Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her maç en az 3 gol yeriz sırf şu adam yüzünden. 3. lig'de anca oynayacak adam Galatasaray'da 1.3 milyon euro alıyor.
    Yabancı sınırı olmasa şu anda Almanya 3. ligde yıllık 100 bin euro'ya oynuyor olacaktı

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Monterrey

Sanki kabus görüyoruz ya, komedi dans üçlüsü gibi Tanman-Hamzaoğlu-Özbek. Bu üçlü BAM üçlüsünden beter çıktı. 2 yıl önce Sneijder getirmiş kulup Jem Karacan'ı alıyor ya.Ne diyeyim artık? Hainlik olacak belki ama bunlardan kurtulacaksak ilk 10 hafta darmaduman olalım.

Kadro dışı enkaz sneijder i aldınız zaten. İnterde efsane oynayan sneijder değil. Tr liginde iş yapması doğal. Gözden çıkmış bir oyuncuydu.

Alex Hagi'den iyidir diyen çocuğun futbol bilgisi anca bu kadar oluyor işte.Enkaz dediğin adam hepinizi enkaza çevirdi.Nani geliyor Dünya yıldızı sanıyorsunuz, o kadar dengenizi bozduk sizin.

Alex > Hagi > sneijder zaten ben bunu tartışmaya bile açık bulmuyorum.

Sneijder in ekstra bir oyunu yok. Dünya yıldızı seviyesinde filan oynadığını düşünüyorsanız ben senin yaşından şüphe ederim aslında. O tarz bir adam olsa yedek takımla maça cikan, kadro dışı bırakılmış sneijder interden alinmazdim bahsettiğim gibi oynasa sneijderi isteyen kulüpler çıkardı. Sneijderi bu futbolu ile gaza gelip alexin her sezon fazlasını yaptığı FB kariyerini izlerden demek istediğimi anlarsın.

Çıldırma olayına gelince. Rvp, Nani geldi zaten Fenerbahçe ye. Ramires filan konusuluyor. Sende bir gs li olarak en az benim kadar FB maçlarını izleyeceksin çünkü kendi takımın acınacak halde iyi biliyorsun. Sakin olmanı öneririm. kacinilmazsa zevk alacaksın sonuç olarak.

Alex>Diego>Bekir İrtegün>Hagi>Sneijder şeklinde olmalıydı haksızlık etmişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence hamza hoca kendini kanıtlamak isteyecek ve çok az transfer yaparak sezonu bitirecek ;

--------------------Muslera-----------------------

-----Sabri---Semih----Chedjou----Telles----

-----------------Gökhan İnler------------------

--------------Bilal-----------Selçuk-------------

--------------------Sneijder------------------

-------------Burak---------Podolski-----------------

Gibi bir kadroyla çıkacak ve Efsane olacak veya başkanım forvetim yetersiz sağ bekim yetersiz ön liberom yetersiz diyecek ;

---------------------Muslera-------------------------

---Maxi P. ----Semih -----Chedjou ---- Telles-----

-------------Gökhan İ.-------Selçuk-----------------

-------Yasin-------Sneijder-----------Podolski------

-------------------İbrahimoviç---------------------

Gibi hem ligte hem şampiyonlar liginde iş yapacak bir kadro kuracak.

• O kadar vicdansız degilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arthur Mccaine

Fenerbahçe'nin en önemli transferi TerraneO ve Perreira. Bu 2 adam futbolcudan çok iyi anlıyor. Piyasayada hakimler. Bir de bizim tarqfa geçersek:
    Sabri>Maxi Perreira
    Tarık Sabri Alternatif
    Jem Karacan orta alanda her bölgede oynar
    Podolski den sonra en iyisi Messi ve Neymar

Taraftar tutturmuş yıldız, taraftar sabırsız
    Taraftar bu işi bilmiyor biz biliyoruz.
    Bu adamlardan ben ne Huntelaar ne de o ayarda transfer beklerim. Çünki hedefleri Ünal Aysal'ın (sözde) enkazını yani borçları azaltmak ve kulübe gayrimenkul kazandırmak. Yaptıkları otel kulübün altyapı masraflarını bile karşılamıyor. Antalyaspor Eto'o yu alıp Ronaldinho yu zorlarken ülkemizin en önemli markası Jem Karacan transferiyle uğraşıyor. Yaptıkları hamlelerden kuşku duydukları için her ay olağanüstü gemel kurul topluyorlar. Ama bu adamların suçu yok, suç bunları seçenlerde!
    Taraftarın isteklerini alaycı cümlelerle reddeden bir yönetimi taraftar alıp kapının önüne koymasını bilir.

Adamlar para saçıyor diye mi futboldan iyi anlıyor oldular şimdi. Aldıkları defans oyuncusu Sniejder kadar garanti para alacak. Brezilya'dan orta saha oyuncusuna 8 milyon euro verdiler. Bana verilse o transfer bütçesi bende almasını bilirim o oyuncuları.

• quote:

Evlat olsa sevilmeyecek olan gelmiş yine

Kariyer değil, tr ligini kıstas aldığımı belirttim mesajda. Anlayacak kapasite sorunu kimde acaba.

Valdez de Barcelona ile kazandığı kupalara bakarsak tarihin en iyisi. Buffon, cech, casillas gibi gerçekler var birde.

Tr ligine gelipte en çok katkı yapmış adam alexdir.

Doğal olarak Alex > hagi > sneijder bu durumda

Kupa anlamında olaya bakacaksak Roberto Carlos gerçeği var. Onunda hangi takımda oynadığı belli.

Avatarin sneijder, en itici haliyle. Takimin gs doğal olarak hagi yı seversin. Yargilamiyorum. Sindiriminde bu açıdan bakarsak zor olur, haklisin.

Dünyanın en büyük takımlarında büyük işler başarmış hagi ile alexi kıyaslayacak kadar eziksiniz, kusura bakmayın.

• Dünyada büyük takımlat oynayan başka oyuncu yokmuş gibi yine bir büyük takımın kadrosunda düşünmediği bir.sağ bek gündemdeymiş rafel..

Bu adam yerine belçika ligi sonuncusunun sağ bekini gerçekten izleyip alsınlar daha çok sevinirim.

Sebebi kötü oyuncu olmasından değil başka oyuncu mu yok?
    Manu bu adamı defansı kötü diye satılığa çıkardı manunun şampiyonlar ligindeki rakipleri bizim de rakibimiz.

• quote:

Hemfikiriz, sevindim.

O yorumundan sonra senin burda oturup futbol tartışak değilim sen devam et o düşünceye
  • Maşallah, Alex en çok katkı veren oyuncuydu ama oynadığı 8 sezonda Fenerbahçe 3 tane lig şampiyonluğu, 1 tane de çeyrek final görebildi. Bunun dışında kulübün o dönem Avrupa'da hiç başarısı yok, gidip 1 tane Türkiye kupası bile alamamış.

Sneijder iki buçuk sezondur burada, neredeyse Alex'in 8 sezonda gördüğünden daha fazlasını gördü. Devre arasından sonra takıma dahil olduğu sezon 1 lig şampiyonluğu, 1 şampiyonlar lig çeyrek finali. Daha sonra gelen 2 şampiyonluk, 2 türkiye kupası, 1 şampiyonlar ligi son 16'sı.

Alex çok katkı veren bir oyuncuydu, Fenerbahçe ile defalarca Türkiye Kupası finali oynadı, bi tanesinde de çıkıp o kupayı Fenerbahçe'ye getiremedi. Çok basit bir şeyden bahsediyorum.

Alex'in katkısını sorduğumda böyle istatistiklerine bakar durursunuz, bilmemkaç maçta bilmemkaç gol bilmemkaç asist. Benim ise aklıma Sneijder'in Juventus maçında attığı gol gelir. Soyut/Somut futbolcu farkı böyle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: uA060

quote:

Hemfikiriz, sevindim.

O yorumundan sonra senin burda oturup futbol tartışak değilim sen devam et o düşünceye

Farkindaysan hala tartisiyoruz. Tutarlı olalım lutfen.

• mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    şu zamandan sonra maxi gelmez.adam sabriden iyi degil diyen bi teknik direktörün takımına gelmek istemez.onun dısında ibo da gelmez.şu an psg nin en iyi oyuncusu kim desen tartısmasız ibo diyecektir
  • NTV sporda rafael diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: badangel01

şu zamandan sonra maxi gelmez.adam sabriden iyi degil diyen bi teknik direktörün takımına gelmek istemez.onun dısında ibo da gelmez.şu an psg nin en iyi oyuncusu kim desen tartısmasız ibo diyecektir

Eğer sponsor karşılarsa %30-40 maaşını gelir.
  • Kaynak wiki

Hagi: Galatasaray (6 yıl)
    UEFA Süper Kupası: 2000
    UEFA Kupası: 2000
    Süper Lig: 1996-97, 1997-98, 1998-99, 1999-00
    Türkiye Kupası: 1999, 2000
    Süper Kupa: 1997, 1998
    TSYD Kupası: 1997, 1998, 1999
    Süper lig İkinciliği: 2000-01
    Türkiye Kupası İkinciliği: 1998

Alex (Fenerbahçe 8 yıl)
    Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu
    2004/05: Fenerbahçe
    2006/07: Fenerbahçe
    2010/11: Fenerbahçe

TFF Süper Kupa Şampiyonluğu
    2007: Fenerbahçe
    2009: Fenerbahçe
    Türkiye Kupası Şampiyonluğu
    2011/12: Fenerbahçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Monterrey

Sanki kabus görüyoruz ya, komedi dans üçlüsü gibi Tanman-Hamzaoğlu-Özbek. Bu üçlü BAM üçlüsünden beter çıktı. 2 yıl önce Sneijder getirmiş kulup Jem Karacan'ı alıyor ya.Ne diyeyim artık? Hainlik olacak belki ama bunlardan kurtulacaksak ilk 10 hafta darmaduman olalım.

Kadro dışı enkaz sneijder i aldınız zaten. İnterde efsane oynayan sneijder değil. Tr liginde iş yapması doğal. Gözden çıkmış bir oyuncuydu.

Alex Hagi'den iyidir diyen çocuğun futbol bilgisi anca bu kadar oluyor işte.Enkaz dediğin adam hepinizi enkaza çevirdi.Nani geliyor Dünya yıldızı sanıyorsunuz, o kadar dengenizi bozduk sizin.

Alex > Hagi > sneijder zaten ben bunu tartışmaya bile açık bulmuyorum.

Sneijder in ekstra bir oyunu yok. Dünya yıldızı seviyesinde filan oynadığını düşünüyorsanız ben senin yaşından şüphe ederim aslında. O tarz bir adam olsa yedek takımla maça cikan, kadro dışı bırakılmış sneijder interden alinmazdim bahsettiğim gibi oynasa sneijderi isteyen kulüpler çıkardı. Sneijderi bu futbolu ile gaza gelip alexin her sezon fazlasını yaptığı FB kariyerini izlerden demek istediğimi anlarsın.

Çıldırma olayına gelince. Rvp, Nani geldi zaten Fenerbahçe ye. Ramires filan konusuluyor. Sende bir gs li olarak en az benim kadar FB maçlarını izleyeceksin çünkü kendi takımın acınacak halde iyi biliyorsun. Sakin olmanı öneririm. kacinilmazsa zevk alacaksın sonuç olarak.

Git Beyzbol falan izle futbol sana göre değil, biri Parma'dan ötesini görememiş diğeri Hagi, hani Fifa'nın en iyi 100 topçu arasına yazdığı adam.

FIFAnın en iyi 100 topçusunda emre belözoğlu da var.Pek de sağlıklı sayılmaz.Pele seçiyor listeyi.

• güzel kardesim hagi alex kıysalanmaz hagi cok daha iyidir .lakin sneijder 'da alex ile kıyaslanamaz.hagi alex başlıbaşına bir yetenek top cambazları.bunlar artık meastro'su olmus futbolun. sneijder her macını izliyorsan gs de maksimumunu veremiyor her mac aynı form düzeyinde oynayamıyor.bazı maclar sahada görünmüyor bile.cok abartmayın yani iyi oyuncu ama hagi alex le kıyaslamak yanlış.
  • Hagi, 2005 World Soccer tarafından gelmiş geçmiş en iyi 25. oyuncu seçildi

Kaynak wiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: rimando

Hagi, 2005 World Soccer tarafından gelmiş geçmiş en iyi 25. oyuncu seçildi

Kaynak wiki

FIFA ne ara ingiliz dergisine dönüştü? FIFA 100den bahsediyor aç bak.
  • mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    forma bulamazsa gelir ama fizigi zaten yasına göre üst kalitede bi topcu adam 10 milyondan fazla alıyor her mac ilk 11.avrupanın en iyi 5 forveti arasında ilk5 te .bi neden yok gelmesi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wewantsome

quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

quote:

Orijinalden alıntı: rXb

Joel Campbell gelecek büyük ihtimalle ne düşünüyorsunuz bu adam hakkında bence sağ kanatta amrabat ile bruma nın gidişinden sonra iş yapacaktır zaten hamza hocada burak kazmasını kesmek istemiyo en azından kanatlar iyi olur

Bence o da çöp. Denendi hiçbir işe yaramadı. Gereksiz transfer olur yasini kesemez. Türkiye de büyük takımlara karşı kapalı savunma var bunları böyle oyuncular aşamıyor. Çözücü lazım arda gibi yasin gibi vs.

O çözücü solda zaten. Bence hızlı bir oyuncu iyi olur. Yasin'de driblingi iyi ama çok hızlı bir oyuncu değil.

Çözücü değil işte hocam hızlı kanat oyuncusu alıp koşar dribling yapıp pas atma yeteneği zayıf orta açma yeteneği vs bunlar önemli birazda kanat oyuncusunda özellikle bizim gibi karşında kapalı savunma olan takımlarda.

Örnek amrabat şl de döktürüyor du ligde çöp çünkü açık ıl oyuncusu. Hız var ama oyun zekası zayıf iki adım ötesini düşünmez. Podolski yavaştır ama planlar kafada.

Campell elde patlar demedi demeyin. Campell alacağına iki daha ver isim bi adam al formadan parasını çıkartır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.