Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.245
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huntelara 5m vermek israf,Podolski gelsin o bonservise değsin.Gignacı ayrıca isterim.Bunlara ek yine yabancı Defans ve dos alsak tamamdır transfer.Bir de yerli genç sağ bek alırız tamamdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuz Roman

Huntelara 5m vermek israf,Podolski gelsin o bonservise değsin.Gignacı ayrıca isterim.Bunlara ek yine yabancı Defans ve dos alsak tamamdır transfer.Bir de yerli genç sağ bek alırız tamamdır.

hocam huntelaarın ismi yeter. bi gol atsın spikerin bağırması bile 5 milyone değer.
  • Dil-hun kullanıcısına yanıt
    Şu çok kötü bir bakış açısı ama yahu.

Huntelaar oyuna katkısı olan iyi bir forvet, ama tek santrafor olarak daha uygun. Eğer illa Burak oynayacaksa sıkıntı olur. 5 milyon da çok pahalı değil yaşlı olsa da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: besyoali

Vizyonsuz adamlar ya.oto parcacidan baskan olursa vizyon bu kadar olur tabi.

Savunduğumdan değil de,vizyonsuz olmasında da haklısın fakat oto parçacı dediğin adamın bitirdiği okullara gitmek için millet bir tarafını yırtıyor.
  • kent290lf K kullanıcısına yanıt
    Telles Portekizce konuşuyor bi kere, Brezilyalılar Portekizce konuşur. Hepsi az çok ingilizce biliyor. Serdar Aziz medyanın şişirmesi, Koray aynı seviyede onunla, Balta daha güvenilir. Alabilceğimiz, bizimkinden daha iyi Türk savunmacı yok zaten
  • 26 yaşında hiç bir şey olamamış ing 2. ligde kadroya giremeyen oyuncuyu almaktaki amaç nedir şimdi 1m da maaş verirlermiş komedi olur
  • jem in adı yıllardır büyük takımlarda geçer sonunda geliyor

Umut Gündoğan ın ayağı iyiydi yedek durabilirdi.
  • Fadeout kullanıcısına yanıt
    Satılacak oyunculardan gelecek parayla beraber 50m hocam

15-20 arası bir gelir bekliyorlarmış satıştan

Tutturamazlarsa gidişat iyi degil onlarında zaten şuan alacak borç dengesinde bizden farkları yok 100m lira ek külfet-borç demektir bu tek telafisi şampiyonluk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yönetimden biri bizi trollüyor bence. bu adı geçen anadolu topçularından (bilal hariç) biri gelirse söverim.

nakulma, jem paul, adem, aatıf nedir allah aşkına?

• Yok Jem Karacan haberi de doğruysa kesinlikle Hamza ve yönetim taraftarla t..ak geçiyor. Sen kadromda aşırı sayıda çöp var onları indirmem göndermem gerek de sonra devamlı yeni çöpler al. Aziz Yıldırım mı yolladı bu yönetimi başımıza anlamadım ki. Bildiğin GS düşmanı bu adamlar ya.
  • Neden hala türk oyuncu. Yabanci kurali çıktı turkler daha kıymete bindi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali Naci Küçük: Kısa süre içinde Jem Paul Karacan transferinin, Bilal Kısa gibi açıklanması bekleniyor...Reading Kulübü ile olan kontratı sona eren ve bonservis bedeli elinde olan Jem Paul Karacan. 1 aydır Galatasaray ile temas halinde idi...

1 aydır 2.lig topçusuyla mı uğraşıyorlar afedersiniz ama sıçarım ben böyle işin içine

• Jem karacan iyi kötümü anlamadim arkadaş çöp diyendr var offff süper topçu diyende var. Youtubede gep seçmece golleri ve hareketleri var, ne diyelim hayırlısı artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

Jem karacan iyi kötümü anlamadim arkadaş çöp diyendr var offff süper topçu diyende var. Youtubede gep seçmece golleri ve hareketleri var, ne diyelim hayırlısı artık

Ya arkadaş iyi mi kötü mü olduğunu anlamak için son 2-3 senedir hangi takımda hangi ligde top oynamış bak anlarsın. Adam 18 yaşında değil 26 yaşında ve bu yaşa kadar İngilizler bu adamı bir türlü keşfedememiş olmalı ki biz alıyoruz. Adam zorlasan bizim ligin kümede kalma mücadelesi yapan takımlarından birinde oynar sen tut GS gibi takıma transfer et. Walla Ünal Aysal ı yanlış transferlerden dolayı acaip eleştirirdim şu yönetim daha dakika bir tüm dediklerimi unutturdu bana.

• Söylentilere bakan insan dumur olur bi tarafta RVP,Gignac,De Jong,Huntelaar diğer tarafta Adem,Bilal,Aydın ne yapmaya çalışıyor yönetim anlamak mümkün değil ayrıca yıllardır kampa kadar transfer bitecek denir biz son gün dahi transfer yapan bir kulübüz güvenemiyor insan
  • Ne Jem'i ya Reading'de bile sakatlıktan doğru düzgün top oynamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

quote:

Orijinalden alıntı: Konsantrasyon.

Jem karacan iyi kötümü anlamadim arkadaş çöp diyendr var offff süper topçu diyende var. Youtubede gep seçmece golleri ve hareketleri var, ne diyelim hayırlısı artık

Ya arkadaş iyi mi kötü mü olduğunu anlamak için son 2-3 senedir hangi takımda hangi ligde top oynamış bak anlarsın. Adam 18 yaşında değil 26 yaşında ve bu yaşa kadar İngilizler bu adamı bir türlü keşfedememiş olmalı ki biz alıyoruz. Adam zorlasan bizim ligin kümede kalma mücadelesi yapan takımlarından birinde oynar sen tut GS gibi takıma transfer et. Walla Ünal Aysal ı yanlış transferlerden dolayı acaip eleştirirdim şu yönetim daha dakika bir tüm dediklerimi unutturdu bana.

Haklsın kardesimde insan umutlanıyor işte cidden ünal basgan sözünün eriydi ve guven veriyordu ancak bu dursun özbek cool görünmeye calisarak neyi istaplamaya çalışıyor anlamış degilim yönetim ve teknik ekibin sulaleleri rahat valla. Sampiyonluktan dolayı Havuz payı sampiyonluk payi sponsor cl ligi ve bir cok yerden gelecek para olmasina rağmen züğürtcesine takılıp para yok yeagggg idare etcez demeleri sinir bozucu. Zaten sampiyon olduk ama hep bolge eksikleri ve zaafiyeti yaşadık bakmayın yani. Son 10 mac yusuf yusuf hop oturup kalktık.bakalim sürpriz yumurtadan ne cikacak

• Gs'yi bıraktım yıldız gelene kadar yıldız gelmezse bırakıcam gelirse tutarım tekrar ciddiyim yetti artık
  • Jemi küçümsemeyin Arsenalin beğenmediği Oğuzhan iki oynadı altın yetenek oldu, Almanya da ismini duymadığımız Olcay geldi muhteşem sol ayağıyla iyi oynadı... Tutarsa tutar tutmazsa bonservis bedeli yok, elde ki çöpleri yollayıp bu gibi isimler yedekte duracaksa mantıklı hareket olur..

Hatta forumda Velinin defansif oyununa ağzının suyu akanlar varken Jem ondan daha iyi oynar.

• Beyler rahmetli Kemal Sunal'ın filmine dönmez inşallah, salı sallanır o yüzden kapa bildirmedik çarşamba çarşafa dolanır o yüzden bildirmedik...

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.