Şimdi Ara

MAJOR CSGO Güncellemesi (Detaylı İnceleme) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
6
Favori
9.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam almaya değer mi şuan? ne gibi avantajı oluyo ki oyuna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

hocam almaya değer mi şuan? ne gibi avantajı oluyo ki oyuna?

İtem düşüyor düşen itemin değeri 1000 tl kadar çıkabiliyor. Kutu düşüyor düşen kutu 12 tl şuan.Ayrıca eglenceli yani ben alcam bugun 30 tl yüklicem kutu düşerse açarım diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı kutu açan? Sabah ilk oyunda düştü sattım keşke acsaydim belki iyi bisey düşürürdük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kutudan düştü şimdi mi satayım sonra mı arkadaşlar fiyatlar nasıl olur?
  • 128 tick server... YOK
    Tuscan... YOK
    Hilede azalmaya sebep olacak herhangi bir düzenleme... YOK
    İçine ettikleri AWP'ye dair bir düzenleme... YOK

Gerçekten beklenen harita MAJOR bile değil bildiğin iki kilo t.. neyse bir güncelleme.

Global Elite rütbemin üstünde abuk subuk bir private 1 yazısı ne jeton alacağım ne de kullanacağım için kaybolmazda o şimdi.
    Hiç bir zaman kullanmayacağım bir bıçak zaten çekerkenki yaptığı animasyonu beklerken adam bizi vurur heralde.

Yani mükemmel bir güncelleme volvo, tişikkerler volvo bir Wolfteam pardon cs oyuncusunun tüm beklentilerini karşılayan eşsiz adeta mikemmel bir güncelleme.

Tişikkirler gayben, tişikkirler volvo.
  • yeni güncellemeden sonra smokelarda aşırı kasmaya başladı beyler 30 fps ye kadar düşüyor sizdede öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Var mı kutu açan? Sabah ilk oyunda düştü sattım keşke acsaydim belki iyi bisey düşürürdük

ben açtım galil düştü
  • hocam oyunda yeni sayılırızda bu olay ne kaç paraya satın alınıyor görev derken neler yapılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: sadece50

hocam oyunda yeni sayılırızda bu olay ne kaç paraya satın alınıyor görev derken neler yapılıyor?

Aynen bende merak ediyorum alsam mı almasam mı bilemedim eğlence mi katıyo ne oluyo yararı ne
  • beyler bu rozeti nasıl kazanıyoruz. bu sabah bi adamda gördüm.
  • quote:

quote:

hocam oyunda yeni sayılırızda bu olay ne kaç paraya satın alınıyor görev derken neler yapılıyor?

Aynen bende merak ediyorum alsam mı almasam mı bilemedim eğlence mi katıyo ne oluyo yararı ne

daha önce bende jeton almadım ama merak etim araştırdım. görevlerden skin düşüyo. genelde o düşen itemlerle amorti ediyomuş. bikaç kişide gördüm şanslarına 45 tllik deagle düşmüş. görevlerde bitane örnek scoutla 1500 hasar ver. başta da dediğim gibi daha önce almadım sadece araştırdığım kadarıyla öğrenebildiklerim bunlar. yanlışım varsa düzeltin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

beyler bu rozeti nasıl kazanıyoruz. bu sabah bi adamda gördüm.

16.5 tl verip alıyosun jetonu ve görevlerir, aldıntan sonra jetonu sergile deyince çıkıyor zaten adının yanında
  • Misal 1500 hasar derken hep scoutla mı kascaz 1500 hasar verince ne oluyo mesela?
  • Aldım beyler izlenimlerimi yazıcam akşama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazar eski haline dönermi bu ne ya çok düşmüş fiyatlar 2 gün önce 80e asiimov aldım
  • Şimdi görev sayısına göre mi altın olucak yoksa yıldıza göre mi bu operasyonda
    birde 2 hak var sanıırm ben comp atıp 1 win aldıktan sonra 1 hak daha geldi sonra birdaha gelmedi
  • yeni kutudan düştü. daha ilk günden paranın yarısını telafi ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tri_nitro_toluen

128 tick server... YOK
    Tuscan... YOK
    Hilede azalmaya sebep olacak herhangi bir düzenleme... YOK
    İçine ettikleri AWP'ye dair bir düzenleme... YOK

Gerçekten beklenen harita MAJOR bile değil bildiğin iki kilo t.. neyse bir güncelleme.

Global Elite rütbemin üstünde abuk subuk bir private 1 yazısı ne jeton alacağım ne de kullanacağım için kaybolmazda o şimdi.
    Hiç bir zaman kullanmayacağım bir bıçak zaten çekerkenki yaptığı animasyonu beklerken adam bizi vurur heralde.

Yani mükemmel bir güncelleme volvo, tişikkerler volvo bir Wolfteam pardon cs oyuncusunun tüm beklentilerini karşılayan eşsiz adeta mikemmel bir güncelleme.

Tişikkirler gayben, tişikkirler volvo.

Arkadas dogru soyluyor. Valve bunlara kafa yorcagina gitsin fake de olsa iste oyun guvenligi.icin sunlari yptk bnlari ettik filan dese daha mutlu olurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Vazelin

quote:

quote:

daha önce bende jeton almadım ama merak etim araştırdım. görevlerden skin düşüyo. genelde o düşen itemlerle amorti ediyomuş. bikaç kişide gördüm şanslarına 45 tllik deagle düşmüş. görevlerde bitane örnek scoutla 1500 hasar ver. başta da dediğim gibi daha önce almadım sadece araştırdığım kadarıyla öğrenebildiklerim bunlar. yanlışım varsa düzeltin.

yalnız bu bilette görevi yapınca ödül falan vermiyor. exp veriyor sadece.

• tri_nitro_toluen T kullanıcısına yanıt
    Bende onu dedim bana küfür etmeyen kalmadı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.