Şimdi Ara

Transfer Hedeflerimiz Fenerin 1 Kademe Altında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adam haklı hocam, 1-2 kadememi derken en az 4-5 kademe demek istemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Onur~

Hangi büyük kulüp t. direktörüne sorsanız %90'ı Nani'yi tercih eder bu böyledir Löw hariç onda bir başka Podolski sevgisi var

saçma.

%90 yazmışsın bir de duble saçma.

arkadaş adama sormazlar mı sen nasıl bir formasyonda oynuyorsun diye. almanya kupayı nasıl kazandı yeri geldi 4-6-0 oynadı yeri geldi 4-5-1 e döndü 35lik klose oynadı yeri geldi 4-3-3 oynadı ve bunların hepsini maç içinde değişimli yaptı.

kendini ferguson sanıp t.direktörlerin %90 demen komik.

nedir oynatacağın taktiğe elindeki kadro ya göre, ha sadece kanat oyuncusu olsun işte çizgiye yapışsın çalımı atsın orta açsın diyosan nani daha belirgin. bi de adam senelerce manU da oynadı güzel isim şöhret yaptı. ama gözü kapalı nani daha iyi diyenler sadece komik duruma düşer.

• Fanatiklik ve gözü dönmüşlükte Gs Fanları FB'yi sollamış cidden.
    Sadece skorerlikle Nani/Poldi kıyaslaması kadro derinliği falan filan, çok komik.
    Nani potansiyel olarak içinde CR saklıyor, piskoloiji düzgün olursa yapacağı katkıyı kestirmek bile mümkün değil.
    Futbolu sanayi gibi düşünüp leblebi gibi gol atan Burak'tan memnun oluyorsa insanlar, o da ayrı bir trajikomedi zaten.
    Futbolun hiç bir estetik yani, tekniği vs hiç göz önünde bulundurmayalım, Burak/Poldi/Yanpas Selçuk öyle gidelim.

Ben de GS'lıyım, kabul edelim berbat bir kadromuz var şuan, herşey bala mala şampiyon olmayla bitmiyor.
  • 4 kademe altında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

Fanatiklik ve gözü dönmüşlükte Gs Fanları FB'yi sollamış cidden.
    Sadece skorerlikle Nani/Poldi kıyaslaması kadro derinliği falan filan, çok komik.
    Nani potansiyel olarak içinde CR saklıyor, piskoloiji düzgün olursa yapacağı katkıyı kestirmek bile mümkün değil.
    Futbolu sanayi gibi düşünüp leblebi gibi gol atan Burak'tan memnun oluyorsa insanlar, o da ayrı bir trajikomedi zaten.
    Futbolun hiç bir estetik yani, tekniği vs hiç göz önünde bulundurmayalım, Burak/Poldi/Yanpas Selçuk öyle gidelim.

Ben de GS'lıyım, kabul edelim berbat bir kadromuz var şuan, herşey bala mala şampiyon olmayla bitmiyor.

Kadromuz rezalet bu konuda haklısın.
    Podolski, Nani karşılaştırmasına gelirsen haksızsın her türlü. Quaresma'da belki Ronaldo'dan yetenekli ama Porto hariç hiçbir kulüpte yeteneklerini ortaya koyamadı.
    Nani Sporting Lizbona kiralanmadan önceki sezon ne yaptı biliyor musun? İçinde Ronaldo taşıyan Nani hani. Lig-Kupa-Şampiyonlar Ligi toplam 11maç ve 1 gol. Sporting Lizbon'da çok üst düzey oynamadı. Ligde gol attığı 4 takım var sadece Gil Vicente 2 gol 1 asist, Panafiel 2 gol, Rio Ave 2 gol 1 asist, Guimaeres 1 gol.
    Panafiel ve Gil Vicente ligden düştü. Rio Ave 10. bitirdi ligi. İlk 5'teki takımlardan gol attğı tek takım Guimaeres. Portekiz ligi maçlarını izlersen can sıkıntısından ölürsün bizim ligden bile oyun olarak kötü bir lig 2 takımın sürüklediği bir lig. Nani bu ligde bile kendini fazla gösteremedi ve son 3 senedir ciddi düşüş içinde olduğu biliniyor.
    12-13 sezonu 21maç- 3 gol- 6 asist.(12 hafta sakat)
    13-14 sezonu 13maç - 1 gol. (13 hafta sakat)
    14-15 sezonu 38 maç 12gol-8 asist.

Podolski'ye gelirsek.
    14-15 31maç 4gol- 4 asist.
    13-14 27maç 12gol- 5 asist.(14 hafta sakatlıktan dolayı hiçbir maça çıkamadı)
    12-13 42maç 16gol- 12 asist

Hayır şimdi istatistiklere bakıyorsun Podolski zaten daha fazla gol atmalı Sol Forvet oynuyor zaten ama Nani son 3 senede ciddi düşüş sergilemiş bu sene biraz toparlanma var ama oynadığı lig yüzünden bu toparlanma. Podolski Sanchez sonrası zaten formayı fazla göremedi. İnter'de iyi oynamadı ve sezonu böyle bitirdi.
    Kendi oyuncunu yermek yerine transferden mutlu olsan iyi olmaz mı? İkisi de iyi oynar ligin kalitesi artar inşallah.
    Bu karşılaştırmalar bana Krasic-Amrabat karşılaştırmasını hatırlatıyor. Fenerliler o zaman da çok kibirlenmişti sonuç hüsran Amrabat iyi kötü kiralama, bonservis bedeli ile gitti. Az da olsa katkı verdi ama Krasiç 3 sezondur yatıyor ve Amrabat'ın aldığı paranının neredeyse 3 katını alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

hayır 1 2 kademe üstünüz diyosun geçen sene ondan önceki sene ondan önceki sene istatistikleri koyuyosun 3 puan farkla şampiyon oldun bu yıl farkındasın dimi avrupada 4 lendin bu dönemden bahset ucu ucuna aldın kupayı çok iyi bir futbol oynamadın boş yorum yapmışsın he uefa kupanız var onu yazmamışsın ben ekliyim.

Tamam kardeşim geçen seneyi konuşalım

Süper Kupa FB (GS finalist)
    Türkiye Kupası GS (FB finalist değldi bile)
    Lig GS (4 yıldız hediyeli)

Evet avrupada 4 lendik ama siz geçen sene ne yaptınız Avrupada? Ne UEFA Men mi etti?

Al bak sırf geçen seneye baktığımızda yine TIK TIK TIK.

Varmı cidden başka tıklanmak istediğin bir durum?

Hemde 2 Teknik Direktör ve 3 Başkanın değiştiği bir seneden bahsediyoruz.

Sağlıcakla kal.

tamam bende diyorumki 3 puanla şampiyon oldun öyle büyük bir fark yok diyorum ama sen işine geldiği gibi okuyosun bizdede hoca değişti ama 1 2 kademe yüksektik deme komik oluyo.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

Ya ciddi ciddi podolskiyle naniyi bir tutuyolar şaka gibi. Diego sneijderi bir tutmayla podolski naniyi bir tutma ayni seydir

Neden? Ciddi soruyorum neden?

Nani sağ veya sol kanatta oynuyor
    Podolski sol kanat veya forvette oynuyor

Nani daha çok kanata yapışan bir futbolcu
    Podolski daha çok içeri kateden bir futbolcu.

Podolski kariyerinde daha skorer bir futbolcu Naniye nazaran açık ara
    Nani kariyerinde maç başına oranla Podolskiden daha fazla asist yapan bir futbolcu

Podolski Alman milli takımında 125 maç oynamış
    Nani Portekiz milli takımında 80 maç cıvari

Podolski de Nani de 2005li yıllarda sükse yapan genç futbolculardı
    Bu iki futbolcununda güzel kariyerleri oldu (Nani'nin bir tık daha fazla)
    Bu iki futbolcuda 2012 yılından beri düşüşte.

Nani son 3 senenin 2 sinde ligde 10 maç ortalama ile oynadı. Geçen sene Portekiz Liginde (2. klasman bir lig) kendisini tekrar buldu
    Podolski son 2 senedir yani Alexis Sanches'in gelişi ile gözden düştü. Ondan önce Arsenal'e çok iyi katkı verdi.

ben sana soruyorum.

Podolski ve nani arasında ne fark var? Kibirlenecek ne fark var?

Nani tam size göre bir adam. Bitirici forvetlerinizi kanattan harika şovmen olarak güzel asistler yapacaktır
    Podolski de tam bize göre bir adam. Bitirici olmayan forvetlerimize destek olacaktır attığı gollerle ve takım oyununa daha yatkındır. Alman ekolünden gelmeside ayrı.

Şu ukala maskelerinizi atın artıkta ciddi ciddi bana Neden sanki Nani bir Dünya Yıldızıymış ama Podolski çöpün önde gideniymiş gibi takıldığınızı bi anlatın.

Hem GSli hem BJKli hem Hem FBli hem TSlilere soruyorum bunu.

Nani'den 2008lerde beklenti çok çok daha fazlaydı. Podolskide de öyle. İkiside beklentileri dünya futbolunda karşılayamadılar. Ve ikiside asla dünya futbolu için "SUPERSTAR" kategorisine giremediler. Ama ikiside gerçekten iyi futbolcular. Aşı tutarsa.

Öncelikle Podolski'nin Arsenal'dan gözden düşmesi ile ilgili bir cevap vereyim.Podolski geldiği ilk sezon hariç her zaman rotasyon oyuncusuydu yani Alexis Sanchez'in gelişiyle bir ilgisi yok bu arada Alexis Sanchez bu sezon geldi yani 2 senedir Arsenal da oynamıyor.Bilmiyorsanız öğrenmiş olun...

Podolski kariyerinde Köln hariç hiç bir yerde tutunamadı.Köln de iyi işler yaptı Münih aldı tutunamadı tekrar Köln'e gitti orada yine iyi işler yapıp Arsenal'a transfer oldu ve Arsenal da da bir varlık gösteremeyip Galatasaray'a transfer oldu.

Nani ise 7 sezon Manu da oynadı.Özellikle SAF döneminde takımına büyük katkı verdi.Moyes ve LVG dönemlerinde fazla şans bulamadı bununda oynatılan sistemle alakası var.LVG'nin Nani'yi yollamasının sebebi de sistemle alakalı bu sistemde Di Maria gibi bir oyuncu bile yedek kalıyor.

Siz daha önce başka bir konuda da Portekiz Ligini küçümseyip 2.klasman bir lig demiştiniz.Bende size Türkiye ligi ile Portekiz ligi arasında ne fark var diye bir soru yöneltmiştim cevap vermemiştiniz.Ben söyleyeyim aralarında fark yok varsa bile ufak farklar var.Yani Nani EPL de değil STSL de oynayacak o nedenle problem yok.Sizi Portekiz liginde yaptıkları kesmiyorsa CL de yaptıklarına dair veriler paylaşalım.

Oguzhan @oguzhann10 2 Tem
    Nani bu sezon Ş.L'nin ortalama olarak en fazla pozisyon üreten oyuncusuydu. Ortalama olarak en çok şut atan 2.oyuncu.

Transfer Hedeflerimiz Fenerin 1 Kademe Altında

Şu anki halleriyle Nani tek başına maç alabilecek bir adam Podolski için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.Podolski'nin yanındaki parçalarında iyi olması lazım.Kesinlikle Podolski'ye kötü topçu demiyorum Galatasaray'a katkı verecektir fakat Nani ile Podolski kıyaslanmaz.Nani çok daha iyi futbolcu...Başka bir forumda Galatasaray'lıların yaptığı ankette bunu gözler önüne seriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

quote:

Ya ciddi ciddi podolskiyle naniyi bir tutuyolar şaka gibi. Diego sneijderi bir tutmayla podolski naniyi bir tutma ayni seydir

Nani kariyerinde maç başına oranla Podolskiden daha fazla asist yapan bir futbolcu

Nani son 3 senenin 2 sinde ligde 10 maç ortalama ile oynadı. Geçen sene Portekiz Liginde (2. klasman bir lig) kendisini tekrar buldu
    Podolski son 2 senedir yani Alexis Sanches'in gelişi ile gözden düştü. Ondan önce Arsenal'e çok iyi katkı verdi.

ben sana soruyorum.

Nani tam size göre bir adam. Bitirici forvetlerinizi kanattan harika şovmen olarak güzel asistler yapacaktır
    Podolski de tam bize göre bir adam. Bitirici olmayan forvetlerimize destek olacaktır attığı gollerle ve takım oyununa daha yatkındır. Alman ekolünden gelmeside ayrı.

Şu ukala maskelerinizi atın artıkta ciddi ciddi bana Neden sanki Nani bir Dünya Yıldızıymış ama Podolski çöpün önde gideniymiş gibi takıldığınızı bi anlatın.

Nani'den 2008lerde beklenti çok çok daha fazlaydı. Podolskide de öyle. İkiside beklentileri dünya futbolunda karşılayamadılar. Ve ikiside asla dünya futbolu için "SUPERSTAR" kategorisine giremediler. Ama ikiside gerçekten iyi futbolcular. Aşı tutarsa.

Öncelikle Podolski'nin Arsenal'dan gözden düşmesi ile ilgili bir cevap vereyim.Podolski geldiği ilk sezon hariç her zaman rotasyon oyuncusuydu yani Alexis Sanchez'in gelişiyle bir ilgisi yok bu arada Alexis Sanchez bu sezon geldi yani 2 senedir Arsenal da oynamıyor.Bilmiyorsanız öğrenmiş olun...

Podolski kariyerinde Köln hariç hiç bir yerde tutunamadı.Köln de iyi işler yaptı Münih aldı tutunamadı tekrar Köln'e gitti orada yine iyi işler yapıp Arsenal'a transfer oldu ve Arsenal da da bir varlık gösteremeyip Galatasaray'a transfer oldu.

Nani ise 7 sezon Manu da oynadı.Özellikle SAF döneminde takımına büyük katkı verdi.Moyes ve LVG dönemlerinde fazla şans bulamadı bununda oynatılan sistemle alakası var.LVG'nin Nani'yi yollamasının sebebi de sistemle alakalı bu sistemde Di Maria gibi bir oyuncu bile yedek kalıyor.

Siz daha önce başka bir konuda da Portekiz Ligini küçümseyip 2.klasman bir lig demiştiniz.Bende size Türkiye ligi ile Portekiz ligi arasında ne fark var diye bir soru yöneltmiştim cevap vermemiştiniz.Ben söyleyeyim aralarında fark yok varsa bile ufak farklar var.Yani Nani EPL de değil STSL de oynayacak o nedenle problem yok.Sizi Portekiz liginde yaptıkları kesmiyorsa CL de yaptıklarına dair veriler paylaşalım.

Nani bu sezon Ş.L'nin ortalama olarak en fazla pozisyon üreten oyuncusuydu. Ortalama olarak en çok şut atan 2.oyuncu.

Şu anki halleriyle Nani tek başına maç alabilecek bir adam Podolski için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.Podolski'nin yanındaki parçalarında iyi olması lazım.Kesinlikle Podolski'ye kötü topçu demiyorum Galatasaray'a katkı verecektir fakat Nani ile Podolski kıyaslanmaz.Nani çok daha iyi futbolcu...Başka bir forumda Galatasaray'lıların yaptığı ankette bunu gözler önüne seriyor.

Yo güzel sallamışsın tebrikler. Podolski ilk 2 yıl arsenalde banko oyuncuydu. Alexis sanchezin geldiği yıl yani Poldinin 3. Yılı gözden düştü. Bilmiyosanız öğrenin diye söyledim.

Poldi köln dışında tutunamadı demişsin bayernde ilk senesi ve arsrnalde 2 senesini direk çizmişsin. Tebrikler.

Milli takım kariyeride apayrı.

Nani 7 yıl oynadı ama son 3 yılı nerede? Güzel bir çıkış yaptı ama gerisi gelmedi. Portekiz ligi 2. Klasman bir ligdir. İngiltere almanya ispanya ligi ayarında bir kig değildir. Bunu tartışıcaksan başlı başına boşuna mesaj atıyosun bu konuda.

Nani yi sırf man utd da oynadı diye bir ronaldo triplerine girdiğiniz sürece gerçekleri göremiyeceksiniz.
    Nani neye göre daha iyi oyuncu? Bir tek geçen sene daha iyi performans sergiledi. Milli takım ve klüp kariyerini karşılaştır sonra bu yorumu yap.

Nani dünya kupası kazanan, avrupa kupası kazanan bir milli takım parçası olabildimi mesela?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @D.

Allah aşkına Nani'nin tek başına aldırdığı 1 tek maç söylesene bana ya ? Hani söyle bende bileyim.

Ya sanırım sen Arsenal maçlarından başka maç izlemiyorsun ya da işine gelmiyor bazı şeyler.

Nani 10 11 sezonundan başka nerede adam gibi üst seviye top oynadı söyle bende bileyim.

Galatasaray'a laf sokalım diye Umut Sarıkaya'nın "övmek için yaşayanlar"ına döndünüz yahu.

Podolski beni tam manasıyla tatmin etmedi fakat öveceğim diye de kasmadım bugüne kadar çok şükür.

İtin bir yerine soktuğun Podolski ile öve öve bitiremediğiniz Nani arasında 1 yaş fark var.

Birisi Almanya milli takımında 116 maç 47 gol atmış.WC kaldırmış.310 maçta 114 golü var kulüp kariyerinde.
    Birisi Portekiz milli takımında 86 maç 15 gol atmış. 232 maç 41 golü var kulüp kariyerinde.

1 yaş büyük Podolski'nin fazladan 30 Ulusal 78 Lig maçı 32 Ulusal 73 lig golü falzası var.

Birde Nani kanat oynuyor.Asist sayıları da öyle aman aman fark yok.Sözde top cambazı Nani Podolski'yi top diye oynuyordu.

Nani 1 senede 32 tane milli takımda 73 tane Fenerbahçe formasıyla gol atsın, o zaman bende Nani ile Podolski'yi kıyaslarım.

A dur Podolski'nin muhtemel atacağı bu seneki gol ve yapacağı asistleri de hesaba katarsak bi 15 gol 10 asist fazladan yapmaya çalışsın.

Böyle anlatırsam anlarsınız herhalde.Hadi iyi forumlar.Ha mesajıma son vermeden "Bugünlerde Fenerbahçe Taraftarı (Temsili)"

• quote:

Orijinalden alıntı: Tom Marvolo Riddle Burnu

quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

Fanatiklik ve gözü dönmüşlükte Gs Fanları FB'yi sollamış cidden.

Kadromuz rezalet bu konuda haklısın.
    Podolski, Nani karşılaştırmasına gelirsen haksızsın her türlü. Quaresma'da belki Ronaldo'dan yetenekli ama Porto hariç hiçbir kulüpte yeteneklerini ortaya koyamadı.
    Nani Sporting Lizbona kiralanmadan önceki sezon ne yaptı biliyor musun? İçinde Ronaldo taşıyan Nani hani. Lig-Kupa-Şampiyonlar Ligi toplam 11maç ve 1 gol. Sporting Lizbon'da çok üst düzey oynamadı. Ligde gol attığı 4 takım var sadece Gil Vicente 2 gol 1 asist, Panafiel 2 gol, Rio Ave 2 gol 1 asist, Guimaeres 1 gol.
    Panafiel ve Gil Vicente ligden düştü. Rio Ave 10. bitirdi ligi. İlk 5'teki takımlardan gol attğı tek takım Guimaeres. Portekiz ligi maçlarını izlersen can sıkıntısından ölürsün bizim ligden bile oyun olarak kötü bir lig 2 takımın sürüklediği bir lig. Nani bu ligde bile kendini fazla gösteremedi ve son 3 senedir ciddi düşüş içinde olduğu biliniyor.
    12-13 sezonu 21maç- 3 gol- 6 asist.(12 hafta sakat)
    13-14 sezonu 13maç - 1 gol. (13 hafta sakat)
    14-15 sezonu 38 maç 12gol-8 asist.

Podolski'ye gelirsek.
    14-15 31maç 4gol- 4 asist.
    13-14 27maç 12gol- 5 asist.(14 hafta sakatlıktan dolayı hiçbir maça çıkamadı)
    12-13 42maç 16gol- 12 asist

Hayır şimdi istatistiklere bakıyorsun Podolski zaten daha fazla gol atmalı Sol Forvet oynuyor zaten ama Nani son 3 senede ciddi düşüş sergilemiş bu sene biraz toparlanma var ama oynadığı lig yüzünden bu toparlanma. Podolski Sanchez sonrası zaten formayı fazla göremedi. İnter'de iyi oynamadı ve sezonu böyle bitirdi.
    Kendi oyuncunu yermek yerine transferden mutlu olsan iyi olmaz mı? İkisi de iyi oynar ligin kalitesi artar inşallah.
    Bu karşılaştırmalar bana Krasic-Amrabat karşılaştırmasını hatırlatıyor. Fenerliler o zaman da çok kibirlenmişti sonuç hüsran Amrabat iyi kötü kiralama, bonservis bedeli ile gitti. Az da olsa katkı verdi ama Krasiç 3 sezondur yatıyor ve Amrabat'ın aldığı paranının neredeyse 3 katını alıyor.

Reel olarak eldeki verilerle bakılınca haklısın, ama ben zaten potansiyel olarak söylüyorum.

Tamamen olasılığa dayalı şeyler, dediğin gibi tam tersi de olabilir.

Beni deli eden, geçen sezon sanki fist class top oynanmış takım güllük gülistanlık tüm yönetim ve teknik ekip halinden memnunmuş gibi tutum sergilemesi.

Poldiyle, Bilalle falan olmaz bu iş...
    CL seviyesinde top oynandığında gerçekleri göreceğiz zaten, Yasinin oyun zekasını zerre gözetmeden dalıp çıkması, ileri hattının beceriksizliğinden şino'nun gardı düştüğünde, orta sahanın çöküşünü yine izleyeceğiz bakalım.

Mevcut takım çok yetersiz, maçlar bile artık izlense de olur izlenmese moduna girmişti geçen sene, inş aynı rezaleti görmeyiz.

• quote:

quote:

ben sana soruyorum.

fark ne biliyor musunuz?siz podolski'yi hala kölndeki podolski sanıyorsunuz ama öyle değil dostum,podolski hala etkili bir oyuncudur ancak siz eski performansına bakarak nani'den aşağı kalır yanı yok diyorsunuz,hele bi sene başlasın o zaman görürsünüz podolski'nin eski poldi olmadığını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar hemen gruplanıp sürü psikolojisiyle podolskiyi naniden üstün görüyorlar naniyle kıyaslıyorlar.Fener podolskiyi alsa Galatasaray naniyi alsa tam tersini söyliyecksiniz bu sefer Nani böyle iyi şöyle iyi cr7 nin yerine alındı falan fistan.

2 gündür gs taraftar profili kendisini komik duruma düşürmekten başka birşey yapmıyor.Gs bilalleri sabrileri alırken isyan eden gs lilere destek veriyordum ama şu günden sonra ne olursa müstehak size valla :) RVP ile burağı kıyaslamanızdan korkuyorum en son onuda yapmayın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

@D.

Allah aşkına Nani'nin tek başına aldırdığı 1 tek maç söylesene bana ya ? Hani söyle bende bileyim.

Ya sanırım sen Arsenal maçlarından başka maç izlemiyorsun ya da işine gelmiyor bazı şeyler.

Nani 10 11 sezonundan başka nerede adam gibi üst seviye top oynadı söyle bende bileyim.

Galatasaray'a laf sokalım diye Umut Sarıkaya'nın "övmek için yaşayanlar"ına döndünüz yahu.

Podolski beni tam manasıyla tatmin etmedi fakat öveceğim diye de kasmadım bugüne kadar çok şükür.

İtin bir yerine soktuğun Podolski ile öve öve bitiremediğiniz Nani arasında 1 yaş fark var.

Birisi Almanya milli takımında 116 maç 47 gol atmış.WC kaldırmış.310 maçta 114 golü var kulüp kariyerinde.
    Birisi Portekiz milli takımında 86 maç 15 gol atmış. 232 maç 41 golü var kulüp kariyerinde.

1 yaş büyük Podolski'nin fazladan 30 Ulusal 78 Lig maçı 32 Ulusal 73 lig golü falzası var.

Birde Nani kanat oynuyor.Asist sayıları da öyle aman aman fark yok.Sözde top cambazı Nani Podolski'yi top diye oynuyordu.

Nani 1 senede 32 tane milli takımda 73 tane Fenerbahçe formasıyla gol atsın, o zaman bende Nani ile Podolski'yi kıyaslarım.

A dur Podolski'nin muhtemel atacağı bu seneki gol ve yapacağı asistleri de hesaba katarsak bi 15 gol 10 asist fazladan yapmaya çalışsın.

Böyle anlatırsam anlarsınız herhalde.Hadi iyi forumlar.Ha mesajıma son vermeden "Bugünlerde Fenerbahçe Taraftarı (Temsili)"

daha geçen sezon nani sporting'de harikalar yaratıyordu,peki poldi napıyordu?italya liginin artık orta sıra takımına dönüşmüş inter'de bile adam gibi oynayamadı..podolski bitti artık kabullenin bunu,bi kere objektif olun

• Lord Joker kullanıcısına yanıt
    Yav hehe harikalar yaratıyordu.Peygamberliğini ilan etmişti Lizbon'da.Lizbonlular Nani'ye tapıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

quote:

ben sana soruyorum.

kardes o istatistik maribor ve schalke 04 karşısında yaptı o adam allahın sportif lizbon'lusunun cavaniden iyi falan oldugunu düşünürsün hem şimdi neyse 2. FC Arsenal maç 82 gol 31 asist 17 bu adam nasıl rotasyan oyuncusu

• Belarius B kullanıcısına yanıt
    Değiştir su avatari la

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Yav hehe harikalar yaratıyordu.Peygamberliğini ilan etmişti Lizbon'da.Lizbonlular Nani'ye tapıyormuş.

siz sneijder'e tapıyorsunuz ama?nani'nin sportinge verdiği fayda ile sneijder'in bu sene gs'ye verdiğinin aşağı kalır yanı yok,öyle kutsal portakal diyip sneijder'i peygamber ilan ettiğiniz zamanları unuttunuz galiba?nani sizin takımı ipe dizdiğinde yüzünüzün halini görmek isterdim açıkçası

şöyle bişey olurdu heralde :

• Podolski'nin neden itibarsızlaştırıldığını anlamıyorum. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 2, avrupa'nın en iyi milli takımında oynuyor. En çok Dünya Kupası finali oynayan ve en çok bu kupayı kazanan, en çok Avrupa Şampiyonası'nda final oynayan ve en çok bu kupayı kazanan milli takımın en çok gol atan 3. oyuncusu olarak, buraya dikkat, şimdiden efsane oyuncuları arasına girmiş bir adam Podolski.

Şaşalı bir oyun tarzı yok ama takımına katkısı çok yüksek. İlerde inşalah Alman Milli Takımı'nsa olduğu gibi bizim de efsanelerimiz arasına girer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

Podolski'nin neden itibarsızlaştırıldığını anlamıyorum. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 2, avrupa'nın en iyi milli takımında oynuyor. En çok Dünya Kupası finali oynayan ve en çok bu kupayı kazanan, en çok Avrupa Şampiyonası'nda final oynayan ve en çok bu kupayı kazanan milli takımın en çok gol atan 3. oyuncusu olarak, buraya dikkat, şimdiden efsane oyuncuları arasına girmiş bir adam Podolski.

Şaşalı bir oyun tarzı yok ama takımına katkısı çok yüksek. İlerde inşalah Alman Milli Takımı'nsa olduğu gibi bizim de efsanelerimiz arasına girer.

düzeltme: dünya kupasını en çok kazanan yazmışım en çok 2. olacak.

• Podolski düşüşte fakat Nani öyle değil. Geçen sezon çok iyi bir sezon geçirmiş adama düşüşte demek tamamen cahillik. RVP'yi ise Ibra gibi bir forvet almıyorsanuz Huntelaar gibi adamlarla pek kıyas kabul etmez, tam bir efsane.

Evet 1 hatta 2 kademe altında diyebiliriz ama futbol sahada oynanıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.