Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sithicus

ben kendin apple id min bölgesini değiştirdim google maps yüklemek için bi ara yapacaktım kredi kartı bilgileri isteyince geri tr ye geçiş yaptım.
    1 2 dakikalık işlem ver herhangi bir kartın bilgilerini girince kabul ediyor, ps4 için us hesap açarkenki posta kodunu girdim.
    ben haftada 1 saat filan müzik dinlediğimden ilgimi çekmedi ama tasarım vs olarak spotify dan güzel duruyor iphone kullanan en azından 3 ay denemeli.

http://shiftdelete.net/apple-music-turkiyede-nasil-kullanilir-61906

• artık Türkiye yok listede,

bu konu hakkında apple türkiye ile görüşen oldu mu hiç?
  • troy kullanıcısına yanıt
    aynen hocam ben burayı forumu için orayı haberleri için kullanıyorum çok reklam var burda
  • MK* M kullanıcısına yanıt
    Bizzat az önce apple teknik destek ile bu konu hakkında görüştüm bir kaç gün içinde açıklamanın yapılacağı ve yakın bir zamanda da geleceğini söyledi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Beats 1 o kadar hizli ki dinlerken yoruluyorum resmen, yayin harika bence su an levelz lvl9 caliyor londradan yayin yapiyor dj

Hocam ben usa store a geçtiğimde ödeme bilgisi istiyor TRappstore da kabl ettiği kredi kartım veya sanal kartımı usa store da kabul etmiyor.
    Haliyle 3 aylık deneme başlatamıyorum. Siz o kısmı nasıl geçtiniz acaba?
  • Cell_master kullanıcısına yanıt
    Hocam radio kisminda o bilgiyi istemiyor ki? Siz sanirim 3 aylik uyeligi baslatmaya calistiniz, radio dinlemek icin de vpn kurmak gerekiyor....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam o halde onavo kurayım.Tavsiye ettiğiniz başka vpn programı varmı?
  • Bende sadece müzik ve listeler gözüküyor hiçbir şey gelmedi açtığımda hiçbir şey sormadı da. Ayrıca hesap bölümünde adımı ve takma ad yazınca hiçbir şey olmuyor neden?

• batixxx kullanıcısına yanıt
    Henüz aktif değil o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cell_master

Anladım hocam o halde onavo kurayım.Tavsiye ettiğiniz başka vpn programı varmı?

Betternet sinirsiz, reklamsiz vpn veriyor :)

• Teşekkür ederim hocam. On air now

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cell_master -- 1 Temmuz 2015; 12:01:51 >
  • Su an elimizdeki kredi kartlarinin us storeda gecmeme sebebi tam olarak nedir? Kartin uyrugunun baska ulke olmasi mi?

Yurtdisi alisverisine acik visa-mastercard vs hepsi ayni terane olmuyor mu?

• arkadaşlar bu neyin acelesi. az sabredin yakında çözerler sorunu yok vpn yok amerikan hesabı ıvırı zıvırı boşuna uğraşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

arkadaşlar bu neyin acelesi. az sabredin yakında çözerler sorunu yok vpn yok amerikan hesabı ıvırı zıvırı boşuna uğraşmayın

müzik sorun değil o çözülür

beats1 gelmeyecek türkiye'ye

mecburen vpn kullanılması lazım

• quote:

arkadaşlar bu neyin acelesi. az sabredin yakında çözerler sorunu yok vpn yok amerikan hesabı ıvırı zıvırı boşuna uğraşmayın

https://twitter.com/karahantmc/status/614519283306098689

Türkiye, Apple Music'in olduğu ülkeler listesinden de kaldırılmış durumda şu an için. Bizim insanımız inadından vazgeçene kadar gelmesinden umudu kesmek gerekiyor çünkü problem Apple'ın elinde olan bir şey değil.
  • Bu telif hakkı meselesi çok ciddi bir konu. Buna tepki koymamız gerekiyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

quote:

müzik sorun değil o çözülür

beats1 gelmeyecek türkiye'ye

mecburen vpn kullanılması lazım

türkiye hesabıyla dinliyorum beats1 şuan. mac itunes'da güncelleme geldi. apple music seçeneği yok ama beats1 dinleniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu haberin üstüne iphone 6s alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: imperi4L

Bu telif hakkı meselesi çok ciddi bir konu. Buna tepki koymamız gerekiyor bence.

Anlamadığım nokta, Türkiye'de hizmet veren bunca müzik servisi varken, ki Spotify başta geliyor, Apple Music ne şekilde bir engelle karşılaşıyor. Sanatçılara diğer servislerden daha fazla ödeyecekleri de belirlenmiş durumda. Spotify'dan %1.5 mi, %3 mü daha fazla para verecekler. Bir servisi ülkeye sokup diğerini sokmamak bana pek etik gelmiyor, Apple üstesinden gelecektir ama umuyorum ki aylar sürmez bu iş.
  • Yapabileceğimiz bişi yok mu puan beklemekten başka. Twitterda hashtag falan açsak MESAM a ve MSG ye Yönelik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.