayağa kalkacakmışız.. Diyeceğim o ki benim gibi artistik için sakın binmeyin hiç binmesiyseniz.
    Denir var dedim ama demir de zaten bel hizasında o gemi havaya kalktığı zaman yere neredeyse yukarıdan dik bakıyorsunuz ellerimle zar zor tutundum lanet ettim

Besirlidemi bindin

• güvenlik zayıf ama tek yapman gereken tutunmak , adrenalin için gerçekten iyi ,ve tutunamazsan öldün
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.