Şimdi Ara

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.741
Cevap
40
Favori
105.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

quote:

Orijinalden alıntı: ValidatePro

quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

quote:

Orijinalden alıntı: blacklife3434

Bunun videolu anlatımı felan yok mu

Daha windowsa yazılmadı program.

Linuxa mı mace mi yazıldı?

Sanırım hocam benim de tam bir bilgim yok. Ama Win'e daha yok, ona eminim.

Olmadı vmware ile hallederim mac olayını. Bugün zamanım olursa bakacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla olursa ip5 i hemen düşürürüm 7.1.2 deyim

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    şu an sadece mac ve linux içinmiş...

http://dayt0n.github.io/downloads/
    Links:
    Just some download links for files that are mentioned throughout my posts.

Odysseus

Odysseus v0.1 (Mac and Linux)
  • Xerub'un twitter sayfasına baktım. 4S'i 8.1.1'den 7.1.2'ye sorunsuz düşürmüş. 7'den 6'ya düşürdüğünde telefon şebekeyi bulamıyormuş. Baseband ile ilgili bir şeyler var galiba.
  • Neden Hic bir video yok bununla ilgili Youtube da ?

• İnşAllah doğrudur ipad 2 ios 8.3 e güncelledim ama pişman oldum düşürme imkanım olursa hiç düşünmeden ios 6 en kötü ihtimal 7.1.2 ye geçerim.

Bu arada arkadaşlar tablet ios7.1.1 de jb liydi tinyumbrella ya baüladığım zaman shsh kaydı görünmüyor 7.1.1 in sadece 8.2 ve 8.3 görünüyor ve shsh kaydını pc ye atamıyorum yardımcı olabilecek var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 11 Haziran 2015; 20:36:10 >
  • Yazıya göre cihazın downgrade edilmesi için jailbreakli olması lazımmış. Daha 3 gün önce ipad 2 mi 7.1.2 den ios 8.3'e yükselttim :/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ktaskaya kullanıcısına yanıt
    Hocam su an telefonum 8.1.2 de ve jailbreakli. 6.1.3un shsh kaydini nereden bulabilirim ya da kendim olusturabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanctn33

Hocam su an telefonum 8.1.2 de ve jailbreakli. 6.1.3un shsh kaydini nereden bulabilirim ya da kendim olusturabilir miyim?

Telefon 4s mi ?
    Tintumbrella indirin açın telefonu pc ye bağlayın fletch ota deyin otomatik bulur ota blobları 4s için 6.1.3 ve 8.3 sürümleri açık
    Yukarıda arkadaş bahsetmiş ios 6 da bi sıkıntı var onu düzeltmeye çalışıyorlar isterseniz bir deneyin siz bize yardımcı olmuş olursunuz

• a5 de sürüm düşürme gerçekleşirse i cloud da çözülebilir :)

4s için 7.1.2 key mevcut

https://www.theiphonewiki.com/wiki/Sochi_11D257_%28iPhone4,1%29
  • tihmstar

Bu adamında sayfasına bakmanızı öneririm. Beraber çalışıyorlar sanırım. 4S'i 6.1.3'e düşürmüş (şebekeyi bulamıyor telefon, baseband sıkıntısı var), Cydia'yı açmaya çalışırken bootloopa girmiş cihaz anlaşılan. Sonra hatasını bulmuş.

Çıksın da bir dönelim. Whatsapp kurayım yeter.
  • ktaskaya kullanıcısına yanıt
    Telefon 4s hocam. Su an finallere calisiyorum bi 10 gun yogun kalicam sonrasinda indirir denerim artik

• Arkadaşlar pardon
     Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade

• quote:

Orijinalden alıntı: YereDusenAdam

Arkadaşlar pardon

Bu yöntemle mi düşürdünüz yoksa direk güncellemediniz mi hocam ?

• Erodion kullanıcısına yanıt
    Telefonum downgrade
  • quote:

Telefonum downgrade

Anlatın, deneyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 12 Haziran 2015; 1:50:14 >
  • AzRocK kullanıcısına yanıt
    Cihazım iPhone 4.
    Geekgrade sitesinde gerekli anlatım mevcut.
    Bu arada bu diğer cihazlarda SHSH kaydı olanlar zaten downgrade yapabiliyor diye biliyorum ben yanlış mıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YereDusenAdam -- 12 Haziran 2015; 1:51:19 >
  • quote:

Cihazım iPhone 4.
    Geekgrade sitesinde gerekli anlatım mevcut.
    Bu arada bu diğer cihazlarda SHSH kaydı olanlar zaten downgrade yapabiliyor diye biliyorum ben yanlış mıyım

Ha ben 4s sandım kusura bakmayın
    A4 chip ve öncesindeki Limera1n exploiti sayesinde millet shsh kaydı varsa dönebiliyor ama bu A5 ve üstü için mümkün değil maalesef. Bu konuda bahsedilen yöntem de o cihazlara sahip shsh kaydı almış kişiler için.

• Erodion kullanıcısına yanıt
    Özür dilerim iPhone 4 olduğunu söylemediğim için

Dediğim yöntem SHSH kaydını kaydını alıp iFaith ile ipsw'ye gömüp daha sonra daha eski bir iTunes sürümü ile Shift e basılı tutarak custom ipsw'yi kullanarak sürüm düşürülebiliyor diye biliyorum ben. YouTube'de bir kaç video görmüştüm iPhone 5 falan downgrade oluyordu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.