Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz! (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.246
Cevap
145
Favori
919.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dh Producer , Dh Hacı Naber, Dh Leonidas, ve adını unuttuğum diğer takım arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Ben Baaddin.
  • Gel kaçma eyvallah kardeş , çibute sen burda dh liyim diye gezinme bence dh li kaç kişiyi yedin ben dahil sonra öcümü aldım o ayrı , kurti kardeş sağolasın sen adam gibi oynayanlardansın zenciforvet öyle joker 80 öyle ,f1r fx bilmem ne vardı bizden bir kaç kişiyi yediler hatta birisi bana mayın attı ben de onu yedim forumdansa daha düzgün oynamalısın.

çağla iyi güzel hoş da hiç destek olmuyorsun adamın üstündeyim yanımdan geçip idiyorsun. Agair.io nun birisi çakmaydı mayınladı onu da yedim. çipetpet leede iyi takıldık ama adamı yiyeceği yerde yemiyo adam bizi dağıtıyordu az daha rus dh olan :D

hatırladıklarım bunlar teeşekkürler oyun için.
  • producer neden yiyorsun?
  • solo bu kadar

Agar.io Oynuyoruzz!

Agar.io Oynuyoruzz!

• geliyorum
  • again35 A kullanıcısına yanıt
    Hocam takip edemedim oyunu bi ara telefon ile uğraşıyodum Kusura bakmayın
  • DH DogukanTR olarak giriyorum Europe FFA'dayım arkadaşlar hadi beraber zirvelere çıkalım
  • Server res attı kaybettim milleti. DH Hacı Naber, Leonıdas vs. vardı.
  • bana müsade beyler. 1 saattir canım sıkıldı ilk 10 full dh doldu yiyecek adam kalmadı.
    Agar.io Oynuyoruzz!
    Agar.io Oynuyoruzz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonidas26 -- 22 Mayıs 2015; 17:25:10 >

• sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    kardeş kusura kalma bilmediğim nick oldumu yiyorum. malum bu konuyu görüp de dh nicki alıp bizi yiyen hainler var. kaç sefer sırf dh yazıyor diye feedlediğim adam geldi beni yedi. artık akıllandım tanımadığımı yiyorum. zaten oyunu oynayan dhliler belli.

dh baaddin
    dh hacı naber
    dh oyundelisi
    dh producer
    dh teknobomb
    dh asosyal
    dh aaronpaol
    dh haygayz ve hatırlamadığım birkaç kişi daha vardı. herkese teşekkürler güzel oyun oldu. ama ilk 10 dh olunca sıktı artık
  • connect ("ws://213.219.37.72:443")
    oynayacak kimse varsa buyursun gelsin DH tagi alarak
  • sw bitmiş ağa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrYAGIZ

connect ("ws://213.219.37.72:443")
    oynayacak kimse varsa buyursun gelsin DH tagi alarak

bu kodu nasıl kullanıyoruz hocam?
  • panamalıyı yedim hiç kusura bakmasın teknobombu yedi çünkü
  • Ayıp ediyonuz beyler bundan sonra bütün dhlileri yicem
  • @DHEnesCimen hocam biraz ekip işi oynaman lazım. bölündüğün vakit birbirimizi yiyip sonra feedlemeliyiz. hep yanaştım sana ama bir türlü anlayamadın :) Neyseki Dh Zippo CH bu şi biliyor. Hücreyi ona bıraktım kolay gelsin
    Agar.io Oynuyoruzz!
    Agar.io Oynuyoruzz!

• IP atın takılalım arkadaşlar.
  • IP verin gelelim
  • Agar.io Oynuyoruzz!

Arkadaşlar Avrupa bölgesinde ara sıra girip oynuyorum,beklerim :)
  • Arkadaşlar oyundaki tembel arkadaşlar için oyunun hilesi var buyrun yabancı bi forumdan buldum konusunu açtımhttp://forum.donanimhaber.com/m_105981523/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.