Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nxplay

az önce çöp agent'ından Benzema geldi

Banada totti geldi 10.000gp forvet çevirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

az önce çöp agent'ından Benzema geldi

hayrını gör sendede ne şans var hocam. kadron zaten iyi bildiğim kadarıyla bide çöpten benzema. para parayı çeker derler seninkide o hesap
  • Myclupte uyumu düşük ve leveli yükselmemiş kalecilerin, her topu içeri alması normal...Pes oynayanlar iyi bilir, kalede uyumu 99 olan Neuer bile olsa,bazı istisna maçlar hariç,sağlam çekilen r2 şutların hemen hepsini içeri alırdı..Yani oyundaki kalecilerin düzelebilmesi için, her şeyden önce,çok da kullanmama rağmen,r2 şut, oyunda, ya hepten kaldırılmalı, ya da etkisi en aza indirilmeli.Ceza sahasına giren r2 şuta basıyor, eğer rakip bu işte uzmansa, pek de bir şansınız kalmıyor ve kaleye doğru giden topu öylece izliyorsunuz...Hatırlayın ,zamanında çok sevilen Pes serilerinde,pes 5'te 6 da,13 'te böyle garanti goller var mıydı?Büyük bir ustalıkla,vuruşlar yapmak,gol atmak için doğru açıyı bulmak gerekirdi..Bunun dışında ,myclupteki oynanış, inşallah güncelleme ile biraz daha tok ve keyif verecek hale gelecektir..Oyunun şu haliyle bile bazı maçlardan oldukça keyif aldım..Hele geçen sene ,kameranın dar açısından faydalanıp hızlıca kör noktalarda paslaşıp ver kaçlarla gol atıp, kendini uyanık zanneden tiplerin, komik duruma düşmesi bana büyük keyif veriyor..Oyunda mod olarak en büyük eksiklik,yukarıda bazı arkadaşların da belirttiği üzere,oyunun ps3 versiyonunda bulunan 2vs2 klasman maçlarının, ps4'te versiyonunda ,akla zarar bir şekilde olmaması!!!Acaba bu durum,oyunun ps3 versiyonunu sattırmak için ahmakça bir strateji olabilir mi?Ps4'te güncellemeden sonra da bu mod gelmezse, galiba tek neden bu!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 23 Eylül 2015; 0:48:34 >

• bu konamiye akıl sır ermez. elinde şampiyonlar ligi var doğru dürüst modu yok. yap bi online mod sırf onun için bile alanlar olur.

• telefonda oynuyorum güzel

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Aslında kaleci konusunda şunu söylemek isterim. Her ne kadar ben beceremesem de kaleciyi çok iyi manuel kullanan adamlar var. Geçen sene r2 ile sağlam vurdun mu gol diyorduk ama öyle adamlar var ki kaç r2 yapsan da çatala giden topa uzanıyorlar. Yani tabi ki kaleciler de mallık var ama burda pası ve şutu yardımsız kullanın daha iyi diyen arkadaşların farkettiği gibi kaleciyi de arada kendimiz adamın gelişine göre yatırmalıyız. Zaten asıl oyunculuk da orda değil mi?

Ah şu manuel oynamaya bir alışsam daha ne isterim.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Gö ler oos olması lazım. Belki oyuncu da oos özelliği yoktur. Bende mesela kovacic var hem oos hem gö olabiliyor. Oyuncu değiştir dene bence

• Mst009 kullanıcısına yanıt
    Frikiklerde manule alıştım. Az önce çıkardım doksandan :)

• ben de manuele geçiyorum artık çoğu zaman kalecide

• sirkumsali S kullanıcısına yanıt
    Tebrikler ben pes serisine Pes15 ile başlamış biriyim, öncesinde rpg oynardım. O sebepten kimseye akıl vermek bana düşmez ama hala 15te koyuyorum bjkyi ing.2.ligine ver yansın master lig

Pes16 güncellemeleriyle kafamda tamamdır dediğimde alacağım bir oyundur benim için. Yine de konuyu takip etmek keyifli.

• Online Division modu inanılmaz kötü. Neden? Oyunda hız tutarsızlığı sorunu var. Orta açarken, kafa vurarken, yerden paylaşırken topun hızı çok iyi. Ama şutlar füze gibi hızlı, oyuncu koşuşları kollar bacaklar böcek gibi süratli. Oyunu diğer kanata aktarayım diye dönüp orta açayım derken, rakip deli koşup topu alıyor. Çok seri oynamaya itiyor insanı oyun. Pes 2015 gibi oturaklı düşünerek oynayamıyorsun. Az önce bir maçım 9-0 bitti. Yazık günah böylesini ilk kez görüyoruz. Kaldı ki bunu full manuel oynayan biri olarak belirtiyorum. Halbuki 2015 te en fazla 4-0 bitmişti. Haliyle manuel oynayınca paslaşmalar şutlar zor olur. Bunda da öyle ancak o kısmı hızlı koşu ve kolay çalım atıp kolay top kapma ile fazlasıyla sümen altı yapmışlar. Nasıl toparlayacaklar merak ediyorum.

Peki oyun dinamikleri nasıl? Aslında müthiş bir potansiyel ve altyapı var oyunun motorunda ama bu herifler tabiri caizse bir çuval inciri berbat ediyorlar. Ehil kişilerin elinde olsa ortada FIFA vs kalmaz. Tekel olacak kadar iyi potansiyeli var ama işte! Bakalım önümüzdeki güncelleme neler getirecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Gö ler oos olması lazım. Belki oyuncu da oos özelliği yoktur. Bende mesela kovacic var hem oos hem gö olabiliyor. Oyuncu değiştir dene bence

Totti var onu deneyim mi orda oos de yani

• 2 gündür top açmadım bugün 10000 fv agent ile 4 tane açayım dedim ardarda,bir tane bile siyah gelmedi. Bu top işi sırf şans mı yoksa bir stratejisi var mı hala çözemedim

• Beyler bugun 5 attı ve hemen geldi banada imzayı attı 3gündür GP biriktiriyorum ve nihayet adam gibi bi SF bulabildim lewo fenerbahçe de
  • quote:

Az önce denedim olmuyor sadece dos ve gö oluyor oos olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

mutlaka denemissindir ama bazen basit seyler gozden kactigindan sorayim dedim. oyuncuyu oos olmasi icin biraz ileri ittirdin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital_version

quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Arkadaslar benim birkac sorum olucakti cevaplarasaniz sevinirim.
    1. Bu konuda birisi caprazdan atilan sutlar gol oluyor diye yazmisti. Demoda da denedim o tarz sutlar ve cogu gol oldu. Tam surumde yine bu devam mi ediyor yoksa daha mi oturmus durumda?
    2. Cok gol olma olayi( 6 7 golun kisa bir surede atilmasi veya macin cok gollu bitmesi) sadece myclabda mi var yoksa offlinede falan da bu gecerli mi? Master lig vs.
    3. Hakem demodaki ile ayni mi yoksa daha mi iyi?
    4. Kalecilerle ilgili de kotu yorumlari gordum. Sizce iyi mi kotu mu?

1. burdan kasıt ceza sahası içiyse devam ediyo. dışıysa çok sıkıntı yok. myclup ta iç dış ta farketmiyo. genel olarak söyledim.

2.evet myclup da söylenen tabi. benim en gollü maçım 5-1 oldu oda ayrı bir konu.

3- hakem demo daki ile aynı.hatta daha gaddar

4-bence iyi değil. hatta myclupda mallar!

Hocam gol olarak master ve efsane olunda falan bir sikinti yok degil mi? ( Emin olmak icin soruyorum cunku o ikisi cok onemli benim icin) Ayrica oynanis demo ile ayni mi Guncellemelerden sonra kotuye giden bir durum var mi? (Paslar konusunda sikinti olmus diye okudum bu dogru mu veya bunun disinda bir sikinti var mi?)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

mutlaka denemissindir ama bazen basit seyler gozden kactigindan sorayim dedim. oyuncuyu oos olmasi icin biraz ileri ittirdin mi?

Evet ileri çektim geri çektim olmuyor malesef

• beyler güncelleme ile galatasaray dışında türk takımı gelecek mi? özellikle beşiktaşın durumunu merak ediom.sadece tek takımla mı kapatacaklar pesi bu sene?
    valla bu pes ayar eder insanı bu konuda!!
  • Kac gündür defans çeviriyodum. Hep sarı geliyordu. Bugün sonunda ramos u buldum

• 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.