Şimdi Ara

Fallout 4 (2015) [ANA KONU] (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.619
Cevap
57
Favori
155.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende oynamak istiyorum ama yurtta haftalik 7gb kotamiz var suan alamam oyunu simdilik korsan oynayip para bulunca orijinal alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufulas

gtx 850 m altı için uyarı yapıyorsun ama ben gt635m ile 2,5 saat canavar gibi oynadım high a yakın ayarlar ile. ve kasma falan hiç bir sorun yaşamadım...

635m ile high a yakın yani bazı ayarlar medium bazı ayarlar high oynadın. peki kaç fps aldın?

Edit: 850m highta 25-30 arası fps veriyor.
    medium 32-34
    low 48-52

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 10 Kasım 2015; 15:37:31 >
  • Wheatley kullanıcısına yanıt
    fps ölçmedim özellikle ama akıcılıktan hiçbir şey kaybetmeden oynadım akşam gidince yine oynayacağım :) ve hiç performans düşüşü yaşamadım. insanlar mı abartıyor benim mi makinada özellik var bilemedim ben dying light ı high ta oynuyorum, gta V mediumdan biraz yüksek ayarda oynuyorum. bunu da almadan önce oynayacağıma emindim oynuyorum da.
    EDİT: oynamaya gece başlayıp sabahta işe gitmem gerektiğinden fps vs. düşünmedim ama dediğim gibi hiç bir şekilde oyundan soğutacak bir sorun yaşamadım. hiç video çekmedim daha önce ama akşam becerebilirsem koyacağım ayarlarla birlikte....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 10 Kasım 2015; 15:33:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufulas

fps ölçmedim özellikle ama akıcılıktan hiçbir şey kaybetmeden oynadım akşam gidince yine oynayacağım :) ve hiç performans düşüşü yaşamadım. insanlar mı abartıyor benim mi makinada özellik var bilemedim ben dying light ı high ta oynuyorum, gta V mediumdan biraz yüksek ayarda oynuyorum. bunu da almadan önce oynayacağıma emindim oynuyorum da.

fraps yükleyip bakar mısın akşam. medium u seç sol üstte kaç diyor. benimkine yakın olursa cidden bi sıkıntı var.

os win 10 64 bit
    4200m işlemci intel
    8 gb ram
    gtx 850m 2 gb ddr3
  • Wheatley kullanıcısına yanıt
    akşam deneyeceğim...
  • yusufulas Y kullanıcısına yanıt
    çözünürlük kaçtı ?
  • tabii ki 1366x768 :) laptopta oynuyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 10 Kasım 2015; 16:05:51 >
  • En ucuz ve güvenilirl hangi siteden alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler amd ekran kartılardaki sorun düzeldimi
  • Vatana millete hayırlı olsun.

• 1 GB 5770 Hangi ayarlarda açar ?

• Ucuza nerden bulabilirm? Malum steamde 189 tl
  • hay sizin grafiğinize ya
  • Türkiye'de Voidu, yabancı sitelerden de greenmangaming.com en uygun yerler şu an satın almak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Türkiye'de Voidu, yabancı sitelerden de greenmangaming.com en uygun yerler şu an satın almak için.

Voidu güvenilir mi ?

• ps4 te nasıl rahat oynanıyor mu herhangi bir optimizasyon sorunu var mı bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  • Her zaman ki gibi konu yine fps üzerinden gidiyor millet oyunlarıdır fps ölçmek için mi bekliyor nabiyor. Tadını çıkarmaya baksanıza oyunun. Ha 50 ha 60 ne farkediyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Türkiye'de Voidu, yabancı sitelerden de greenmangaming.com en uygun yerler şu an satın almak için.

Şu voidu yeni distribütor olsa keşke. Arala rakip olmadığı için fiyatlar böyle rakip çıksa ruslardan bile ucuza oyun alırız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: microatx

ps4 te nasıl rahat oynanıyor mu herhangi bir optimizasyon sorunu var mı bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

+1. Ps4 ne durumda

• 1 GB 5770 oyunu oynatırmı ?

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.