Şimdi Ara

COPA AMERICA 2015 Şili | İNCELEME Konusu | ŞAMPİYON ŞİLİ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
0
Favori
3.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

quote:

Orijinalden alıntı: O Rei

COPA AMERICA 2015 Şili | İNCELEME Konusu | ŞAMPİYON ŞİLİ!

turnuvada neler oluyor

tivibu spikerleri hakikaten kalitesiz yav. turnuva başından beri 4 maç olmuş artık, her seferinde annesi isveçli babası bolivyalı olan adamın uyruğunu söylemeden önce "Smedberg dalencenin ilginç hikayesini sizlere aktaracaz" diye giriş yapıyolar.

şampiyonlar liginde murat kosovayı beğenmeyen adamlar trt ve tivibu spikerlerini duyduğunda tevbe isteyecekler
    --------------------
    Bu arada neymar ne etti size de bu kadar kin tutuyorsunuz beni eksileyenler cevap versin hele bi . Bu adamın 4 maç ceza almasına bile sevinenler vardır eminim.Zaten turnuvada yıldız sayısı az bir de bu adamı izleyemeyeceğiz ne tür bi zihniyet var anlamadım .Ronaldo yapsa aynı şeyi 2 maç yeterli derdi bunlar yine

hocam biz italya ligini bu spikerlerden izliyoruz. hakikaten Türkiye'de çok az bir kitle var açıp tivibuda mesela genoa maçı izleyen. adamlar da bunun rahatlığıyla arkadaşına anlatır gibi anlatıyor. bu turnuvada da aynen devam ediyorlar. şöyle söyleyeyim, bir GS-FB derbisinde sen "hakem de böyle bir karar verdi ama pozisyonla alakası bile yok" ya da "kendini yere attı ama hiç de inandırıcı değil, hakettiği kartı da gördü" dersen ertesi gün taraftar da, hakem kurulu da senin tepene biner. yorum yapmadan aktarmalısın maçı. işte adamlar zaten italya ligi anlatıyorum bunların türkiyede taraftar kitlesi yok rahatlığıyla herkesi gömüyor

• Bu gece Pedro Franco vs Messi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Bu gece Pedro Franco vs Messi var

Kolombiya VS Arjantin harbi izlenirdi heyecanlandım maç saaite bi baktım 02:30 nedir abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Bu gece Pedro Franco vs Messi var

Kolombiya VS Arjantin harbi izlenirdi heyecanlandım maç saaite bi baktım 02:30 nedir abi

Ben izlerim valla sahura kadar oturuyorum zaten okul yok is yok

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Pedro yedek Murillo ile Zapata oynuyordu hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgan Schneiderlin

Pedro yedek Murillo ile Zapata oynuyordu hep.

Ben oynuyor saniyorum neyse Messi icin izlerim yinede

• tivibu şifresiz yayınyacakmış geceki maçı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

tivibu şifresiz yayınyacakmış geceki maçı .

Gruplar dahil tüm maçlar şifresizdi

Bakalım bugünkü maç ne olacak.
  • Kolombiya'nın kadrosunda ilginç değişiklikler var. Daha önce de Zuniga yerine Arias'la başlanmıştı ama bu maç Arias'la Zuniga aynı anda başlıyor. İkisi de sağ bek. Kim sola geçecek bilmiyorum.

Yanılmıyorsam 3 maçta da ilk 11'de, ortasahanın ortasında başlayan Edwin Valencia - Carlos Sanchez çifti yerine Mejia ve Victor Ibarbo seçilmiş. Valencia zaten son iki maçta yerini Mejia'ya bırakmış ayrıca Peru maçında 6 ay sahalardan uzak kalacak şekilde sakatlanmış zaten. Mejia'nın gerçek mevkisi de dahil olmak üzere hakkında hiçbir şey bilmiyorum.

Ibarbo ise kanat oyuncusu. Carlos Sanchez'le yer değiştirecek bir oyuncu değil yani. Formasyon değişebilir.

Forvette ise Jackson Martinez ve Gutierrez var. Falcao ve Bacca yedekte oturuyor. Venezuela maçına şu an yedekte oturan ikiliyle çıkmıştı. Sonrasındaki 2 maçtaysa Falcao-Gutierrez yaptı. Kaliteli 4 forvetiniz olunca karar vermek zor ama şüphesiz Gutierrez bu 4lü arasında isim olarak en zayıf görünen isim. Oyun olarak henüz yargılama noktasına gelemedim bu maçta daha dikkatli bakmak gerek nitekim takımın belki de en büyük üç-dört yıldızından ikisini yedekte oturtmak tartışmalı bir karar olarak değerlendirilebilir.

edit: Bacca Neymar'ı ittikten sonra kırmızı yemişti unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O Rei -- 27 Haziran 2015; 2:33:47 >

• Legal hd maç linki:

• Maç beklediğimden iyi hakem iyi yönetiyor oyunu akıcı seri bir oyun var zevk veriyor
  • arjantine çok faul yapılıyor adamlar çıldırdı
  • ananı avradını ospina
  • ulan messi en zor pozisyonları gol yaparsın kaçırdığın gole bak öyle kafa mı vurulur kale dibinde zaten
  • Hakem kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgan Schneiderlin

Maç beklediğimden iyi hakem iyi yönetiyor oyunu akıcı seri bir oyun var zevk veriyor

Hocam bence hakemin kararları yanlış fakat Bünyamin Gezer'in bir lafı vardı "hakemler tutarlı olsun" diye... bir pozisyonda faul çalıp iki dakika sonra daha sertine penaltıyı vermeyince o hakem ikisinden birinde yanlış karar vermiştir demektir ve taraftarı da oyuncuları da çıldırtır. bu hakemin de verdiği kararlar yanlış fakat en azından tutarlı bir hakem. neye düdük çalıp neye çalmayacağı gayet açık.
    ----

evet Ospina'nın bu kurtarışı gerçekten Dünya Kupası'nda olsa tarihe belirgin bi şekilde geçer. Gordon Banks hala 66 dünya kupasında Pele'nin kafasını çıkarmasıyla anılır mesela. Hatta Pele'nin kafayı vurur vurmaz gol diye bağırması kurtarışın ne kadar imkansız olduğunu kanıtlar. Bana kalırsa Ospina'nınki de en azından eşit bir kurtarıştır. ama Copa America gibi bir turnuvada olması ona aynı ünü kazandırmayacaktır.

• O Rei kullanıcısına yanıt
    Şili maçlarından sonra zevk veren maçlardan biri bana göre hakem geçmiş maçlarda ufak dokunmaya düdük çalıyordu buda tempoyu öldürüyordu.
  • Kolombiya biraz daha iyi başladı 2. yarıya.Hakeme de kötü dedim pişman oldum şimdi futbolcuların hepsi kafaya almaya çalışıyor tam güney amerikalı davranışı
  • Arjantin dayak yiyor resmen
    Hadi Leo, hadi Messi
  • cuadrado tam kendine yakışacak takıma gitmiş .Mourinhoyla iyi anlaşır bunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.