Şimdi Ara

2.kez aracımı çizdiler( yaşlı kadın içerir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
2.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    muhtemelen 2-3 tokat atmadan kesinlikle göndermezdim.
  • Camda bekliyodum öyle gördüm bilemedim bi anda oldu herşey, çizdi görünce kaçtı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun iyi sabır varmış sizde ben direk evinin camlarını indirirdim herhalde

• Geçmiş olsun hocam.İnsanın malına zarar gelince üzülür tabi aracın ne olduğu önemli değil para kolay kazanılmıyor.

• Büyük konuşmayın aman hocam. Bende öyle derdim başa gelince farklı oluyor. Şimdi ben kırsam suçlu olurum yaşlı kadını tutar herkes. Yöneticiye kamera soruyorum kadın yapmaz diyor ben gördüm diyorum bağırsaydın keşke diyo .

• yok artık..
  • inanın şu araça çiziklerini görünce kendi aracıma yapılmış gibi kin ve nefret duyuyorum.İbreti alem için bilerek araç çizen birini kazığa oturtup işkence yapmak istiyorum.
  • Geçmiş olsun ..
  • Bence yaşlı teyzenin arabaya yarış çizgisi çekmek şart
  • Kanıt olmadığı için birşey olmayabilir keşke videoya çekseydiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bedaesoldier kullanıcısına yanıt
    Evine gelirler.Neden durduk yere arabasından alsınlar?

Benim bildiğim önce telefon ile çağırıyorlar olmadı eve geliyorlar.İfadeye çağırıyorlar.Evde yoksa kağıt bırakıyorlar sanırım ya da

birine haber veriyorlar.

Tabi bu benim bildiğim kadarıyla.
  • Bizde yan apartmanda bir sıkıntı var. Kendi apartmanlarının önüne park ettirmezler ama hepsi bizim apartmanın onune park eder. Sileceklerimi kırdılar polise şikayetçi oldum, olay yerinde tutanak tutuldu sağolsun çok ilgilendiler hiçbirşey olmadı.
  • Teyzenin kapısını çalıp sizin aracı niye çizdiğini sorun...İllaki kafasında bir şey vardır...Belki onun hep park ettiği yere falan park ettiniz...Yaşlılarda böyle takıntılar olur...
    Sakın yanlış anlama,"uzlaş,affet" falan demiyorum...Ufak bir sorun ise çözmek de kolay olur...
    Senin başına geleni en iyi ben bilirim...Zira sıfır aracımızı aldıktan bir hafta sonra iki tarafını da boydan boya çizdiler...
    Eğer o anda çizeni görseydim emin olun şu an o mezarda ben de hapiste olurdum...

Geçmiş olsun...
  • Bu işin ne denli sonuçlanacağını bilmediğim için tam net bir cevap veremem ama pek bir şey beklemeyin derim büyük cezalar filen sabıkası yoksa yada olsa bile yaşı da hesaba katarsak para cezasına çarptırırlar diye düşünüyorum ha kadın inkar etmezse mahkemede bir kerede hallederler sizin hasarınızı da hallederler inkar ederse uzar büyük ihtimalle iş. İnkar etmeyeceğini var sayarsak tek duruşmada çözerler masraflarınız da güzelce öder gerekli görürseniz değer kaybı davası da açabilirsiniz mahkemeden sonra size kalmış.

Bu süre zarfı boyunca teyzeyle her han gibi sözlü yada başka türlü bir tartışmaya girmeyin yada her han gibi bir karşılık vermeyin o yüzden diyorum muhatap olmayın diye sinirinize yenik düşersiniz o sinirle farklı şey yaparsınız haklıyken haksız duruma düşmeyin.

Anlaşabilecek bir tip ise size kalmış anlaşmak yada anlaşmamak ama şu durumda her türlü haklı olan sizsiniz o yüzden merak etmeyin.

Geçmiş olsun bu arada.

• O yaşlı bayana insanların ne zor şartlar altında alın teriyle kazanılan birikimlerine acımadan zarar vermeyi aynı şekilde yasalar çerçevesinde insafsızca odetin

• Dolandırıcılaa hırsızlara bile ceza verilmiyor.O kadınada hiçbişey yapmazlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kocasızlıktandır inanın böyle mahallenizde başıboş gezen bir amca varsa (iş gören) bi gece misafir ettirin bakın sabaha kapınızda uysal bir fino gibi yatar...
    gecen gun dukkana gelen ve de müşterimiz olan 65 yaslarında 150 cm boyunda yeni dul, densizce bir laf edince bende Allah ne verdiyse(küfür etmeden) söyledim valla acımayacaksın böylelerine
  • Sinirimden neredeyse ağlıcam ama 70 yaşında hemde kadın na ne yapılabilir ki dövsen olmaz arabası zaten heryeri kırık farketmez bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: bedaesoldier

Sinirimden neredeyse ağlıcam ama 70 yaşında hemde kadın na ne yapılabilir ki dövsen olmaz arabası zaten heryeri kırık farketmez bile.

Hocam yanlış anlamayında elinizde kanıt yoksa kadına hiçbi şey olmaz. Polis suçsuz der bırakır. Üzüldüm açıkçası. Geçen benim sol arka kapıya avmde vurmuşlar. Kamera kayıtlarından bi şey belli olmuyor diye kapandı. 2 ay önce mahallenin bebeleri araçları boydan boya çizmişler. Benimde sağ tarafı boydan boya. Ben alıştım artık. İlk başlarda çok üzülğyodum ama şimdi normal karşılıyorum. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 27 Mayıs 2015; 23:08:57 >
  • Estağfırullah bende biliyorum bişey çıkmıcağını ama en azından karakola çağrılınca aklı başına elir diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.