Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hagi Galatasaray'da 5 sezon oynadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melo gitti gökhan inler gelicek belli oldu -.-
    Toplayın +30 yaş oyuncuları doldur bakalım doldur yine enkaz bırakıcaklar giderken yeni yönetime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @GsdirAslolan: Galatasaray, Gervinho & Doumbia için Roma'ya 8 M Euro luk bir teklif sundu. (La Gazzetta Dello Sport)

• Hayır sen Pele'nin seçtiği liste demiştim. Ben de sadece o listede olmadığını göstermek için yazdım. Aşağıda tam metin var.

Futbolu bıraktıktan sonra Hagi çeşitli ödüller almaya devam etmiştir. Bunlardan bazıları şunlardır: 2004' te UEFA Jübile Ödülü almıştır, yine 2004 yılında Pele nin düzenlediği FIFA 100 listesine girmiştir, 2007 yılında Romanya'nın en büyük futbol efsanesi ilan edilmiştir, 2005 yılında ise Hagi World Soccer tarafından Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi 25. futbolcusu seçilmiştir. Hagi son olarak 2010 yılında Dünya Kupaları tarihinin en değerli 100 futbolcusu arasına seçilmiştir.
  • Birde birşey yazacağım ya. Şimdi biz kendimizi taraftar olarak şampiyon para felan var diyoruz ama yönetim maddiyat felan diyor hani kendini böyle savunuyor.

O zaman yönetime göre kendimizi bjk ile karşılaştırabilirz.

Bjk zuzak gibi Douglas gibi remy gibi isimler geçiyor e madem yönetim maddiyatın güçsüz bu adamlar gibi bunların durumu senden kötü.

Birileri derde oyuncu sattı diye kazandıkları 17 milyon zaten GS ye şl den 20 geldi.

Yani onlar oyuncu satsa bile GS gelir olarak önde.

Bjk den demi vizyonsuz bir yönetimimiz var ya yıllardır şl katılan bi yana katılmayan bir yana son 5 yılda 3 kere şampiyon olan bir takım bir yana olamayan bir yana

• imkansız iyi sallamışlar sallamak bedava zaten gervinho ile doumbia 8 milyon euro eder mi hiç italyanlar delirmiş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rimando

Hayır sen Pele'nin seçtiği liste demiştim. Ben de sadece o listede olmadığını göstermek için yazdım. Aşağıda tam metin var.

Futbolu bıraktıktan sonra Hagi çeşitli ödüller almaya devam etmiştir. Bunlardan bazıları şunlardır: 2004' te UEFA Jübile Ödülü almıştır, yine 2004 yılında Pele nin düzenlediği FIFA 100 listesine girmiştir, 2007 yılında Romanya'nın en büyük futbol efsanesi ilan edilmiştir, 2005 yılında ise Hagi World Soccer tarafından Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi 25. futbolcusu seçilmiştir. Hagi son olarak 2010 yılında Dünya Kupaları tarihinin en değerli 100 futbolcusu arasına seçilmiştir.

Ben adamın iddiasından bahsettiM.FIFAnın seçtiği liste demiş adam.Sen kalkmış bana ingiliz dergisinin listesini koyuyorsun.Ben alex> hagi demiyorum zaten.O arkadaşın bahsettiği listeye göre emre dünyanın en iyi 100'ünde.Yani konuya o kadar saçma bir açıdan giriyorsun ki.

• DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Banada ucuz geldi zaten ama doumbia kiralık olarakmış.Adamlar doumbiayı çine,gervinho katara satmak istiyormuş ama oyuncular avrupada oynamak istiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

quote:

Orijinalden alıntı: metabax

quote:

Eğer Fener birde ramiresi alırsa hiç şampiyonluk felan düşünmeyin.

Ramires bizim kağnı ortasaha ile top diye oynar

Hocam Ramires de olur bizim için ama taraftar olarak almak çok zor da olsa Feyenordlu Claise öncelikli tercihimizdir.. Ama o olmazsa ramiresle de idare edebiliriz sorun yok ;)

Claise i felan salla o kim Hollanda dışı ne başarısı var ramires türkiyenin en sağlam ortasaha sı olur adam yorulmak bilmez iki adamın işimi yapar iyi bir GS liyim ama ramires felan gelsin isterim Avrupa da favori bi takımımız olur bizden Avrupa için umudu kestim lig hadi neyse de a

Dostum senin salla dediğin Claise daha 24 yaşında ve hangi takımların peşinde olduğuna da bir bak istersen, 17 milyon € bonservisten bahsediliyor. Emrenin gençliği gibi, inanılmaz hırslı ve saldırgan oynuyor, demir gibi çocuk.. Ayrıca meirellesi de şampiyon olan chelseanin orta sahasından almıştık ama performansı ortada..

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: Arthur Mccaine

Fenerbahçe'nin en önemli transferi TerraneO ve Perreira. Bu 2 adam futbolcudan çok iyi anlıyor. Piyasayada hakimler. Bir de bizim tarqfa geçersek:
    Sabri>Maxi Perreira
    Tarık Sabri Alternatif
    Jem Karacan orta alanda her bölgede oynar
    Podolski den sonra en iyisi Messi ve Neymar

Taraftar tutturmuş yıldız, taraftar sabırsız
    Taraftar bu işi bilmiyor biz biliyoruz.
    Bu adamlardan ben ne Huntelaar ne de o ayarda transfer beklerim. Çünki hedefleri Ünal Aysal'ın (sözde) enkazını yani borçları azaltmak ve kulübe gayrimenkul kazandırmak. Yaptıkları otel kulübün altyapı masraflarını bile karşılamıyor. Antalyaspor Eto'o yu alıp Ronaldinho yu zorlarken ülkemizin en önemli markası Jem Karacan transferiyle uğraşıyor. Yaptıkları hamlelerden kuşku duydukları için her ay olağanüstü gemel kurul topluyorlar. Ama bu adamların suçu yok, suç bunları seçenlerde!
    Taraftarın isteklerini alaycı cümlelerle reddeden bir yönetimi taraftar alıp kapının önüne koymasını bilir.

Adamlar para saçıyor diye mi futboldan iyi anlıyor oldular şimdi. Aldıkları defans oyuncusu Sniejder kadar garanti para alacak. Brezilya'dan orta saha oyuncusuna 8 milyon euro verdiler. Bana verilse o transfer bütçesi bende almasını bilirim o oyuncuları.

Hoca sıkıntı o değil sıkıntı madem paran yok o kadar bjk gibi küçülmeye git çok mu zor.

Almıyorum arkadaş oyuncu de bilal podolski bana yete de ama Sabriye zam yapma aydını düşünme artık. Boş yere atacağın oyuncuları kampa götürme.

Burak a selçuğa de ki arkadaş tamam ama bak yabancı sınırı kalktı aldığınız paraların yarısını vermez kimse size gel indirime gidelim siz kendinizi muslera sanmayın de.

Ben Tamam adamların amacı borcu kapatmak diyeyim.

Yoksa hiç önemli değil Fener şunu aldı biz bunu almalıyız gibi saçma mantık olamaz.

En çok kızdığım ise bekleyin desinler ya aptal aptal açıklama yapıyolar yok maxi iyi değilmiş yok rakip transfer yaparmışta takım olmaz zormuş ulan bunu söyleyen de defans ta fail veren sabri Sarıoğlu. Bari böyle rezil işler yapma.

Tarık inşallah beni yanıltır çalışmış kas yapmış umarım ben yanılırım ama Balçovanın açık oyuncusunun karşı koyamadığı adam nani ye karşı ne yapacak Sabriyi tarık ı üst üste koyup kevgire çevirir nani dediğin adam kimse bana bitikmiş düşüşteymiş felan demesin bunu biz keita kewell sneijder ile çok gördük

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Ramires de olur bizim için ama taraftar olarak almak çok zor da olsa Feyenordlu Claise öncelikli tercihimizdir.. Ama o olmazsa ramiresle de idare edebiliriz sorun yok ;)

Claise i felan salla o kim Hollanda dışı ne başarısı var ramires türkiyenin en sağlam ortasaha sı olur adam yorulmak bilmez iki adamın işimi yapar iyi bir GS liyim ama ramires felan gelsin isterim Avrupa da favori bi takımımız olur bizden Avrupa için umudu kestim lig hadi neyse de a

Dostum senin salla dediğin Claise daha 24 yaşında ve hangi takımların peşinde olduğuna da bir bak istersen, 17 milyon € bonservisten bahsediliyor. Emrenin gençliği gibi, inanılmaz hırslı ve saldırgan oynuyor, demir gibi çocuk.. Ayrıca meirellesi de şampiyon olan chelseanin orta sahasından almıştık ama performansı ortada..

Claise kötü adam demiyorum hocam bizde u20 nin Pogba ile beraber en iyi oyuncusunu aldık sonuç tırt. Türkiye de nie tane o gençlikte gelipte çok başarılı olan kişi göster.

Bu adam önce epl gidecek onu üst düzeye çıkaracaklar fizik olarak (teknik taktik zaten Hollanda da almıştır) sonra işte o yırtıcılık Türkiye de işe yarar.

Ramires kendini kanıtlamış elde patlama olasılığı düşük alternatif. Claise Hollanda ın hafif oyununa alışmış olabilir saldırgan olabilir ama örnek veriyorum melonun karşısına gelince tekmeyi yer yatar yere

• yalınız ligimize gelen yıldız oyuncuların değerleri hep düşüyor transfermarket de van persie 25 den 15 e düştü podolski 12 den 7.5 a düştü nani ile mbia da düşmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: RR Xl Whatever

Niasse büyük oyuncu nerde kaldın

sizi sayıyla mı veriyolar arkadaşım ?
  • Hala dünya yıldızımız niasse gelmedimi
  • Arkadaslar ben bir galatasarayliyim; fenerbahce mukemmel transfer ler yapti kabul ediyorum, ama bizde 4. yıldizi aldik bu yaptigimiz transferlerlede ilk 5. olsak ligde bize yeter cl yide dusunmuyoruz galatasaray i biz galatasaray oldugu icin severiz zaten 4. Yildizi aldik 10 swne sampiyon olmasak olur

• Pazar mali insanlara cevap vermeyin bloklayin gecin ne dusuruyorsunuz kendinizi. Rafael ile anlasmaya yakinmis gs ama insanin inanasi gelmiyor artik.

• Meuneur ile anlaşilmiş iyi bi oyuncu galiba sağ bek icin kaynak.fotomac ve fanatik^^

• Dünya yıldızını almanızı istiyorum ne var bunda
  • temmuzun yarısı doldu hayla Yektayı kimseye kakalayamadık ona yanmaktayım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Claise kötü adam demiyorum hocam bizde u20 nin Pogba ile beraber en iyi oyuncusunu aldık sonuç tırt. Türkiye de nie tane o gençlikte gelipte çok başarılı olan kişi göster.

Bu adam önce epl gidecek onu üst düzeye çıkaracaklar fizik olarak (teknik taktik zaten Hollanda da almıştır) sonra işte o yırtıcılık Türkiye de işe yarar.

Ramires kendini kanıtlamış elde patlama olasılığı düşük alternatif. Claise Hollanda ın hafif oyununa alışmış olabilir saldırgan olabilir ama örnek veriyorum melonun karşısına gelince tekmeyi yer yatar yere

ya hocam senin düşüncendir saygı duyarım tabi ama ben o kadar pasif kalacağını düşünmüyorum, adamı izlediğimde tazı gibi birini görüyorum nedense bana öyle geliyor :) Ha evet melo tekmeyi basar ve hakem de kırmızı kart göstermez orada haklısın bak ;)

• 
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.