Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene bizden bi cacık olmaz demedi demeyin. Alın olum sağlam adam ne bu millet para kazanıyor millet sağlam topçu alıyor bizde kanat yok orta saha yok defans yok yedek kalecı yok bi skm yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/ysnakskl_fc/status/615241993963335680 direkten dönen topu pato nun

• Emre Utkucan Musleraya kotu kaleci demisti zamaninda bende bedensel engelinin yaninda zihinsel de bir sorunu var galiba yazdim aldiyim begenilerden bunu da destekleyen baya uye vardi ancak biri beni sikayet etmis muhtenelen ceza alacam.

Ben arkasindayim dedigimin Musleraya kotu kaleci diyen scout falan olamaaazzzzz.
    Derhal kovmalari gerekiyor 3 senedir tek olumlu icrati olmayan adami.

• şu konuya girmek bile istemiyorum, o derece can sıkıcı..

defol git hamza
  • quote:

Orijinalden alıntı: hastaruhluluciferian

Emre Utkucan Musleraya kotu kaleci demisti zamaninda bende bedensel engelinin yaninda zihinsel de bir sorunu var galiba yazdim aldiyim begenilerden bunu da destekleyen baya uye vardi ancak biri beni sikayet etmis muhtenelen ceza alacam.

Ben arkasindayim dedigimin Musleraya kotu kaleci diyen scout falan olamaaazzzzz.

Hocam sen yanlış konuşmuşsun bu tür kusurlarla dalga geçmek laf sokmak iyi şeyler değil....haa scout olarak başarısız bencede...

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Kardeşim abartmayın ya, 4. yıldızı taktik üstüne cift kupa aldık. Su ana kadar tek fiyasko sabri, ki o da fena oynamıyor. Az sabırlı olun yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Kardeşim abartmayın ya, 4. yıldızı taktik üstüne cift kupa aldık. Su ana kadar tek fiyasko sabri, ki o da fena oynamıyor. Az sabırlı olun yahu

göz olanı, akıl olacağı görür hocam. jem karacan la niasseyle ilgilenen adamın nesine sabır gösterecğim. ayrıca sabri nedir?

daha durun aydın için de bi sürü şey olacak.. tv ye gazeteye çıkıp ağlayacak, taraftarın acıması beklenip sözleşmeyi yapıştıracaklar. alın fava.
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Kapa resmi açıklama geldi de ben mi kaçırdım? Hoca kendi aciklamadiysa jem paul transferine inanmiyorum, niasse için de bi bildiği vardır diye tahmin ediyorum. Sonuçta emenike de 2. ligten gelmişti

• Boateng'i isteyenler en son hangi maçını izlemiş çok merak ettim
  • Podolski kacarsa cok uzulurum 10 yil olacak halen daha inemedi ucaktan.Birde jem karacan ne abi? boateng gelsin isterim ama cok ortasaha oldu.bu yuzden yekta selcuktan felan kurtulsak iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

quote:

Emre Utkucan Musleraya kotu kaleci demisti zamaninda bende bedensel engelinin yaninda zihinsel de bir sorunu var galiba yazdim aldiyim begenilerden bunu da destekleyen baya uye vardi ancak biri beni sikayet etmis muhtenelen ceza alacam.

Hocam sen yanlış konuşmuşsun bu tür kusurlarla dalga geçmek laf sokmak iyi şeyler değil....haa scout olarak başarısız bencede...

Allah askima bedensel engeli olan birisi nasil scout sefi olabilir ya ?
    Ben asla dalga gecmiyorum sakin oyle anlasilmasin kendisi dezavantajli insan olabilir bunda garipsenecek bisi yok garipsenecek sey bu adamin scout sefi olmasi.

• Burayada yazayım
    Bruma şut çekemiyor , pas atamıyor , asist gol yapamıyor , kafasını kullanamıyor , fiziği zayıf bunların dışında iyi futbolcu.
  • podolskiiiiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Kapa resmi açıklama geldi de ben mi kaçırdım? Hoca kendi aciklamadiysa jem paul transferine inanmiyorum, niasse için de bi bildiği vardır diye tahmin ediyorum. Sonuçta emenike de 2. ligten gelmişti

hamza hocam nolur alma saçma sapan adamları
  • boateng gelmesin çöp.

• quote:

Muslera'yı Lazio'dayken ben de izledim. Çok iyi değildi. Bizde Taffarel ile çok iyi yere geldi. Emre Utkucan'a hemen yüklenmeyin.
  • quote:

quote:

quote:

Ben asla dalga gecmiyorum sakin oyle anlasilmasin kendisi dezavantajli insan olabilir bunda garipsenecek bisi yok garipsenecek sey bu adamin scout sefi olmasi.

Bedensel engelli olması scout şefi olmasına engel değildir...iyi scout şefi yada kötü o ayrı..
    Scout şefi futbolcu izler...scout şefi olamaması için kör olması lazım insanın....bu adam kör değilki...

Morinho ya sormuşlar sen hiç top oynamadın mesleğin danışmanlık....
    Nasıl oluyorda dünyaca ünlü teknik direktör olabiliyorsun...oda demiş ozaman jokey olmak içinde önce at mı olmamız gerekiyor...

• http://www.ligtv.com.tr/haber/aslanin-gozdesi-bu-hareketlerle-tarafatari-buyuledi

Pato'nun son oynadığı maçtan bir görüntü...Bu adam hala 25 yaşında ve son 3 senede sadece geçtiğimiz mayıs sakatlanmış

Riskli transfer fakat Sneijder ve Melo transferlerinde risk alıp, nasıl sonuçlandığını hepimiz gördük
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bedensel engelli olması scout şefi olmasına engel değildir...iyi scout şefi yada kötü o ayrı..
    Scout şefi futbolcu izler...scout şefi olamaması için kör olması lazım insanın....bu adam kör değilki...

Morinho ya sormuşlar sen hiç top oynamadın mesleğin danışmanlık....
    Nasıl oluyorda dünyaca ünlü teknik direktör olabiliyorsun...oda demiş ozaman jokey olmak içinde önce at mı olmamız gerekiyor...

Bu adam scout ekibinde bir eleman olsa tamam derim ama adam bu ekibin basi ya.
    Ekibin basinda olan bir adam tv karsisinda futbolcu izleyerek vakit gecirmez onu elemanlarina birakir genelde gider yerinde izler oyuncu ile iliski kurmaya calisir. Menajerlerle baglantilari vardir falan filan.
    Brumayi 12 milyon euro vererek aliyoruz scout ekibinin basarisi diyor vu adam ulan adami Turkiye de oynanan gencler dunya kupasinda herkes izledi.
    Telles gelmeden cogi kisi taniyordu 7.5 milyon euro verdik az para vermedik.

Tutsa bisi demem ama geliri belli gideri belli olan bir takim tarihinin en buyuk bonservis ucretini vererek oyuncu aliyorsa tutmasi gerek.
    Ikisinin de takimin kimyasi ile uzaktan yakindan alakasi yok.

• 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.