Şimdi Ara

MAJOR CSGO Güncellemesi (Detaylı İnceleme) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
6
Favori
9.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tabada

Aldığın item ucuzladı diye oyuna çöp demen, komik geldi. Kahkaha attım hatta :D Arkadaşım sen itemi oyunda kullanmak için alıyorsun, ucuzlarda artarda seni bu kısmı neden ilgilendiriyor? Sen o itemi alırken alayım sonra satarım diye mi alıyorsun? Boş konuşup çamur atmayın en azından.. Adamlar emek veriyor, ilgilenmeseler ilgilenen yok güncelleme gelir fiyat düştü oyun çöp oldu.. bırakın artık bu garip zihniyeti.

skinlerin ucuzlaması benim için problem değilki kardeşim ben yine kar edeceğim beni sıkan durum oyunda yüzlerce skin olması oyunun kalitesini düşürüyor bence.
  • 5 Dkda 1 görev yapiliyormuş yeni jetonda
  • Ben tam tersini düşünüyorum açıkçası, oyunda çok fazla skin olması herkesin kendi zevkini oyuna yansıtarak oynamasını sağlıyor. Yeni nesil tüm oyunlarda mevcut bu sistem. Tabi ki yapımcısına efsane paralar kazandırdığı bir gerçek :) Fakat itemlerin bu kadar pahalı olmasının sebebi de biz oyuncularız. Karambit'e 1000 lira vermek yerine 10 veya 100 lira versek ve kimse aç gözlü olup piyasayı yükseltmese herkes istediği skini kullanır. Ama 1000lira da olsa veriyoruz vermeye de devam edeceğiz, bu düzen de böyle gidecek
  • Eksi atmayın beyler beğenmeyen eksi atmasın abi beğenmeyen oynamasın oyunu biz beğenen sayısını merak ediyoruz

Şimdi tekrar soruyum, bu güncellemeden memnun kalanlar, efsane olmuş diyenler + lasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne lan. Çocuk oyuncağı gibi yapmışlar

Eline sağlık
  • Delikanlı Adam kullanıcısına yanıt
    hunharca eksiledim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin dediğiniz gibi çocuk oyuncağı, lanet olası kapitalistler artık her şeyi batırıyor. Eski cs nasılda güzeldi. Skin yoktu. Yok şurada sorun var yok şurada sorun var yok bu silah ne , böyle awp mi olur diye bir şey yoktu.
  • Şu eksi atanların maçına umarım wallhackler triggerhackler aimlocklar gelir. Bu ne abi bi memnun olanların sayısını öğrenemiyoruz

• Delikanlı Adam kullanıcısına yanıt
    hocam sen yapınca olmuyor.
    Bak şimdi sayıyı öğrenicez.
    Operasyonu beğenenler eksilesin
    edit:Oha deprem olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnowJon -- 29 Mayıs 2015; 8:32:35 >
  • SnowJon kullanıcısına yanıt
  • Yeni bıçak bildiğin klasik çakı. Gene de kötü değil bence. Ben esas italian stiletto gelsin istiyorum. Şimdiye kadar hiç bıçak almak aklımın ucundan geçmedi ama oyuna şöyle bir şey gelse alabilirim.

MAJOR CSGO Güncellemesi (Detaylı İnceleme)
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    Bayonet buna en yakını :D
  • Almaya değer mi sizce? 17 lira verip
  • Su oyundaki skin fanligini bir turlu anlayamadim. Adam 900tl verip bicak skini ariyor, Allah akil fikir versin ne diyim.
  • bu rankler goreve ozel mi surekli kalacak mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Su oyundaki skin fanligini bir turlu anlayamadim. Adam 900tl verip bicak skini ariyor, Allah akil fikir versin ne diyim.

artık skin fanlığından çıktı olay bu skinler çok büyük bi pazar haline geldi betinden jackpotuna satışından tut herşeyine
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXHeLLXx

quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Su oyundaki skin fanligini bir turlu anlayamadim. Adam 900tl verip bicak skini ariyor, Allah akil fikir versin ne diyim.

artık skin fanlığından çıktı olay bu skinler çok büyük bi pazar haline geldi betinden jackpotuna satışından tut herşeyine

Haklisin, bu benim pek ilgilenmedigim bir olay dogrusu
  • Yeni operasyon ne kadar TL olarak ona gore paypala para aticam

• quote:

Orijinalden alıntı: arcelis96

Yeni operasyon ne kadar TL olarak ona gore paypala para aticam

16.5 20 tl atin

• emeğine sağlık güzel paylaşım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.