Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam adamin ustune gelip kare tusana basin.

Edit: Bu arada sorunuzun basini bulamadigim icin en son yazdiginiz seye bakarak boyle bir sey yazdim. Belki sorunuzu anlamamis olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 23 Eylül 2015; 2:36:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kontrol ortaya gelmiyor, 2 takımın karşılaşmasını nasıl izleyeceğim pes 16da ? Kontrol ya sağda ya solda. Kendi kendine nasıl oynatırım takımları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

quote:

Orijinalden alıntı: digital_version

quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Arkadaslar benim birkac sorum olucakti cevaplarasaniz sevinirim.
    1. Bu konuda birisi caprazdan atilan sutlar gol oluyor diye yazmisti. Demoda da denedim o tarz sutlar ve cogu gol oldu. Tam surumde yine bu devam mi ediyor yoksa daha mi oturmus durumda?
    2. Cok gol olma olayi( 6 7 golun kisa bir surede atilmasi veya macin cok gollu bitmesi) sadece myclabda mi var yoksa offlinede falan da bu gecerli mi? Master lig vs.
    3. Hakem demodaki ile ayni mi yoksa daha mi iyi?
    4. Kalecilerle ilgili de kotu yorumlari gordum. Sizce iyi mi kotu mu?

1. burdan kasıt ceza sahası içiyse devam ediyo. dışıysa çok sıkıntı yok. myclup ta iç dış ta farketmiyo. genel olarak söyledim.

2.evet myclup da söylenen tabi. benim en gollü maçım 5-1 oldu oda ayrı bir konu.

3- hakem demo daki ile aynı.hatta daha gaddar

4-bence iyi değil. hatta myclupda mallar!

Hocam gol olarak master ve efsane olunda falan bir sikinti yok degil mi? ( Emin olmak icin soruyorum cunku o ikisi cok onemli benim icin) Ayrica oynanis demo ile ayni mi Guncellemelerden sonra kotuye giden bir durum var mi? (Paslar konusunda sikinti olmus diye okudum bu dogru mu veya bunun disinda bir sikinti var mi?)

Master da sıkıntı yok. Gerçi 2 maç yaptım. Efsane moduna hiç bakmadım.
    Oynanis demo ile aynı değil bana göre. demodan biraz daha yavaş. Yalnız demodaki fiziksel etkileşim full de daha az.
    Paslar konusunda sıkıntı online da özellikle Myclup da hissediliyo. Offline da sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Taktigini bilmemekle beraber kendi taktigim üzerinden anlatayım ben 4 2 1 3
    Oynuyorum şimdi 3 orta saha oyucusunuda GÖ yapabiliyorum ama max 1 tane OOS yapabiliyorum ve max 2 tane DOS yapabiliyorum kısaca eğer 4 3 3 taktiği bulursan ister 3 OOS ile bile oynarsin veya 4 1 2 3 taktiği ile 2 OOS olur
    Umarim anlatabilmisimdir

• quote:

Orijinalden alıntı: yorgunadam

Taktigini bilmemekle beraber kendi taktigim üzerinden anlatayım ben 4 2 1 3
    Oynuyorum şimdi 3 orta saha oyucusunuda GÖ yapabiliyorum ama max 1 tane OOS yapabiliyorum ve max 2 tane DOS yapabiliyorum kısaca eğer 4 3 3 taktiği bulursan ister 3 OOS ile bile oynarsin veya 4 1 2 3 taktiği ile 2 OOS olur
    Umarim anlatabilmisimdir

su an ki myclub durumunda 4-3-3 e hic bulamayin. bulasirsaniz bilin ki orta sahasiz oynuyorsunuz. Defanstan orvete top attin attin, yoksa

en iyisi 3-5-2

• bi analig yapayım dedim bu nedir arkadaş oyuncularımı sakatlayıp duruyorlar hayır sakatlanan da az değil 7-10 hafta gidiyor topu çekmekten korkar oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 23 Eylül 2015; 4:44:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface2

bu ses için önerim crome kullanman. edge le girdiğimde çıkan sesler, crome la artık yok.

Hocam chrome kullanıyorum zaten :)
  • Bugun farkli bsey farkettim malum formlar yeşil.
    Oyunda iyi oynayan ronaldo sari form olmus.sonradan oyuna aldigim adam da 2 gol atinca formu sari olmus. Bu guzel bisey..

• Siyah top için tüyo verecek arkadaşlar yok mu..geçen sene 6. top neyse o geliyordu bu sene dikkat eden oldu mu böyle şeylere veya maç sonrası verilen menejer toplarından bazı kombinasyonlarda Robben vs geliyordu daha sonra kaldırmışlardı bu olayı..cevapları bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dungbeetle -- 23 Eylül 2015; 10:13:14 >
  • pes 2015 de fazla etki yapmıyordu takım ruhu düşük olsa bile ama 16 da boyle değil!65-75 üzeri takım ruhuna sahipseniz eğer işiniz çok zor gerçekten,sahada istediklerinizi yansıtamıyorsunuz..Şuan takım ruhum 97 ve sahada yapmak istediklerimin meyvesini alıyorum nihayet,takım çoştu arka arkaya seri galibiyetler almaya başladım

birde şu kayarak oynayanlar baya çoğalmış arkadaş,her adam kayıyor oyuncularıma

edit: siyah toptan padolski geldi gele gele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 23 Eylül 2015; 10:23:41 >
  • Free agentten Neymar geldi arkadaşlar
    Bu arada kiralık diye çekmediğim 10 maçlık Neymar gelen kutusunda duruyor onu ne yapacağım silinse bari

• Arkadaslar turk takimlari gelcekmi nolcak bilgisi olan varmi

• Pes 15te vardı bu özellik iyi oluyordu

• Demoyu beğenmeyen biri olarak oyunun son full versiyonunu çok beğendim. Tam kıvamında olmuş bence. Dün akşam myclub'da online 20'ye yakın maç yaptım. Yağ gibi akıyordu. Hiçbir sorun yaşamadım. Bence tek sorun maçların çok gollü bitmesi. Hem çok kolay gol atıyorum hemde yiyiyorum. Anlamadım gitti. 6-5, 4-4, 6-1, 4-2 gibi skorlar oluyor hep. Ama genel olarak oyun çok iyi...
  • Onu kullanınca varolan Neymar a 10 sözleşme ekliyor kesin bilgi denenmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Free agentten Neymar geldi arkadaşlar
    Bu arada kiralık diye çekmediğim 10 maçlık Neymar gelen kutusunda duruyor onu ne yapacağım silinse bari

hayırlı olsun :) herkes free den siyah buluyor benim daha siftahım yokgelen kutusundaki neymar ile 10 maç sözleşme ekliyor,yani senin neymar'ın 20 maç oluyor sözleşmesi

• dungbeetle D kullanıcısına yanıt
    Maalesef 6.top olayı kaldırıldı pes 15te. Şuan neye göre geliyor hiçbir tüyo yok. Ayrıca kombinasyonlar da işe yaramıyor. Taysiyem tek tek açman. Ama bu sene birçol arkadaşa free den siyah geldi ne şanssa. Bize hala vurmadı bir şey :)

• Sadece gs gelicek hocam güncelleme ile biz yokuz maalesef..

• Hep fark yiyorum arkadaş bu nedir ya şamar oğlanı olduk

• sirkumsali S kullanıcısına yanıt
    hiç sorma belkide 10.000 gp verip 15'e yakın top açtırdım dün ilk defa siyah geldi ondanda çıka çıka Ashley Young çıktı;şans yok malesef:)
  • 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.