Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.247
Cevap
145
Favori
919.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-Ukraine
    -Scotland
    -Qinq Dynasty
    -nazi
    -Sweden
    -feminism
    -Russia
    -Hungary
    -ISIS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2605FBED8 -- 9 Mayıs 2015; 16:34:06 >
  • Türk olarak 2.oldum turkeyi yedim
  • bölünmüş halim
    Agar.io Oynuyoruzz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

Türk olarak 2.oldum turkeyi yedim

hocam tam mesajınızı okudum, oyunun sekmesine geçtim ki nick'i "CTRL+W=FEED" olan zeki (!) bir arkadaş beni yedi.
  • ayrıldıktan sonra nasıl birlesiyoruz arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsley

quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

Türk olarak 2.oldum turkeyi yedim

hocam tam mesajınızı okudum, oyunun sekmesine geçtim ki nick'i "CTRL+W=FEED" olan zeki (!) bir arkadaş beni yedi.

çok fenaydı benim 2.olduğum zaman ben 1.kovalıyordum sonra bir büyüdü beni kovaladı sonra bir ufaklık beni yeşil dikenlerle patlattı malesef yediler beni

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsley

quote:

Orijinalden alıntı: fishkopf

cCc TURKEY kim? Ben donanım haber

Ben değilim
    Edit: Şuan Rus sunucusundayım OTTOMAN EMPIRE yaptım nick'i. benden büyükler de kaçıyor

Ulan parçalandım

• quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

ayrıldıktan sonra nasıl birlesiyoruz arkadaslar?

bende bulamadım belli süresi var galiba o süre dolunca birleşme oluyor diye düşündüm
  • --- agar.io Oyun Taktikleri ---

Eğer bir oyuncu sizi kesin olarak yiyecekse son çare olarak boşluğa basıp hücrenizi bölünüz, böyle hücrenizin yarısını kurtarma şansınız olur.

Çok büyük bir hücreyi yoketmek istiyorsanız, yeşil renkli mayın gibi olan parçalara W basınız, bu onların büyümesini ve yeterince W bastığınız da ise yeni bir mayın oluşturup yakınlara bir yere atmasını sağlar. Bu mayınları büyük hücrelere denk getirirseniz parçalanırlar ve rahatça yiyebilirsiniz.

Hücrenizin boyutu yeşil mayınlardan küçük ise onların arkasına geçip kamufle olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2605FBED8 -- 9 Mayıs 2015; 16:33:20 >

• @Tardis* @Unbelievable7

Arkadaşlar boşluğa bastıktan sonra birleşmesi için herhangi bir şey yapamıyoruz, hücremiz bir süre sonra kendiliğinden kaynaşmaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

ayrıldıktan sonra nasıl birlesiyoruz arkadaslar?

beklemen gerek hocam kendi kendine birleşiyor bi süre sonra. galiba ne kadar büyüksen o kadar uzun sürüyo birleşme
  • MURAT DH nickli bir arkadaş var, kendisi bu konuyu takip ediyorsa selamlar. Şu an da 5. sırada adaşım.
  • Masquerade89DH benim arkadaşlar westte oyunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masquerade89 -- 9 Mayıs 2015; 16:20:46 >
  • as dostum.sağolsn y...k balonu yedi düştük:)çıktım bende yeter bu kadar fena bağımlılık yapıyor.
  • ÖNEMLİ DUYURU

Arkadaşlar oyunun yapımcıları Reddit üzerinden skin önerileri alıyor. Beğendiklerini oyuna ekliyorlar. Şimdiye kadar eklenen skinlerin çoğu Reddit üyelerinin önerdiklerinden oluşuyor.
    Eğer oluşturduğunuz skinin yayınlanmasını istersenizhttps://www.reddit.com/r/Agario/comments/34r8n0/post_your_skins_here_and_the_dev_might_add_them/?sort=top linkindeki konuya oluşturduğunuz skinin bir resmini ekleyebilirsiniz.
    Resim için gereken şartlar linkteki konunun ilk mesajında yazılıdır.

İyi oyunlar dilerim.

• genelde Popo Kafa :( ve Tinky Winky olarak giriyorum oyuna, beni gorenlerin haberi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ateş atma nasıl oluyor kendinden bi parça atma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruzer*

ateş atma nasıl oluyor kendinden bi parça atma

W ile atılıyor.
  • 30 dk boyunca 1. idi be.

Agar.io Oynuyoruzz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CC8BE145A -- 9 Mayıs 2015; 17:15:19 >
  • Turkey yazıp ilk 10da olan bendim avrupa server
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.