Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LEBRON JAMES HETFIELD

.
     [Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

bu adamı ben sevdim :D Stad açılışında hem yeni transferler hem de diğerleri kendilerini rahat hissetcekler yemin ediyorum deplasman maçlarını daha rahat izliyordum olimpiyat stadı ne kadar berbat staddır öyle ya istersen 200 bin kişi olsun tezahurat filan yapılmıyor doğru dürüst.Öyle bir hava oluşturalım ki İnönüye geldikleri zaman güven gelsin oyunculara

• Sola Quaresma alınsın olcay yedeğe çekilsin ortasahada velinin yerine efektif bir ortasaha oyuncusu gerekiyor. Pas alıp vericek dagiticak tolgay bir nebze yol kat ederse o oynayabilir. Sağda töre yeterli fazlasiyla ben forvette cenk ve omer yeterli diye dusunuyorum genç zenci bir gelecege yatirim alinabilir. Sosa yı sat esteduantes e gitsin yerine Bryan Ruiz in sozlemesi bitti alinabilir. Çok uçuk olarak gelse çıldırırım dediklerim sola quaresma ortaya taarabt forvete de genç yirtici bir forvet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yükleneyemezsin ama gerçek zamanlı oyun editörü var ligin kurallarını değiştirebilirsin. FM rte 15.x.x bu x ler senin oyunu açtığında göreceğin sürüm sayıları. Gerçi forumda 15.1.3 ü paylaşmıştı arkadaş google aramsında çıkacaktır zaten.
  • http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29467238.asp

Douglas bitmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Guard of Gondor

Veri paketi taktik gibi ihtiyacın olursa seve seve yardımcı olurum dostum.

hacı bende fm oynamak istiyom nerden indiriyonuz türkçe mi birde
  • Geçen Yıl Chelsea 'nin kiralık gönderdiği oyuncular değendirilebilir ...
    özellikle "Marco van Ginkel" milanın birkaç maçını izlemiştim iyi futbolcu.. ortasahayı toparlar geç ayrıca 22 yaşında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyrasil

Beyler kusuruma bakmayın konuyla alakasız ama burada FM oynayan dostlar olduğundan soruyorum.

Mevcut kariyeri kaybetmeden yeni transfer kuralı güncellemesini yükleyebiliyor muyum ?

Oyun surumun 15.3.2 ise 2.sezon 14 yabanci oluyor

• Yeni sezonda bence iyi planlamalar ile başlayadik zaten borç içinde yüzen parasız bir takimiz elimizde ki leride bir bir kaybediyoruz geçen sezonu ariyacaz gibime geliyor şu stad da bitmedi gitti arkadaş yörük gibi geze geze maç yapıyoruz o da çok etkiliyor bizi ama dahada önemlisi adamlar bomba transfer yapip duruyorlar makas iyice acilmaya başladı üstüne bu olumsuz şartları da düşünüyorum bu sezon işimiz zor gibi gözüküyor umarim yanilirim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Orijinalden alıntı: Dyrasil

Beyler kusuruma bakmayın konuyla alakasız ama burada FM oynayan dostlar olduğundan soruyorum.

Mevcut kariyeri kaybetmeden yeni transfer kuralı güncellemesini yükleyebiliyor muyum ?

Oyun surumun 15.3.2 ise 2.sezon 14 yabanci oluyor

atayiz naber
  • Töre gidici diyolar. 15M. Giderse bi yanım sevinir bi yanım üzülür 15M iyi para çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guard of Gondor

Veri paketi taktik gibi ihtiyacın olursa seve seve yardımcı olurum dostum.

Oyuna Tıklıyorum tepki vermiyor hocam bozuk çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: okartal1

Sola Quaresma alınsın olcay yedeğe çekilsin ortasahada velinin yerine efektif bir ortasaha oyuncusu gerekiyor. Pas alıp vericek dagiticak tolgay bir nebze yol kat ederse o oynayabilir. Sağda töre yeterli fazlasiyla ben forvette cenk ve omer yeterli diye dusunuyorum genç zenci bir gelecege yatirim alinabilir. Sosa yı sat esteduantes e gitsin yerine Bryan Ruiz in sozlemesi bitti alinabilir. Çok uçuk olarak gelse çıldırırım dediklerim sola quaresma ortaya taarabt forvete de genç yirtici bir forvet

Hocam seni Beşiktaşın başına geçirsek bırak 2.ligi takım amatör kümeye kadar düşer ne yaptın sen

• Yılın Transfer çalımı Kara Kule Douglas Hayırlı Olsun

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • cucak'ın golleri kadar golsevinçleri de efsane. tam bizlik oyuncu
    podolski'den de eksiği yok bence. olursa tek eksiği maliyeti olur
  • 15m € gelse Töre'den 9m €'sunu transfere harcayabiliyoruz. Ve Bence 9m €'ya boşluğunu dolduramayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

15m € gelse Töre'den 9m €'sunu transfere harcayabiliyoruz. Ve Bence 9m €'ya boşluğunu dolduramayız.

Bu söylediğiniz için bi kaynak gösterebilir misiniz acaba? Ben böyle bir şeyi hiçbir yerde görmedim çünkü. Kap bildiriminde de yoktu yanlış hatırlamıyorsam.

• Gökhan Töre bence en az bir sene daha kalmalı. Değerini kaybedeceğini sanmıyorum. Aksine üstüne koyacaktır.
  • Eller aldi nani vs pofolski biz aldik

• Millet kadroları kurmaya başlamış biz fm 2015 muhabbeti yapıyoruz

• Lyon'da oynayan Lacazette'yi kaça satarlar acaba.
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.