Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modeste-
    Beauvue
    Konoplyanka
    M'bia-Veretout
    M.Pereira
    Vlaar-Basa-Mexes
    Gökhan Değirmenci

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Allahım az ama öz transfer yapalım ne olursun, Sneijder gibi nokta atışı olsun.. Gidip milyonlarca euro dökmeyelim Hajrovic, Bruma, Telles, Salih Dursun, Ontivero, Sinan, Tarık, Veysel, Pandev, Dzemaili, Olcan, Umut Gündoğan, Guillermo Burdisso, Erman Kılıç, Cris gibi çöplere

Erman'ın ne zararını gördün? 2 ay kaldı 200 bin euro kar ile geri sattık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maxi Pereira
    Stephane Mbia
    Alex Song
    Andre Ayew, James Milner yada Joel Campbell

Hepsinin bonservisi elinde. Dzemaili,Pandev,Aydın Yılmaz... Ve birkaç oyuncu ile daha yolları ayırıp yukarıdaki isimleri (4 mevki için 4 oyuncu), bonservis ödemeden kadroya dahil etmek büyük başarı olacaktır.

Son olarak kaliteli bir forvet ve solbek lazım. Forvet için biraz paraya kıymak gerek. Edin Dzeko,Fernando Llorente,Mario Gomez,Papiss Cisse,Huntelaar... gibi isimlere yönelmek gerek.
    Solbek için Adriano yada Caceres.

Bunlar tamamen benim fikrim tabi.
  • Konoplyanka Stoke City ile anlaşmış diye okudum bir yerde , çok üzüldüm gerçekten bize gelmesini çok istiyordum.
  • Alex Song gibi adam nasıl boşta kalıyor anlayamıyorum. Arsenal de o bölgede Coquelin çıkmasa çoktan bitmişti adamlar ama yinede sene başında Songu almadılar
  • Konoplyanka yı falan da boşverin beyler bize daha kapalı kutu adamlar lazım değil. Salah gibi kendini ıspatlamış adamlar gelsin
  • Podolski ve Boateng alınmaz umarım. bitmiş topçu bunlar.

maxi pereira da çok yaşlı 1 sene sonra dede olcak, boyu da kısa. onun yerine paraya kıyıp matteo darmian'ı almak laızm.
  • Bu sisteme GÖLCÜ KANAT lazım beyler
  • Boateng ucuza gelecekse gelsin bence. Kendini bulabilirse Melo,Sneijder etkisi yaratır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

Podolski ve Boateng alınmaz umarım. bitmiş topçu bunlar.

maxi pereira da çok yaşlı 1 sene sonra dede olcak, boyu da kısa. onun yerine paraya kıyıp matteo darmian'ı almak laızm.

Darmian bize kalmaz. Kalsa da pahalı olur
  • Aga biz yazıyoruz da Hamza hoca ne yazıyor asıl mesele bu.Herkes şampiyonluk tribinde fakat açık ara takımın en iyi oyuncusu bu sene Muslera idi ve eğer en iyi oyuncun kaleci oluyor sen de şampiyon oluyorsan

1:) O lig tırt bir ligdir. 2:) Orta saha ve savunma hattın tırttır.

1:a:) Ligin tırtlığını tartışmaya gerek yok keza Diğer ligleri 2 ve ya daha altı bitirip bu ligde sülalesi rahat şekilde bitirecek zibilyon takım var.

Valencia ATM Sevilla Mönchengladbach Wolfsburg Dortmund Schalke Tottenham Arsenal ManU Liverpool City Soton gibi takımlar bu sene ligimizi yüzde 90 şampiyon bitirirdi.

Galatasaray'ın hedefi şampiyonlar liginde gruptan çıkmak ise bu takımlardan daha iyi yahut bu takımların seviyesinde olmalı.Öyle mi ? Hayır.Kendimizi kandırmayalım.

Gol yolunda sıkıntımız var.Orta saha ve sağ beke adam lazım.Stopere üst düzey bir oyuncu şart.Kanat yok.

Fakat Hamza hocada hiç bu vizyon gözükmüyor.Umarım Khedira Zlatan v.b. isimler gelirde fail olurum.Fakat alamazsak bu senekinden daha beter facia yaşarız CL de çünkü diğer takımların seviyesi müthiş arttı.

• quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

Podolski ve Boateng alınmaz umarım. bitmiş topçu bunlar.

Boateng eyvallah da Podolski için katılmıyorum. Kewell etkisi yapar bence. İleriye Gignac gibi kalıplı bir adam alıp kanatları da Podolski-Konoplyanka şeklinde kurarsak (Sneijder etkisiyle de) gol sıkıntısı çekmeyiz. İleri 4lü çok ofansif oluyor böyle bir kadroda ama eğer Melo-Alex Song gibi bir ikili kurulursa merkezde defansif açıdan sıkıntı oluşmaz diyorum ben.

Tabi Podolski'nin maaliyeti de önemli burada, şahsen ucuz bir Podolskiye hayır demem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilal Kisa icin ne dusunursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Muslera

Maxi-Vlaar-Chedjou-Telles

Melo-Selçuk

Konoplyanka-Sneijder-Podolski

Gignac

Selçukla en azından rotasyona girebilecek (mümkünse kesebilecek) biri de alınırsa şahane kadro olur.

Kadro mukemmel ama defansıf yonu selcukla zayıf kalır,melonun yanına ondan cok daha ıyı bı kesıcı ıster bu takım.Ayrıca direk 11 e 5-6 transfer yapmak kolay değil,kadronun temizlenmesi gerekir bunun için,bu yazdıgın futbolcuların maas yuku cok fazla.Mesela gıgnac gelırse umut gıtmelı,iki kanat bunlar olursa olcan,aydın,bruma gitmeli.
  • Türkler olarak ya uçuk şeyler istiyoruz ya da bitmiş adamları . yanlışlıkla konuya girdim , madem okuyayım dedim , darmian yazılmış , adama münih 18 m verdi .
    İstikrarsız boateng i niye tüm takımlar istiyor anlamadım. adam balotelli gibi , varlığı yokluğu belirsiz. 1 maç oynar 5 maç yatar
  • quote:

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Bilal Kisa icin ne dusunursunuz

Lig için iyi yedek olur anca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram1993

quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

Muslera

Maxi-Vlaar-Chedjou-Telles

Melo-Selçuk

Konoplyanka-Sneijder-Podolski

Gignac

Selçukla en azından rotasyona girebilecek (mümkünse kesebilecek) biri de alınırsa şahane kadro olur.

Kadro mukemmel ama defansıf yonu selcukla zayıf kalır,melonun yanına ondan cok daha ıyı bı kesıcı ıster bu takım.Ayrıca direk 11 e 5-6 transfer yapmak kolay değil,kadronun temizlenmesi gerekir bunun için,bu yazdıgın futbolcuların maas yuku cok fazla.Mesela gıgnac gelırse umut gıtmelı,iki kanat bunlar olursa olcan,aydın,bruma gitmeli.

Maxi- 2 milyon
    Vlaar- 2.5 milyon
    Konoplyanka-3 milyon
    Podolski- 3 milyon
    Gignac- 3 milyon

Selçuk yerine de Alex Song getirilse 3.5 milyon desek

17 milyon Euro yapıyor. Hadi düz hesap 20 desek, pek imkansız değil bence. Yarısına yakın bir miktar gönderdiğimiz oyuncular dolayısıyla kurtulacağımız maaş yükünden karşılanır. Eğer ayrılmak isterse Burak'tan da iyi kötü biraz para gelir. Keza Bruma için Porto diyorlardı, 10 milyon Euro gibi bir meblağ konuşuluyordu. Mantıklı davranırsak yazdığım kadro imkansız değil bence, yeter ki para çar çur edilmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

Konoplyanka Stoke City ile anlaşmış diye okudum bir yerde , çok üzüldüm gerçekten bize gelmesini çok istiyordum.

Büyük ihtimalle ilk sezonunda büyük bir takıma gitmek istememiş.1-2 sezon Stoke City de oynayıp lige adapte olduktan sonra transfer yapacak.Benim bildiğim Tottenham ve Liverpool istiyordu.Tercihini farklı yönde kullanmış.
  • Direkt fire verdi benim kadro, ben bırakıyorum bu işleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Bilal Kisa icin ne dusunursunuz

Lig için iyi yedek olur anca.

Yekta yerine baya iyi olur gibi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.