Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistemi açınca ne yazıkki ön sipariş ödemesi yapılamadı diye uyarı çıktı :( Olacak iş değil gerçekten.
     PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtcelik

Oyun inmiş; 19.9 ya da 18.9 gb gibi bi boyutu var sabah tam bakamadım oğlan bırakmadı... Master league de sezon başlatıp kaydettim. Akşam 9 da çocukları yatırınca başlarım oynamaya :)))

Yalnız forma yamasını başka siteye yükleyebilir misiniz? Mega dan bir türlü indiremedim.

us psn mi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husgs

quote:

Oyun inmiş; 19.9 ya da 18.9 gb gibi bi boyutu var sabah tam bakamadım oğlan bırakmadı... Master league de sezon başlatıp kaydettim. Akşam 9 da çocukları yatırınca başlarım oynamaya :)))

Yalnız forma yamasını başka siteye yükleyebilir misiniz? Mega dan bir türlü indiremedim.

us psn mi hocam?

Evet us psn
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: husgs

quote:

us psn mi hocam?

Evet us psn

tamamdır tsk.

• Master ligde yil icinde takimlardan teklifler aliyorsunuz artik yalan transferler haberleri cikiyor oyuncular yalanliyor muazzam gercekten

• Şİmdi işlem geçmişinden bakınca iptal edildi yazıyor. Oyunu PS Store dan almak istediğimizde zaten oyuna sahipsiniz diyor. Ne olacak tekrar çekmeyi deneyecekler mi? Bilgisi olan arkadaşlar varsa aydınlatsın lütfen.
  • Seyirci kalitesi yine berbat yine berbat..
  • dtcelik kullanıcısına yanıt
    İndirdiğiniz PSN Tr mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Master ligde yil icinde takimlardan teklifler aliyorsunuz artik yalan transferler haberleri cikiyor oyuncular yalanliyor muazzam gercekten

master lig online mı bu sene. yoksa yine offline mı hocam.
  • Bende de oyun indi, sagolsun burda arkadasin dead or alive cozumu olmasaydi indiremeyecektim. Online biraz once denedim kapaliydi, oyun baslarkenki bilgilerde online acildigini soyluyo ama kapali. Bu arada coins satisi 24 eylul, form guncellemeleride 1 ekim de baslayacakmis, bonuslar hemen verilecekmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: lMcCartyl

Seyirci kalitesi yine berbat yine berbat..

Alışmış olmanız lazım bu duruma kendi adıma hiç bir gelişme olmayacağını bildiğim için önemsemiyorum artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Master ligde yil icinde takimlardan teklifler aliyorsunuz artik yalan transferler haberleri cikiyor oyuncular yalanliyor muazzam gercekten

master lig online mı bu sene. yoksa yine offline mı hocam.

Master lig offline hocam tabikide online olani myclub iste

• quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Oyunu lisanslı yapmak isteyen arkadaşlar için linki tekrar veriyorum..

İndirme linki:https://mega.nz/#!nd5VlYoC!ibwCraONjeQQmGWtP1DDASBMT5TRg__TPhweu359KI0

İçindekiler:
    -All English Premier League kits and logos
    -All Bundesliga kits and logos
    -All MLS kits and logos
    -All J-League 1 kits and logos
    -All competitions and confederations logos and names

İngiltere Championship Link: http://www.mediafire.com/download/42r2plsksjh5oi7/KITS+CHAMPIONSHIP+2015+2016+PES+2016.rar

Bundesliga B Link: http://www.mediafire.com/download/7sa48v8d8fqin91/KITS+Bundesliga2+2015+2016+PES+2016+By+randerscheinung.rar

Link tıklanmiyor

Hocam düzelttim

https://mega.nz/#!nd5VlYoC!ibwCraONjeQQmGWtP1DDASBMT5TRg__TPhweu359KI0

Hocam bu link te başka bir yere yönlendiriyor Direk Premier Lig olanın linkini atarsan sevinirim

Mega sitesine upload edilmiş

• onlineda yada masterligte 2vs2 oynuyabiliyormuyuz ?
  • Scorponaxe kullanıcısına yanıt
    Sony sitesindeki cüzdan ayarları nasıldı, ön sipariş vs için cüzdana otomatik para ekleme seçeneği evet miydi? Değilse onu düzeltip biraz daha bekle, belki çekerler, bana gelen ilk mailde yeniden deneyeceğiz diyordu, ben evet olarak düzelttim bekliyorum bakalım..

• Xbox 360 icin ne zaman cikacak bilen varmi

• Mrba arkadaslar bende on siparis verip siparisi iptal olanlardanim az önce cuzdana 200tl yukledim tekrar on siparis verdim ve 5 dakika sonra cuzdandan 19 tl yi cekti sistem cüzdana para olmayınca maalesef iptal ediliyor arkadaşlar bi şekil cüzdana para yüklemeye çalışın bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado

Sony sitesindeki cüzdan ayarları nasıldı, ön sipariş vs için cüzdana otomatik para ekleme seçeneği evet miydi? Değilse onu düzeltip biraz daha bekle, belki çekerler, bana gelen ilk mailde yeniden deneyeceğiz diyordu, ben evet olarak düzelttim bekliyorum bakalım..

Hocam hepsi evetdi. Yeterki şu parayı benden alsındı ama olmadı :) Sinirimden gülüyorum yeminle. Tekrar deneyeceklerini bilsem hesaba para atıcam ama onu da bilmiyorum. Atsam mı acaba? Gerçi onunda olacağı şüpheli.
  • hocam t.d taktikleri nasıl? 2015in aynısımı? kalıp halinde, istediğimizi GF, DOS yapamıyoduk. yoksa değiştirebiliyomuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inadina_goztepee

Mrba arkadaslar bende on siparis verip siparisi iptal olanlardanim az önce cuzdana 200tl yukledim tekrar on siparis verdim ve 5 dakika sonra cuzdandan 19 tl yi cekti sistem cüzdana para olmayınca maalesef iptal ediliyor arkadaşlar bi şekil cüzdana para yüklemeye çalışın bilginize

Biz tekrar ön sipariş veremiyoruz işte problem orda. Acaba iptal edip öyle mi denemek gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.