Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erAn_

Lyon'da oynayan Lacazette'yi kaça satarlar acaba.

o zor hocam Fransa gol kralı en az 15 €

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mechul haberci kendindden cok emin duşak gelmicek diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Töre gidici diyolar. 15M. Giderse bi yanım sevinir bi yanım üzülür 15M iyi para çünkü

15'e giderse sevinirim son goruntulerde hem kilo almis hemde sigara iciyor disiplinsiz takiliyor cok

• Beyler geçen sene transfer listemizde olup da alamadığımız adamlar hep başarısız bryan ruiz lanzini filan iyi transferler yapıyoruz
  • Büyük gün dedikleri douglas içindi galiba bugün

• quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

15m € gelse Töre'den 9m €'sunu transfere harcayabiliyoruz. Ve Bence 9m €'ya boşluğunu dolduramayız.

Bu söylediğiniz için bi kaynak gösterebilir misiniz acaba? Ben böyle bir şeyi hiçbir yerde görmedim çünkü. Kap bildiriminde de yoktu yanlış hatırlamıyorsam.

Bilmiyorum bi kaynağım yok ama kazandığımızın %60'ını harcayabiliyor olmamız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WALDER FREY

mechul haberci kendindden cok emin duşak gelmicek diyor

O adam geçen seneden patlak hocam takip etmeyin boşyere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bir şeyler olur diye düşünüyorum bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEBRON JAMES HETFIELD

Yılın Transfer çalımı Kara Kule Douglas Hayırlı Olsun

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Hocam selam iyi forumlar. Normalde başka Takımı'n konusuna yazmak hiç adetim değil hele de en rezalet transfer Dönemi'ni geçirdiği için önce sizin sonra da kıskanarak bizi foruma gelen sürekli trölllük yapan o malum takım tarafrarı gibi Değilim sadece bir soru soracağım douglas ile Fenerbahçe nin ilgilendiği hangi kaynakta yazıyor ? Zira bizim bu sene ilgilendiğimiz 3 defans vardı kjaer ve ba geldi en çok istediğimiz portolu maicon dü onu alamadık işte Douglas bilgisi yanlış yani.

Ha size gelir umarım güçlenmeniz yönünde önemli bir takviye ileriye yine nokta atışı yapacağınız kesin hele de remy olursa geriye de böyle parçalayan bir defans işi götürür

• quote:

Orijinalden alıntı: darknesr

quote:

Orijinalden alıntı: WALDER FREY

mechul haberci kendindden cok emin duşak gelmicek diyor

O adam geçen seneden patlak hocam takip etmeyin boşyere

Robinho hayırlı olsun diyen adam değil mi o
  • quote:

quote:

quote:

15m € gelse Töre'den 9m €'sunu transfere harcayabiliyoruz. Ve Bence 9m €'ya boşluğunu dolduramayız.

Bu söylediğiniz için bi kaynak gösterebilir misiniz acaba? Ben böyle bir şeyi hiçbir yerde görmedim çünkü. Kap bildiriminde de yoktu yanlış hatırlamıyorsam.

Bilmiyorum bi kaynağım yok ama kazandığımızın %60'ını harcayabiliyor olmamız lazım.

Lazım değil işte öyle bir şey yok. Transfer sezonu sonunda + hanelerde kalmamız tek koşuldu. Onun dışında paranın nerden geldiği veya ne kadarının kullanıldığıyla ilgili bir şey yok. Biri twitter'da uydurdu muhtemelen yanlış bilgi aldı yürüdü.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Lazım değil işte öyle bir şey yok. Transfer sezonu sonunda + hanelerde kalmamız tek koşuldu. Onun dışında paranın nerden geldiği veya ne kadarının kullanıldığıyla ilgili bir şey yok. Biri twitter'da uydurdu muhtemelen yanlış bilgi aldı yürüdü.

Geçenlerde asporda dediler sanırsam oradan aklımda kaldı. Bilgi yanlışsa o zaman bizde bayağı bir transfer bütçesi var.

• quote:

Yahu yok böyle bir şey, şunu diyenlere inanmayın sallıyorlar. Önemli olan sene sonu hesaplara bakıldığında eksi'de (-) bir değer çıkmaması, yani giderin gelirden fazla olmaması.
  • Beşiktaş’ın geçen sezonun en iyi futbol oynayan takımı olduğunu da dile getiren siyah-beyazlıların, “Bizim yıldız diyebileceğimiz tek transfer Demba Ba’ydı. Ondan da 13 milyon euro kazandık. Başka takımların transferleri nedeniyle takımın dengelerini bozmaya hiç gerek yok. Önemli olan transfer dönemi değil sezon sonudur” diye konuştukları bildirildi

•  [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • http://haber1903.com/n-8905-mete-vardardan-aciklama.html

Mete Vardar'ın yaptığı açıklamaya bakın biz de transfer bekliyoruz. Ya bir de spekülasyonları sonlandırmak istiyorum falan demiş.

Açıklamanın özeti: Ben de aynı babam gibi kulüpte yapıştığım bir mevkiyi bırakmak istemiyorum. Görev benden alınırsa da sorumlu gördüğüm herkesi kamuoyunun önünde eleştiririm. Ayrıca Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi ve futbol şube sorumlusu ben birbirimizden habersiz hareket ediyoruz. Beşiktaşlılar bu sene de camiada kenetlenme beklemesin.

• Böyle bir kepazelik olamaz ya ANÇ 'kurumsallaşma' adı altında Mete Vardar'ın görevine haberi olmadan son veriyor, diğeri de kamuoyuna açıklıyor bunu. Çilek transferi de bekliyoruz artık.

• Şaka gibi hakikaten açıklamaya bakar mısın
  • Bir de bu adam bütün sene takımda aile ortamı var arkadaşlık çok kuvvetli diyerek dolaştı ortalıkta. Gördük aile ortamını sezon sonunda kimsenin birbirinden haberi yoktu 6-8 ay önce gol attığında Bilic'in üstünden atlamaya çalışan adamlar sezon sonunda yüzüne bakmıyordu. Sezon bitti teknik direktör kaçar gibi başka takımla anlaştı. Kendi egonu tatmin etmek dışında hiçbir halta yaramadın Mete Vardar.

• Bugün de bir şey olmaz beklemeyin.

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.