Şimdi Ara

COPA AMERICA 2015 Şili | İNCELEME Konusu | ŞAMPİYON ŞİLİ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
0
Favori
3.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • messi yine çalım şov yapıyor takımda iş yok ayak uyduramıyorlar messiye . Di maria da real madridden ayrılınca beynini aldırmış galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 27 Haziran 2015; 4:23:37 >
  • Messi'ye destek çıkacak adam yok takımda. Uzatmalarda fişi çekeriz gibi saldır Arjantin

Edit: Uzatmasız direk penaltılara geçti, ilk defa böyle bir şey görüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sánchez -- 27 Haziran 2015; 4:30:28 >
  • maçın hakkı açık ara arjantinindi penaltılara gitti maç olaya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

maçın hakkı açık ara arjantinindi penaltılara gitti maç olaya bak

2 kere atıp kazanacakken kaçırdık, umarım kaybetmeyiz diyecektim col kaçırdı. Atın artık kutlama yapalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi atın artık ne mallaştılar yav romero kurtardıkça arjantin dışarı vuruyor
  • ilahi adalet oldu
  • kolombiya geçseydi üzülürdüm valla kasaplıktan başka birşey yapmadılar arjantinin geçmesi turnuva zevki açısından iyi oldu
  • Abi bu ne ya bütün sene beşiktaş tan çektiğimiz yetmiyormuş gibi bi de arjantin kanser ediyor

• Yarı Final Arjantin-Brezilya olur. Erken final olur çok güzel olur

• Bu arada bunlar nasil futbolcu çoğu dağa tasa vurdu arjantin in penalti sirasi berbattı zaten rojo biglia falan kullanıyor tevez kullanmıyor

• quote:

Çokta açık ara denmez ama azımsanmayacak derecede hak etti, Arjantin kazanmak için Kolombiya kaybetmemek için oynadı tüm maçı, penaltılar dahil maçın hiçbir saniyesinde Kolombiya ümit vermedi, hani yataktan kalkmak istemezsin de 5 dakikada bir çalan alarmı ertelersin ya onun gibi oldu Kolombiya, penaltılarda iyi güldüm

Normalde Copa America'da hiç favorim olmazdı, bu sene James'in hatırına Kolombiya'yı destekledim ama buraya kadarmış, golsüz penaltılara gitse de çok keyifli bir maç oldu, bu saatte izlediğimize değdiğini düşünüyorum.

İyi geceler.

• 90 dakika köpek gibi savunma ve futbol tarihine geçecek kurtarışlar yaptıktan sonra penaltılarda kaybetmek bana çok koydu be o kaçıranlar Ospina'dan kul hakkı yedi valla

@Sánchez hocam Şili Brezilya'yı ekmeksiz götürür bence Arjantin - Brezilya erken finalden çok Firmino'yla Willian'ın markalarını biraz daha yükseltebilmeleri için bir şans gibi bir şey. Arjantin Brezilya'ya da Kolombiya'yla aynı muameleyi çeker.

Ha Jamaika maçından sonra Arjantin'e de gözü kapalı finalist diyemezdik. Belki Uruguay maçında üstün oynaması bir mesaj vermişti ama yine de tamamiyle tatmin edememişti. Bu maçın ilk 45 dakikasından sonraysa ben "bu takım oldu" dedim artık. Sahadaki oyuncuların kalitesine, kulüp bazındaki başarılarına yakışır; kağıt üzerindeki tahminlerle birebir örtüşür bir Arjantin'i ilk kez izledik. İkinci yarıda biraz kaybetsek de diğer maçta geri gelmesi muhtemel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock

quote:

Çokta açık ara denmez ama azımsanmayacak derecede hak etti, Arjantin kazanmak için Kolombiya kaybetmemek için oynadı tüm maçı, penaltılar dahil maçın hiçbir saniyesinde Kolombiya ümit vermedi, hani yataktan kalkmak istemezsin de 5 dakikada bir çalan alarmı ertelersin ya onun gibi oldu Kolombiya, penaltılarda iyi güldüm

Normalde Copa America'da hiç favorim olmazdı, bu sene James'in hatırına Kolombiya'yı destekledim ama buraya kadarmış, golsüz penaltılara gitse de çok keyifli bir maç oldu, bu saatte izlediğimize değdiğini düşünüyorum.

İyi geceler.

Bence Kolombiya kaybetmemek için değil de maçı penaltılara götürmek için uğraştı .Gerçi sonuç aynı yola çıkıyor .Ama kazanmak için çıkmadıkları kesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ospina maçın adamıydı cidden.Ancak Copa America da yine defans yaparak sonuç alınamayacağı görülmüş oldu.

Bu turnuvada en çok gözüme batan şey Messi ve Neymar a yapılan fauller çok sert, hakemler de çoğunlukla göz yumuyor.
  • Brezilya penaltılarla elendi çok keyifsizdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgan Schneiderlin

Brezilya penaltılarla elendi çok keyifsizdi

Hocam fikstüre bakmadan oturmuşum bu gece 02:30'da sanıyorum maçı bi açtım penaltılar

Tivibuspikeri de diyor ki "favorilerden Brezilya elendi".. yahu arkadaş biz burada amatör halimizle bile Arjantin Brezilya'yı ekmeksiz götürür diyoruz, adam futbol spikeri olmuş, 3 tane de Brezilya maçı anlatmış turnuvada şimdiye kadar, hala "futbolseverler isterdi ki bir arjantin - brezilya eşleşmesi olsun, ama bu futboldan sonra istemezler de artık". sanki brezilyayı ilk defa izliyoruz.

2014 dünya kupasından önce de bir şekilde medya brezilya'dan "favori" diye bahsetmeye başlamıştı, sırf ev sahibi diye. Ben şaşkına dönüyordum Brezilya'nın sırf adı var diye nasıl favori ilan ediliyor. almanya mağlubiyetinden sonra balon patladı zaten.

Şu an Galatasaray'ın Podolski'yi almaya da çalışması da buna benzer bir şey. Sırf adı var diye. Serhat Ulueren geçen hafta çok güzel bi laf söyledi "Yönetim son 5 sezonuna baksa Podolski transferinden kaçar." diye.

Halk bilmeyebilir, kimse her maçı her ligi takip etmek zorunda değil ama ülkede bu işin takipçisi olması gereken medyanın bile isme bakarak ezbere konuşması çok ayıp.

• O Rei kullanıcısına yanıt
    Turnuva da açık ara Şili zevk veriyor yahu diğer takımlar pek şeyine takmıyor gibi. Arjantin maçı da sarmıştı ama hakem onda oynatmaya yönelikti her ne kadar hatalı kararlar verse de. İnşallah Şili alır kupayı en çok hak eden onlar zaten. Şiir gibi oynuyorlar. Brezilya Uruguay Kolombiya bitmiş cidden.
  • Arkadaşlar her şey güncellenmiştir.

Bu arada tüm arkadaşlar Brezilya-Paraguay maçında tahminlerinde yanılmış oldu. Ben ekstradan Kolombiya tahminimde de yanıldım ama güven %20 demiştim zaten.

Şimdi heralde herkesin ortak tahmini:

Şili - Peru : Şili çıkar.
    Arjantin - Paraguay: Arjantin çıkar.

Ben Paraguay çıkar diyorum maksat değişiklik Şaka maka penaltılara götürürse yakabilir Arjantin'i.
  • Brezilya bitmiş sanki. Son iki turnuvası hayal kırıklığı!

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.