Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bunlar ne anlar Allah askına.. " Aziz Baskan OO yıldız , O gelsin bu gitsin şunu da alın"

Ne teknik bilirler ne taktik bilirler ne de mali yapıdan anlarlar.

Pes'te transfer yaptıklarını sanıyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikret Orman akıllı konuşuyor bu sefer

• quote:

Orijinalden alıntı: [ILKER]

quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Kusura bakmayında Fikret Ormanın yaptığı tükürdüğünü yalamaktır,bu transfere ihtimal vermiyordum ama beni şaşırttı Fikret Orman.Bundan sonra kendisi hakkında düşüncelerim değişti

+sonsuz.Quaresma gelirse kendilerini bitirmiş olurlar.Seçimde seçilme şansları da kalmamıştır.

Yazık ettiler onca yapılanmaya.Bi kanadı Q7 bi kanadı Töre olan takımın şampiyonluk şansını geçtim şampiyonluğa oynama şansı dahi kalmamıştır.Yine şeker gibi takım olduk ileri çıkanın geri gelmediği.Umarım yanılırım Q7 alınmaz Dzsudzsak alınır ama umudum kalmadı artık mevcut takımla.

Yönetimin sürdürülebilirliği de kalmamıştır bu transferle.

Hocam aç bak mesajımı eksilemişler bile,ben cidden insanların bazı şeyleri bu kadar kolay unutabilmesini anlayamıyorum ya.

Ben mesela şu maçı unutamıyorum,Atletico maçını unutamıyorum,sakatım diye ülkesine gidip 2 ay tatil yapıp göbekli gelmesini unutamıyorum.İstesinler bakalım sonuçlarını hep beraber görücez

Fikret Orman bu durumı çok güzel bi şekilde özetledi röportanı izledinmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya arkadaş şu forumda bir tane büyük Troll var, her yazılan yoruma kendi müthiş mizah anlayışıyla yorum yapıyor, kendince gülüyor, kendince laf sokuyor. Ne kadar gereksiz bir tip şaşıyorum.

Konumuza gelirsek sol kanada eğer Dzdudsak alınabiliyorken Quaresma alınıyorsa çok yazık. Bana göre eğer hiç kimseyi alamıyorsak ve kanatta sadece Olcay oynayacaksa son çare olarak gündeme gelmeli Q7.
  • vay arkadaş millet kafayı yemiş adam soruyor ne kadar para teklif ettiniz diyor Fikret orman bunu söyleyemeyiz diyor millet twitterda felan ödeyemeyecegimiz parayı teklif ettik yazmış adamın agzından ayıptır.rvp için adamın yaşı 32 bizimde belli bir mali tablomuz var karşılayabilecegimiz riskleri alırız diyor fener bonservis bdeli dahil 30 m.euro verdi biz vermeyiz diyor e napalım yakasınamı yapışalım adamın niye vermiyon diye bjk taşın mali durumu belli sinekten yag cıkarmak gereken donemde 30m euro niye vermiyon diye.Quaresma olayı için cok ucuza gelebilir gibi ama ben hala dudek(ne garip adı var abi bu herifin)'in alınacagını duşunuyorum q7 piyasaya cıkınca transfer gelmeden hayır demek tepki ceker diye ha öyle alırız olursa olur gibi yorumlar yapıyor.Onun haricinde Saglam bi santrafor alacak yine busene ama kim hala mechul stoper ve sol açık alacagız gibi duruyor.ön libero mevkisi için veliye bağlı bir durum diyor aslında alt yapıdan kimse yokmu şöyle eli ayagı duzgun biri hem degişmeli oynayacak hem pişecek biri.Onun haricinde maddi konular borç alacak verecek konuları zaten biliyosunuz bazı arkadaşlar sıkılmışa benziyor bu mali konulardan ama bu adam geldiginde yd gibi bir mali tablo veya takım devralmadı hepmiz biliyoruz o durumu son 15 yılda 2 şampiyonluk gırtlagı kadar borç maddi ayagı adamın en buyuk başarısı olacaktır.

• fikret orman: stoper brezilya menşeili olacak

dniprolu douglas galiba.
  • Quaresma taraftar istiyor diye aliniyor bunu da anlayin

• Fikret Orman isim vermiyor iyi taraftan dusunelim dzsudzsak cok gundeme gelmisti belki de gundemi dagitmak icin q7 ismi yem olarak atildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

Fikret Orman akıllı konuşuyor bu sefer

Kesinlikle aynı şeyleri söyleyecektim, fikret ormanda 6-7 aydır değişim var. Tv'lere çok çıkmıyor, sert konuşuyo.

Buraya yazıyorum. Eğer böyle giderse yeni sezon başlamadan Ahmet Nur Çebi istifa eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben quaresma yerine dudakın gelmesinden yanayım ama kimse de kalkıp giden geri gelmez demesin. gören de diyecek dudak deli gibi defansa yardım eden bi kanat oyuncusu. quaresmadan bi farkı yok bu anlamda. quaresma ondan daha iyi oyuncu ama yaşı itibariyle ben de dudakın gelmesini isterim.
  • Madem bütçeniz yetmiyor o zaman bu transferi itibarsızlaştırmaya çalışmayacaksınız. Tek amacınız bu. Gidin q7 alın siz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja BJELICA_8

Madem bütçeniz yetmiyor o zaman bu transferi itibarsızlaştırmaya çalışmayacaksınız. Tek amacınız bu. Gidin q7 alın siz.

Agzimdan o konu hakkinda laf cikti mi sence?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Kusura bakmayında Fikret Ormanın yaptığı tükürdüğünü yalamaktır,bu transfere ihtimal vermiyordum ama beni şaşırttı Fikret Orman.Bundan sonra kendisi hakkında düşüncelerim değişti

+sonsuz.Quaresma gelirse kendilerini bitirmiş olurlar.Seçimde seçilme şansları da kalmamıştır.

Yazık ettiler onca yapılanmaya.Bi kanadı Q7 bi kanadı Töre olan takımın şampiyonluk şansını geçtim şampiyonluğa oynama şansı dahi kalmamıştır.Yine şeker gibi takım olduk ileri çıkanın geri gelmediği.Umarım yanılırım Q7 alınmaz Dzsudzsak alınır ama umudum kalmadı artık mevcut takımla.

Yönetimin sürdürülebilirliği de kalmamıştır bu transferle.

Hocam aç bak mesajımı eksilemişler bile,ben cidden insanların bazı şeyleri bu kadar kolay unutabilmesini anlayamıyorum ya.

Ben mesela şu maçı unutamıyorum,Atletico maçını unutamıyorum,sakatım diye ülkesine gidip 2 ay tatil yapıp göbekli gelmesini unutamıyorum.İstesinler bakalım sonuçlarını hep beraber görücez

Videoda ki Ernst'in yüz ifadesi her şeyi anlatıyor ama yapacak bişey yok.Tüm güvenimi boşa çıkardı yönetim.Önder Özen+Bilic'le başlayıp en son Quaresma'ya bağlamak da inanılmaz başarı.Benim şahsen umudum kalmadı.İnşallah yanılırım Beşiktaş şampiyon olur da bu senenin de çöpe gittiğini düşünüyorum.

Adnan Polat gibi olacaktır sonu.İnşallah adam gibi biri başkan adayı olur Serdal Adalı'ya kalmayız.Alır Mendes'ini de yanına Q7 ile takılırlar artık

• Fikret Orman: "Q7 ilk geldiğinde kendisini kulüpten büyük görüyordu..Artık öyle değil..Vodafone Arena'ya çıkmayı çok istiyor.."
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

quote:

Orijinalden alıntı: onurr.611

Bu takima orasi burasi senelerdir pohpohlanmis adamlar degil takimi senelerdir mahkum kaldıgı 3.lükten kurtaracak takım ruhuyla oynayacak adam lazim.
    Rvp bu takıma uymaz kardesim. Adama senelik milyonlar vereceksin, sampiyonluk isteyen kulüp yapmaz bunu sampiyon olmuş havaya girmiş takım var. Al Remy'yi adam parladı Chelsea'da bir nebze düştü kaldı ki Demba Ba dan kat kat iyi bir oyuncudur.

Remy chelsea da parlamadı newcastle de parladı

Cümleyi düzgün okursaniz Chelsea'da bir nebze düştü yaziyor orda hocam

• Erdal Torunogulları: Adamın 7 sülalesini tanıyorum (Konop') Fındık fıstık bile götürdüm...

• quote:

Orijinalden alıntı: muhmed

türkçen zayıf. 3 yıl için toplam maliyetten bahsetti.

Toplam maliyetten söz etmedi. Direk ağzından bonservis kelimesi çıktı. Hatta önce 25 sonra 30 dedi. Bir de 4 haftadır ilgilendik dedi sonra Demba Ba dan önce ilgilendik dedi. Kendi kendisiyle çelişen ifadeler kullandı. Fikret Ormanın Türkçesi zayıfsa bir şey diyemem.
  • Onronr210 kullanıcısına yanıt
    Olm kötü dediğiniz Diego'yu geçen sene elinizden almadı mı FB? ahahahah

• Bu mübarek ayda küfür yemek hoşuna mı gidiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhmed

merkez hakem kurulunun başkanı kuddusi müftüoğlu olmuş. ulan iki düdüğünden biri yanlıştı.

Bu adamlar b.ka battıkça ödüllendiriliyor resmen. Rezalet.

• 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.