Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skrtel uzattı zaten o gelmezdi de benim isteğim Konoplyanka
  • Demba Ba satılabilir. Şu an boşa çıkan Luis Adriano imza parasiyla vs getirilebilir. Hem daha genç Dembadan. Ersan da yollanabilir. Yıllardır şöyle Lugano - Bruno Alves tarzında kodum mu oturtan stoperimiz olmadı. Fenerin stoperleri yıllardir çok iyi. Orta sahaya gerek yok bence kimseyi yollamazsak iyi bi revizyon çıkabilir. Sağ beke Maxi Pereira hala anlaşmamıs heralde bir an once ona imzalatmaliyiz. Konoplyankayi geldi varsayarsak bu takviyelerle iyi bir takım kurariz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmem kac dakika oynamasina ragmen kucumsedigi ligte 2.5milyon liralik fernandao gol krali oldu gidene iste kapi diyeceksin adamlar mata yi de gea yi sattida sampiyon oldular besiktasin menfatine oldugu surece herkes gidebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

Demba Ba satılabilir. Şu an boşa çıkan Luis Adriano imza parasiyla vs getirilebilir. Hem daha genç Dembadan. Ersan da yollanabilir. Yıllardır şöyle Lugano - Bruno Alves tarzında kodum mu oturtan stoperimiz olmadı. Fenerin stoperleri yıllardir çok iyi. Orta sahaya gerek yok bence kimseyi yollamazsak iyi bi revizyon çıkabilir. Sağ beke Maxi Pereira hala anlaşmamıs heralde bir an once ona imzalatmaliyiz. Konoplyankayi geldi varsayarsak bu takviyelerle iyi bir takım kurariz.

Hocam zaten dediklerin gibi olsa 20 gol yeriz 70-80 arasıda da gol atarız bu oyuncular ile birde Şenol Güneş taktiği ile keşke böyle bir imkan olsa....
  • Liverpool ısrarla Sterling'e gelen teklifi reddediyor herhalde almaz Konoplyanka'yı
  • bakın arkadaşlar bişi soracağım altyapıya o kadar emek veriliyor yani her sene bir oyuncu bi bölgeye altyapidan oyuncu nie gelmiyor ben çözemedim

• De Marke @demarkesports 19 dk.19 dakika önce
    Demba Ba: "Kariyerimin en verimli dönemini yaşıyorum. İngiltere'den benimle ilgilenen kulüpler olduğunu biliyorum ve tekliflere açığım."
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

bakın arkadaşlar bişi soracağım altyapıya o kadar emek veriliyor yani her sene bir oyuncu bi bölgeye altyapidan oyuncu nie gelmiyor ben çözemedim

Bu sezon kampina 4-5 oyuncu alincakmis altyapidan

• demba ba kısacası beni gönderin . satın diyor
  • Konoplyanka gelmez. Babel veya Marco Matias gelir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Make Believe

Konoplyanka gelmez. Babel veya Marco Matias gelir bence.

Babel gelsin ya ne farkeder olcay dan iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

quote:

Orijinalden alıntı: Make Believe

Konoplyanka gelmez. Babel veya Marco Matias gelir bence.

Babel gelsin ya ne farkeder olcay dan iyidir

Bence Marco Matias da olabilir istatistikleri iyi.

• beyler adına şarkılar türküler söylenen ba ya ne oldu da böyle ben gitcem demeye başladı fenerbahçeli olarak merak ettim soruyorum.
  • Make Believe kullanıcısına yanıt
    Babel gelse daha iyi olur ya adamin kalitesi belli avrupa gormus gecirmis adam.Matias brezilya da gosterdigi peeformansi burada gosteremeyebilir cok farkli iki lig

• Matias Portekiz liginde Nacional'de oynuyor.

• bu marco matias ismi twitter duyumcularında'da çok geçmeye başladı portekiz futbolunu izlemiyorum burada takip edenler vardır mutlaka onlarda değerlendirir bilgi verir ama portekiz futbolu ile yakından ilgilenen bi arkadaşım takımı kontra atak futbolu oynayan bir takım marco çok hızlı tam bir kontra atak oyuncusu o yüzden bu sene çok büyük işler yaptı ama büyük bir takıma gittiği zaman açık alan bulamayıp kapalı savunmalara karı etkisiz olabilir dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

bu marco matias ismi twitter duyumcularında'da çok geçmeye başladı portekiz futbolunu izlemiyorum burada takip edenler vardır mutlaka onlarda değerlendirir bilgi verir ama portekiz futbolu ile yakından ilgilenen bi arkadaşım takımı kontra atak futbolu oynayan bir takım marco çok hızlı tam bir kontra atak oyuncusu o yüzden bu sene çok büyük işler yaptı ama büyük bir takıma gittiği zaman açık alan bulamayıp kapalı savunmalara karı etkisiz olabilir dedi

Şahsi fikrim;kanat oyuncusunun gol sayısı yüksek asist sayısı ise tam tersi çok düşükse genel de sezonluk patlama oluyor.21 gol atan bi kanat oyuncusunun 2 asist yapması çok garip değil mi ya

• Demba Ba satılırsa kim gelecek? Sözleşmesi biten anında katkı verecek forvetler var mı?

• Konoplyanka için son teklifi yapmışız haber bekliyormuşuz [LİG TV]
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.