Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2016 ile ilgili ilk bilgiler 12 Haziran'da gelecekmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

PES 2016 ile ilgili ilk bilgiler 12 Haziran'da gelecekmiş...

Heyecanla bekliyoruz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PES, 14'ten sonra gerilemeye başladı. PES 14'e kadar PES hastasıydım ama o seriden sonra FIFA ile devam ediyorum. Umarım eski şanına geri döner ama çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smile75 -- 4 Haziran 2015; 12:56:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

PES, 14'ten sonra gerilemeye başladı. PES 14'e kadar PES hastasıydım ama o seriden sonra FIFA ile devam ediyorum. Umarım eski şanına geri döner ama çok zor.

15 iyi hocam ya bu yılımın neredeyse tümü pes 15 le geçti.
  • FIFA çok fazla gerçekçi ve iyi olduğundan artık PES düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

FIFA çok fazla gerçekçi ve iyi olduğundan artık PES düşünmüyorum.

Fifa iyide o hızlı tik tak oynanışı bezdiriyor.
  • Her oyunun eksileri oluyor hocam ama FIFA oynarken 2015 yılında işte ancak bu kadar iye bir futbol oyunu oynanırdı diyorsun.

• PES 2015 demonun üzerine az iyileştirme yapılsın, yeter.. oynanışla çok uğraşmasınlar.
    Fifa gibi animasyon, saha, çim, efekt gibi görselliği geliştirsinler kafa kafaya olur Fifa ile, benim gözümde gömer Fifa'yı.
    Olay iki oyunun rekabeti değil ama PES'in Fifa seviyesinde olması demek, iki firmanın da bu oyunlar üzerine daha fazla uğraşmasını gerektirecek bana göre..
    PES 2015'in sonlarına geliyoruz, ben genel olarak gayet memnun kaldıgımı söyleyebilirim, senelerdir kötü olanın üzerine iyi bir oyun geldi demiyorum.
    Bence PES 2015 güzel bir futbol oyunuydu dinamik olarak.
    PES 2016'da çıtanın biraz daha yükseleceğine inanıyorum, kötüleşeceğini zannetmiyorum.
  • pessi63 kullanıcısına yanıt
    Sağol pessi. Sana bisey soracam. Saha koşullarında(kuru-ıslak-normal) gibi seçenekler var. Bunların oynanışa etkisi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 5 Haziran 2015; 4:08:40 >
  • Pes 2015in Ps4 sürümü, pc sürümünden bariz farklı(pc yada ps3te oynayıp eleştirenler) ve çok çok iyi bir oyun.Ps4ümdeki tek oyun.Biliyorum 16 çıkınca çok değer kaybedecek ama satmayı düşünmediğim bir oyun.

• Unarim 16 beklentileri karsilar zira tum pes fanlarinin sabri kalmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Sağol pessi. Sana bisey soracam. Saha koşullarında(kuru-ıslak-normal) gibi seçenekler var. Bunların oynanışa etkisi var mı?

Evet dostum, var tabi..

Kısa paslarla oynuyosan eğer normal ya da kuru seçersin, ev sahibiysen tabiki..

Yada karşı taraf öyle oynuyosa ıslak seçebilirsin, havadan gelen toplarda yer ıslaksa biraz yere çarpıp normale göre top hızlanıyor..

Seneye top yere çarptığında yerden sıçrayan su taneleri ve bazı yerlerde su birikintileri de oluşup, top giderken hafif yavaşlarsa görsel olarak harika olur!...
  • pessi63 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam beklediğim cevap buydu. Ayrıca saha şartları seneye Fifadaki gibi olmalı. Gelgelelim pes in seneye hangi oyum motoruyla çıkacağı belli değil. Bu da beni umutsuzluğa sevkediyor.

• Yerimizi alalım :)
  • Fenerbahçe'mizin olduğu Pes 16'yı büyük bir heyecanla bekliyorum. Şampiyonlar ligi lisansı bu sene bitiyordu sanırım uzatıldı mı bir bilgi var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016'da MyClub modunda ciddi geliştirmeler ve yenilikler bekliyorum;

1) Oyuncu pazarı (açık arttırmayla oyuncu alıp, satma)
    2) Stadyum editörle kendi stadımızı ve antreman tesislerimizi yapabilme (belli GP karşılığında),
    3) Belli görevleri yerine getirmek şartıyla genç-altyapı oyuncularında oyuncu gelişimine imkan vermesi,
    4) Daha fazla lisans ve kulüp, T.D ve taktik özelliklerin arttırılması vb..

Hakem olma modu (Become A Referee) ve FUTSAL modu da bu sene ya da sonraki senelerde gelir diye düşünüyorum ayrıca...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Fenerbahçe'mizin olduğu Pes 16'yı büyük bir heyecanla bekliyorum. Şampiyonlar ligi lisansı bu sene bitiyordu sanırım uzatıldı mı bir bilgi var mı?

Fenerbahçe oyunda mutlaka olacaktır; şamp. ligi lisansı da 3 yıl daha uzatıldı diye biliyorum!..
  • PES miş Fifa mış yemin ederim boşa tartışıyoruz, 2016 yılının oyunu geliyor ps4 gibi bir konsol çıkmış, artık beklentim bu oyun fiziği benim, hayran kaldım;

• Umarım güzel çıkar. Son bir kaç oyundur rakipsizlikten Fifa da aşağı doğru gitmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: xBerk

Umarım güzel çıkar. Son bir kaç oyundur rakipsizlikten Fifa da aşağı doğru gitmeye başladı.

Rakipsiz evet, öyle çizgi film başka gelmez, bakkalda satılan çocuk topuyla oynuyor hepsi, masa tenisi gibi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.