Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Freddy03

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Rüzgar Sağnak twitterda aday olacağım yazmış.

O adam hayatımda gördüğüm en boş bilgisiz ama en egoist adamdır. Nefret edilesi bir şaheser bence...

okuyorum böyle bir gaza gelmiş
  • Geçen sezon muydu, önceki sezon muydu net hatırlamıyorum ama Tosic'in bizde oynamasını çok istediğimi hatırlıyorum. Bu sezon stoperde oynamasının sebebi Gençlerbirliği'nde Ahmet Çalık'tan başka stoper olmaması. Mecburen bu mevkiye en yatkın olan Tosic'i oraya kaydırdılar.

Avrupa'nın 4 büyük liginde oynamış, kariyer olarak bizdeki sadece sol beklerden değil, birçok oyuncudan üstün, fiziği bir bek için mükemmel (uzun boylu bek her zaman tercih edilir), topla arası iyi, bonservis ücreti yok. Mevcut şartlar altında gayet iyi bir transfer bence. FB veya GS transfer etse üzülürdüm, öyle diyeyim. Belki Caner'i geçemez ama hem Telles'ten Balta'dan, hem de Motta'dan İsmail'den üstün bir bek.
  • quote:

quote:

quote:

O adam hayatımda gördüğüm en boş bilgisiz ama en egoist adamdır. Nefret edilesi bir şaheser bence...

Hocam Twitterımı kapatma sebebim.

Şaka tabide cidden dayanamamıştım takip ettiğime pişman olmuştum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Twitterımı kapatma sebebim.

Şaka tabide cidden dayanamamıştım takip ettiğime pişman olmuştum

Yok la ciddiye almadığın zaman eğlenceli
    Bu arada ciddi bir soru saracağım şimdi herkese. Adrian Ramos çok kötü bir sezon geçirdi Dortmund'da. Bonservisine kaç isterler acaba?
    Birde finali izliyorum şuan Dnipro'nun 29 numarası mükemmel futbolcu.

• Vallaha hocam yönetime karanka desen o ne yeniliyor mu diye sorarlar? Karanka tam istediğim adam ama işte mümkün değil herhalde. Hayaller karanka hayatlar Şenol güneş, Mustafa Denizli, 70lik lucescu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni konu hayırlı olsun. Hoca işini biran önce çözmek lazım yoksa transferde olmaz.
  • Önlerden yerimizi alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

beyler dusko tosic ilk geldiği sene yani 12-13 senesinde full sol bek oynayıp 33 maçta 8 asist 1 gol yapmış... çok iyi bi istatistik. 13-14 sezonunda 28 maça çıkmış ve ilk 8 maç stoper oynamış. o maçlarda gol ve asist yok haliyle. sonra ki 20 maç sol beke geçmiş ve 20 maçta 4 asist. bu senede full stoper oynadı zaten o nedenle gol ve asist yok...

bilindiği gibi bi bekin skora katkı anlamında bakılıcak istatistiği asistleridir ve tosic sol bekte oynadığında ciddi asist istatistiği yakalıyor. az önceki mesajımda da dedim zaten ilk geldiği sezon yani oo 8 asistlik sezonda baya ofansifti ve ben beğeniyordum. ofansif bi bek açıkcası... sanırım gençlerbirliğinde kadro darlığından dolayı; 1,85 fiziğiye stoper çekilmek için en uygun isim olarak o görüldü. bide mevkisinde oynatılabilicek genç ve gelecek vaad eden uğur çiftçi olunca, tosic'i stoper olarak kullanmışlar.

sağlam transfer yani hem motta'dan hem de ismail'den, hele ki ismail'den kat kat daha güven vericektir ve full oynadığında da 7-8 asisti bulucaktır.

Trabzonspora frikikten gol yazmıştı sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

Vallaha hocam yönetime karanka desen o ne yeniliyor mu diye sorarlar? Karanka tam istediğim adam ama işte mümkün değil herhalde. Hayaller karanka hayatlar Şenol güneş, Mustafa Denizli, 70lik lucescu..

Juan de Ramos da olabilir Dnipro bugün finale çıktıysa neredeyse her şeyini ona borclu
  • http://www.mackolik.com/Players/EndingContracts.aspx#;

Bir sürü kaliteli futbolcu var, 0 bonservis bedeli ile taş gibi takım kurmak mümkün.
  • gidip milletin yıllanmış oyuncularını alıp prim yapmaya çalışacağınıza kendi adamlarınızı yetiştirin! 10'unculuğa da razıyız!
  • Kartal nasil havalanir ?
    Kaliteli centilmen bir başkan(ör:serdar Bilgili olmali)
    Kaliteli eldeki malzemeyi kullanan Hoca(Lucescu eric gerets)
    Daha çok altyapidan oyuncuya ilgi gosterilmeli(Maç tecrubesi kazanmalilar)
    Stad bir an önce bitirilmeli
    İstikrar
    Adi taninmamis basariya aç yabanci genclerin gelmesi
    Futbolcu maaslari vaktinde odenmeli
    Takima bir lider oyuncu getirilmeli
    Takim ruhu gostermeyen para para diyen oyuncular elden cikarilmali...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • khan_1903 kullanıcısına yanıt
    maçkolik de nerdeyse hepsi yanlış ya. ..

burası daha garanti. bölgeye göre taramada yapılıyor.
    http://www.transfermarkt.com.tr/statistik/endendevertraege
  • Yerimizi alalım

• Mbia gelecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı olsun. Babel haberleri çıktı ne kadar doğru bilemem.

Yine bir yerde Martin Škrtel denilmiş. Fena stoper. Hava hakimiyeti olan güçlü rakip forveti dövebilecek korkutabilecek biri (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Hayırlı olsun yeni konu. Tosic bencede şartlar doğrultusunda iyi bir transfer. Elimizdeki en iyi sol bek olur. Ismail veya motta dan biri ile yollar ayrılır.

Bir de Uğur Boral diye bir arkadaş vardı. Hatırladığım kadarıyla sol bek oynuyordu ama Abilik pozisyonuna geçmiş ve bunun için ayda yüz binlerce yüro alıyor
  • Seçim kararı güvenoyu tazelemek için. Fikret Orman yeniden başkan seçilecek. Benim anlamadığım hocaya karar verilmeden neden transfer yapılır?
  • fark yaratmak istiyorsak kadroyu kaliteli kurmamiz gerek. iskelet bir kadro var yapacagimiz kaliteli transferlerle seklimiz cok degisir. tabi once su hoca sorunun halletmemiz lazim.

• 2 tane kaliteli çirkef stoper alalım. Başka birşey istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.