Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.245
Cevap
150
Favori
1.217.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ali Sabancı o kadar koyu taraftar ne olur Pegasus'a bindirip getirse İbra'yı
  • Joel Campbell gelecek büyük ihtimalle ne düşünüyorsunuz bu adam hakkında bence sağ kanatta amrabat ile bruma nın gidişinden sonra iş yapacaktır zaten hamza hocada burak kazmasını kesmek istemiyo en azından kanatlar iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabax

quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

Eğer Fener birde ramiresi alırsa hiç şampiyonluk felan düşünmeyin.

Ramires bizim kağnı ortasaha ile top diye oynar

Hocam Ramires de olur bizim için ama taraftar olarak almak çok zor da olsa Feyenordlu Claise öncelikli tercihimizdir.. Ama o olmazsa ramiresle de idare edebiliriz sorun yok ;)

Claise i felan salla o kim Hollanda dışı ne başarısı var ramires türkiyenin en sağlam ortasaha sı olur adam yorulmak bilmez iki adamın işimi yapar iyi bir GS liyim ama ramires felan gelsin isterim Avrupa da favori bi takımımız olur bizden Avrupa için umudu kestim lig hadi neyse de a

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabri Sarıoğlu: "Sanki çok kötü bir sezon geçirmişim gibi bir hava var. Geçen yıl iyi oynadım ben"

• quote:

Orijinalden alıntı: rXb

Joel Campbell gelecek büyük ihtimalle ne düşünüyorsunuz bu adam hakkında bence sağ kanatta amrabat ile bruma nın gidişinden sonra iş yapacaktır zaten hamza hocada burak kazmasını kesmek istemiyo en azından kanatlar iyi olur

Bence o da çöp. Denendi hiçbir işe yaramadı. Gereksiz transfer olur yasini kesemez. Türkiye de büyük takımlara karşı kapalı savunma var bunları böyle oyuncular aşamıyor. Çözücü lazım arda gibi yasin gibi vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Monterrey

Sanki kabus görüyoruz ya, komedi dans üçlüsü gibi Tanman-Hamzaoğlu-Özbek. Bu üçlü BAM üçlüsünden beter çıktı. 2 yıl önce Sneijder getirmiş kulup Jem Karacan'ı alıyor ya.Ne diyeyim artık? Hainlik olacak belki ama bunlardan kurtulacaksak ilk 10 hafta darmaduman olalım.

Kadro dışı enkaz sneijder i aldınız zaten. İnterde efsane oynayan sneijder değil. Tr liginde iş yapması doğal. Gözden çıkmış bir oyuncuydu.

Alex Hagi'den iyidir diyen çocuğun futbol bilgisi anca bu kadar oluyor işte.Enkaz dediğin adam hepinizi enkaza çevirdi.Nani geliyor Dünya yıldızı sanıyorsunuz, o kadar dengenizi bozduk sizin.

• Yav arkadaş avrupanın 10 büyük takımının kadrosunda düşünmediği oyunculardan başka oyuncu yokmu piyasada isim olmasın takımında yıldız olan bir adam alalım.

Gidip arsenalin manunun chelsenin çöpünü alaxağına

Git ne biliyim feyornordun psvnin lille nin vsvs yıldız oyuncusunu al.

Sonra vay efendim arsenal 4 atmış real 5 atmış atar tabi adamların kadrolarında düşünmediği oyuncuları yıldız diye alıyorsun.

Bunun sebebi de taraftar huntealar huntealar diye geziyorlar.

Bu isimlerle ancak yerel ligde başarı sağlarsın.

Ruslar bile akıllandı. Aldığı oyuncular 25 26 yaslarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robben Fener isimleri yan yana geçiyor gs de son durum ne ?
  • Galatasaray, sağ bek ve orta saha transferinde önemli adımlar attı. İşte son transfer gelişmeleri...
    Galatasaray, Club Brugge'un sağ beki Thomas Meunier ile ön protokol yaptı. Melo'nun alternatifi olarak düşünülen Gökhan İnler transferinin ise bitmesi an meselesi...

Gökhan hazır kıta

Son 3 sezondur Galatasaray ile anılan Gökhan İnler, sarı-kırmızılı takımdan çağrı bekliyor. Napoli'nin gözden çıkardığı başarılı oyuncunun, Galatasaray'a haber yolladığı ve fiyatında indirim yapmaya da hazır olduğu kaydedildi.

Meuneir Aslan'da

Galatasaray, aradığı sağ beki Belçika liginden buldu. Daha önce prensip anlaşmasına varılan ve Club Brugge forması giyen Thomas Meunier ile 3+1 yıllık ön protokol yapıldığı ve imzaların önümüzdeki hafta atılacağı iddia edildi.

Kaynak :www.sabah.com.tr

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

Sanki kabus görüyoruz ya, komedi dans üçlüsü gibi Tanman-Hamzaoğlu-Özbek. Bu üçlü BAM üçlüsünden beter çıktı. 2 yıl önce Sneijder getirmiş kulup Jem Karacan'ı alıyor ya.Ne diyeyim artık? Hainlik olacak belki ama bunlardan kurtulacaksak ilk 10 hafta darmaduman olalım.

Kadro dışı enkaz sneijder i aldınız zaten. İnterde efsane oynayan sneijder değil. Tr liginde iş yapması doğal. Gözden çıkmış bir oyuncuydu.

Alex Hagi'den iyidir diyen çocuğun futbol bilgisi anca bu kadar oluyor işte.Enkaz dediğin adam hepinizi enkaza çevirdi.Nani geliyor Dünya yıldızı sanıyorsunuz, o kadar dengenizi bozduk sizin.

Alex > Hagi > sneijder zaten ben bunu tartışmaya bile açık bulmuyorum.

Sneijder in ekstra bir oyunu yok. Dünya yıldızı seviyesinde filan oynadığını düşünüyorsanız ben senin yaşından şüphe ederim aslında. O tarz bir adam olsa yedek takımla maça cikan, kadro dışı bırakılmış sneijder interden alinmazdim bahsettiğim gibi oynasa sneijderi isteyen kulüpler çıkardı. Sneijderi bu futbolu ile gaza gelip alexin her sezon fazlasını yaptığı FB kariyerini izlerden demek istediğimi anlarsın.

Çıldırma olayına gelince. Rvp, Nani geldi zaten Fenerbahçe ye. Ramires filan konusuluyor. Sende bir gs li olarak en az benim kadar FB maçlarını izleyeceksin çünkü kendi takımın acınacak halde iyi biliyorsun. Sakin olmanı öneririm. kacinilmazsa zevk alacaksın sonuç olarak.

hmm ok alex > Hagi

• Alın southampton dan graziano pelle yi huntelaar dan fazla iş yapar

• evren göz'ün gülücüğü umarım niasse falan değildir.

bakalım ne çıkacak. meunier + huntelaar olsa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuslatbulut

Arkadaşlar sabredin Galatasarayımız gerekli takviyeleri yapacaktır ama kadro çok şişkin diğer bir tabirle çöp , öncelikle bu durumu çözüp mantıklı bir şekilde nokta transferler yapılmalıdır.Biz tabiki taraftar olarak isteyeceğiz hatta rakibimizin çıtayı bu kadar yükselttigi bir ortamda bizim de bu duygular tavan yapacaktır ki normal.Bende sizin gibi yönetimde ve hamza hocamızda eleştirdigim bazı noktalar tabiki var ama malunuz bir denge olayıda var şimdi bu denge olayı derken ezbere konuşmak gibide de olmasın biliyorsunuz ki UEFA kriterleri bu konuda iyice katılasti hatta asuanda surekli kulübümüzünden de raporlar istenmekte tabiki taraftar bunu bilmez ve duymakda isteme ki şahsen bende duymak istemiyorum bende gormek istiyorum gazete TVde nette transferlerimizi ama bazı durumları lütfen göz ardı etmeyelim yine biz şanlı Galatasaray imizi yürekten destekleyelim. Biliyorum su an bu yazım bir çoğunuzun hoşuna gitmiycek ama arkadaşlar biraz daha sabredelim ve oyuna gelmeyelim ! Saygılarımla ...

Seni yaşatmazlar forumda. Bidaha denge falan yazma

• Hemfikiriz, sevindim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

Alex > Hagi > sneijder zaten ben bunu tartışmaya bile açık bulmuyorum.

Sneijder in ekstra bir oyunu yok. Dünya yıldızı seviyesinde filan oynadığını düşünüyorsanız ben senin yaşından şüphe ederim aslında. O tarz bir adam olsa yedek takımla maça cikan, kadro dışı bırakılmış sneijder interden alinmazdim bahsettiğim gibi oynasa sneijderi isteyen kulüpler çıkardı. Sneijderi bu futbolu ile gaza gelip alexin her sezon fazlasını yaptığı FB kariyerini izlerden demek istediğimi anlarsın.

Çıldırma olayına gelince. Rvp, Nani geldi zaten Fenerbahçe ye. Ramires filan konusuluyor. Sende bir gs li olarak en az benim kadar FB maçlarını izleyeceksin çünkü kendi takımın acınacak halde iyi biliyorsun. Sakin olmanı öneririm. kacinilmazsa zevk alacaksın sonuç olarak.

Git Beyzbol falan izle futbol sana göre değil, biri Parma'dan ötesini görememiş diğeri Hagi, hani Fifa'nın en iyi 100 topçu arasına yazdığı adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

quote:

Orijinalden alıntı: rXb

Joel Campbell gelecek büyük ihtimalle ne düşünüyorsunuz bu adam hakkında bence sağ kanatta amrabat ile bruma nın gidişinden sonra iş yapacaktır zaten hamza hocada burak kazmasını kesmek istemiyo en azından kanatlar iyi olur

Bence o da çöp. Denendi hiçbir işe yaramadı. Gereksiz transfer olur yasini kesemez. Türkiye de büyük takımlara karşı kapalı savunma var bunları böyle oyuncular aşamıyor. Çözücü lazım arda gibi yasin gibi vs.

O çözücü solda zaten. Bence hızlı bir oyuncu iyi olur. Yasin'de driblingi iyi ama çok hızlı bir oyuncu değil.

• Üye profilini göremediğiniz kişilerle boşuna tartışmaya girmeyin bakınız üstteki eleman boşverin takılsın dursun kendi kafasına göre
  • quote:

Hagi nin genel kariyeri değil tr performansı hakkında konuşuyorum.

Bu bağlamda Alex > Hagi > sneijder.

Barcelona destekçisi olmadığımız için kriter olarak onu gormedim. O açıdan bakacaksak Roberto Carlos hepsinden büyük oluyor zaten. Oda bizde oynadı

Basıl oluyorda her konuda Trol olmayı başarıyorsun Ekin hayret ediyorum. Göz var nizam yok sende, akıl var belli mantık yok, sıfır .

Hagi nin Türkiyede kazandığı kupaların ağırlığının altında Alex ezilir. Üstelik Alex te bilir ki efsane Hagi dir.

• Robben fenere yazan olmus adam formunun zirvesindeyken bayerni bırakıp fenere mi gidicek

• quote:

Hagi nin genel kariyeri değil tr performansı hakkında konuşuyorum.

Bu bağlamda Alex > Hagi > sneijder.

Barcelona destekçisi olmadığımız için kriter olarak onu gormedim. O açıdan bakacaksak Roberto Carlos hepsinden büyük oluyor zaten. Oda bizde oynadı

Kardeş bak şimdi ekranın sağ üst köşesinde çıkış yazıyor görmüşsündür bende ona bi bassan iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.