Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.116
Cevap
204
Favori
895.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba bildirim ekranına ekleyebileceğimiz kısayollar ve ayarların bulunduğu gelişmiş bir program var mı?
    mesela 3g'yi bir türlü kapatamıyorum,kapanabilecek bir kısayol ve uçak modu sürücü modu gibi özellikler eklemek istiyorum olursa tabi,discoverydeki açılıp kapanma özelliği olan program var mı?
  • bende siyaha göre beyazı daha çok beğendim vede kullanıyorum
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    ön kısımda siyah ve beyaz olarak değişiyor.
  • Elixir yukleyin cihaziniza. İstediginiz her widgeti atayabilirsiniz bu program sayesinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilerinizi yedekleyin, pc den ext formatinda formatlayin hafiza kartinizi.

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz 2 ayar da açıkmış. İkisini de kapattım. Teşekkür ederim. Umarım pil daha uzun süre gider.

• imza neden bende böyle gözüküyor chrome da direk kopyaladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertozden -- 5 Haziran 2015; 17:28:58 >
  • h_tunc kullanıcısına yanıt
    Gönderdiğim resme göre pil şuanda bitmiş olmalıydı. 5 saattir 3g açık ve pil %75 den %25e düştü ve şarjın bitmesine 3 saat var diyor. Ben anlamadım bu aletin mantığını. Umarım telefonu değiştirmek zorunda kalmam. Çünkü başka bi arızası yok.

• mertozden M kullanıcısına yanıt
    Hocam prolinize girin.sol tarafta profil ayarları-imza kismina kodu kopyala yapıştır uygula de ve tamama bas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

Bilgilerinizi yedekleyin, pc den ext formatinda formatlayin hafiza kartinizi.

hocam anlayamadım ya bilgilerimi nereye yedeklicem ext format ne sd kart yeni aldım ve boş
  • Bügun bimekse uğrama şansım oldu telefona baktım uyku sorunu yok ama hat yoktu. Sanırım hattı takınca sorun başlıyor.

• mustifanci M kullanıcısına yanıt
    Askere gelirken moto g yi kardeşime verdim. Önümüzdeki hafta terhis oluyorum. Yeni telefon lazım yoksa moto g den buna geçilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Örnek Bir Pil Süresi..

Rootlu Cihaz, İşlemci Governorunu Değiştirdim, İşlemci Frekansini 1.2 Ghz den 993 Mhz Ye Çektim, Ekran %30 Parlaklik, 2 Tane Film, 1 Saat 20 Dk Civari Konusma, Yaklasik 3 Saat Civari Chromeda Gezinme.. Ayrica Telefonun 2. Sarj Oluşuydu, Ben Birkac Güne 8 Saat Üzerinde Ekran Süreleri Bekliyorum.. İyi Forumlar..

• Hafiza kartimizi bilgisayara takalim, fat32 formatinda bicimlendirelim. Sonra tekrar deneyelim hocam. İcinde resim muzik vardir diye yedekleyin demistim.

• Ben hep diyordum alırsam ya nexus 4 ya da nexus 5 alırım diye , gerçekten saf yazılım ve güncelleme önemli çoğu insan bunu anlamıyor ve performansa antutuya çekirdeklere takılıp kasım aksım kasılan en fazla 4.4 telefonlar kullanıyorlar . iPhone kullanıyorum güncelleme önemli birşeydir arkadaşlar 1. sırada geliyor benim için. O yüzden bu fiyata 2 sene güncel olan bir telefonu ihtiyacım yokken almak istedim sırf güncelleme için. (Uygulama geliştirmemin büyük etkisi var bu konuda .)
  • Sadece chrome ve whatsapp kullansak 8 saati rahat gorur gibi geliyor. Ne dersiniz?

• saykoman kullanıcısına yanıt
    Sadece forumda gezerek ve telefonla ugrasarak gördüm ben hocam

• her iki taraftada yazıyorum Öncelikler İmza olayında emeği geçen herkese tşk ederim. Legolas arkadaşa ayrı tşk ederim imza çok güzel halde çalışmakta. Şimdi arkdaşlar az önce 10 class hafiza kartı aldım ext şekinde biçimlendirdim yinede attığım filmleri görmüyor tek sd kartı sorunu çeken ben miyim ? İkinci olarak söyle güzellerinden kılıfı olanlar paylaşabilir mi? Siyah için istiyorum.. telefonu full şarjdan aldım 10 dakka geçmeden direk düşüyor yüzdesi sanırsam pil yüzdesi ayarında sorun var Özellikle belirteyim 2g wifi olarak sürekli açık dün sabah 8de aldım bugün saat 1e kadar %10'daydı şarjım Şarj olayında sıkıntım yok ama yüzde olayınd
  • quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

Sadece chrome ve whatsapp kullansak 8 saati rahat gorur gibi geliyor. Ne dersiniz?

Hocam google in stabilite icin verecegi guncellemelerde kernel duzenlemeleri yaparsa sizin dediginizden daha cok surelere aliriz diye dusunuyorum, ayrica android M 2 kata kadar daha fazla sarj suresi vaad ediyor, bu telefon cok satar coook

• cuara86 kullanıcısına yanıt
    Fat32 olarak bicimledirip deneyebilirmisiniz tekrardan?

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.