Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz! (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.246
Cevap
145
Favori
919.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 55voldemort55

quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Prens

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Reddit'de popüler olmuşsunuz

Agar.io Oynuyoruzz!

Okurken gurur duydum be

Kötü birşey yok dimi ? Okuyamadım da

Hocam sürekli yardımlaştığımızdan bahsediyorlar hatta büyük bir sorun olarak görüyorlarmış, ellerinden geldiğince de engellemeye çalışıyorlarmış mayın havuzu oluşturarak hatta

• quote:

Orijinalden alıntı: Koray

quote:

Orijinalden alıntı: TayC

Avrupa serverında 2 tane karaktersiz var, birisi DH-Aaron diğeri de DH-GelKaçma.

Bu karaktersizlerin birisi Dico birisi de Bill Cosby diye 2 kişiyi besliyorlar,, benim nickim DH.kizaru olmasına rağmen bunlar ve bunların yanında dolaşan karaktersizler sürekli büyüyemeden yiyorlar, böyle oynayacaksanız DH tagını kaldırıp girelim

GelKacma da sorun yok Bill Cosby ile aaron bilinçli yapıyor

Hocam ben Aaron ve Cosbyle iyi anlaştım ama onların DH'li yediklerini görmedim hiç besliyorduk DH'lide görünce etrafımızda ama belki ben görmemişimdir yada yanlışlıkla yemişlerdir
    Ben de bölünürken yanlışlıkla DH'li yedim 1-2 defa kusura bakmasınlar yanıma gelince sağlam besliyorum ama
    Burdan TürkGenci , Zico, Aaronpaul ve ismini hatırlayamadığım nice DH'liye selamlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

quote:

DH Beel kimse beslemeyin bi şey yapmayın çocuk yedi yardım etmemize rağmen

DH Beel - DH kırmızıprens - DH][aGa hain

DH][aGa benim ama çakmam çıkmış

Hain değilim elimden geldiğince feedliyorum hatta az önce öleceğimi anlayınca tüm parçalarımı verdim sizlere abartmayın yani

O adar büyüksün aranızda DH AGAİN vardı sen arada sıkıştırıp yedin.

O zaman hain değilsin, yeni başlamışsın :) Yarını en büyük DH tagliye ver, güvendiğin. Sonra tekrar geri veriyorlar. Yarısını kaçıranlara şüphe ile yaklaşıyorum

• DH sfm1903 nasıl 10 numara dimi :D adam ya
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hain değilim elimden geldiğince feedliyorum hatta az önce öleceğimi anlayınca tüm parçalarımı verdim sizlere abartmayın yani

O zaman hain değilsin, yeni başlamışsın :) Yarını en büyük DH tagliye ver, güvendiğin. Sonra tekrar geri veriyorlar. Yarısını kaçıranlara şüphe ile yaklaşıyorum

Kullanıcı adınızı verir misiniz? Yeni başladım ama iyi oynuyorum (bugün başlayan birine göre) birini yanlışlıkla yiyince içim rahat etmiyor veriyorum yine ama dh tagli kişilerden güvendiklerim büyüyüp direk beni yiyor. İsterseniz beraber oynayabiliriz herkes tagini yazsın yarımızı falan vereceğimize emin olalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: self.uskuc

A.s. dostum :) biraz acemisin heralde normalde birisi depo görevi görür birisi de bölünme görevi bölünüp başkalarını yiyip depoya getırır sureklı, depo büyük brini kovalarken de onu mayınlar. Bunları işaret ettim elimden geldiğince ama anlaşamadık sanırım . Neyse bidahakine artık yinede eğlenceli oyundu

Aynen öyle acemiyim dediklerini yaparım artık eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dh den olmayan ÖYKÜ diye birini feedledim sonradan baktım bizim adamı yemeye çalışan birini feedliyor gittim yedim onu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: again35

quote:

Orijinalden alıntı: sfm1903

AYNEN DH AGA İLE YAN YANA TAKILMAYIN YİYOR :D

Kardeşim bravo seninle iyi anlaştık 10 kere işareet ediyorum mayını patlatın diye ama anlamıyor çoğu arkadaş acemi oldukları için sanırım, feed e gelince herkes istiyor ama biz zordayken bazı arkadaşlar yapmıyor adamlara bedevaya server ı verdik.

aynen baya iyi çevirdik :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kullanıcı adınızı verir misiniz? Yeni başladım ama iyi oynuyorum (bugün başlayan birine göre) birini yanlışlıkla yiyince içim rahat etmiyor veriyorum yine ama dh tagli kişilerden güvendiklerim büyüyüp direk beni yiyor. İsterseniz beraber oynayabiliriz herkes tagini yazsın yarımızı falan vereceğimize emin olalım.

DH][aGa bendim, bi ara çakmam çıkmıştı ama. Senle beraber takıldık. En son arada birini yiyince iki kere mayın attım sana denk gelmedi, bi parçanı zebani yedi sonra :)

Ben çakma dh sandım, o yüzden.

• Ip varmi gelelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

DH][aGa bendim, bi ara çakmam çıkmıştı ama. Senle beraber takıldık. En son arada birini yiyince iki kere mayın attım sana denk gelmedi, bi parçanı zebani yedi sonra :)

Ben çakma dh sandım, o yüzden.

Mayın nasıl atılıyor hocam? Bir de gelin oynayalım şimdi açık mısınız?

• DH Paralel Yapı da troll
  • En sinir bozucu şey, o kadar kasıyorum birinci oluyorum afedersiniz s.k kadar şey yanıma gelip mayını feedleyip patlatıyo
  • Europe serverında baya iyiydik, TURKTURKEDALMA,TR ŞAMAN, TR BARZO falan hepsi sağolsun çok güzel yardımlaştık :)
    Benim nick [TR] R.Reisi, baya 1. kaldım hatta bütün liste nerdeyse bizdeydi :) Ama yemek yiceğim için feedledim birine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Beels

DH][aGa Kimse bizden değil.

DH-Producer Çok iyisin.

Seni feedledim yarımı attım, adam seni kovalıyordu. Sana yarımı atınca bölünürek beni yedin. Sonra ilk gördüğüm yerde avladım seni :)

Hatırlamıyorum ama özür dilerim , Çok kalabalık vs lerde dikkat edemiyorum herkez geliyor o , onu yiyor , o onu, arka tarafa bakmadım herhalde feedlediğini görmedim , yoksa alt tarafı oyun 1. olsam ne olacak 10 dk önce 1. sıradaydım , amacım yabancıları sıralamadan düşürmek , Orda mayını üstüme atan sendin demek , canın sağolsun.

Sorun değil hocam, ben de fake sandım seni yoksa mayınlamazdım :)

• DH Kurti özür dilerim yanlışlıkla yedim seni sonra baya b üyüdüm ben de öldüm
  • Paralel Yapı Hain beslemeyin şu adamı
  • ip ne gençler?
  • Başkanlık Şart ile oynadım önce CHP beni yedi sonra ben onu yedim.
    sonra birlikte hareket ettik,çıkarken de herşeyi ona verdim

böyle daha eğlenceli oluyor

bi ihtimal buradaysa bi ses etsin
  • DH smart kardeş neden yedin ..900 puandım
  • 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.