Şimdi Ara

HTC One M8s [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.185
Cevap
9
Favori
43.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam powerampı iki yerden indirdim deneme deyip durdu bende 4.50 tl verdim google play'den indirdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    4 tl ver gitsin diye de :D çok bilmişlik taslamış olurum diye demedim vallaha haha
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

4 tl ver gitsin diye de :D çok bilmişlik taslamış olurum diye demedim vallaha haha

google helali hoş olsun

• invisible kullanıcısına yanıt
    beats kulaklık mı hocam yav yapma alasen
  • Dot view kılıf kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drive_earth

Dot view kılıf kullanan var mı?

Var. Kesinlikle dot view ile kullanılmalı bu cihaz. Ama cebe sokarken ya da çıkarırken sıkıntılı olabiliyor. Yani cebe girerken takılabiliyor, zor giriyor kiliftan dolayi. Telefonu çikarirkende cep de çikiyor. Ön cepten bahsediyorum. Telefonu taşidiğiniz cebinize başka birşey daha koymayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motograter -- 15 Kasım 2015; 20:36:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapağın kapanmasında bir sıkıntı var mı ben aldım bir kapak ama tam kapanmıyor?
  • Hiç bir sıkıntı yok. Nasıl kapanmıyor ? Dot view kılıftan mı bahsediyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motograter -- 15 Kasım 2015; 22:06:46 >
  • Yeni Android 6.0 Zefir birçok yeni özellikleri ile birlikte geliyor:
    - Mobil ödemeler (Android Paralı) özelliği.
    - Daha iyi RAM Yönetimi.
    - Parmak izi desteği.
    - En fazla 90 dakika aygıt kullanımını genişleten bir pil tasarrufu özelliği.
    - O daha hızlı, daha düzgün ve daha güçlü bir bilgisayar deneyimi vardır.
    - ARM, x86 ve MIPS tabanlı çekirdekler kullanılarak 64-bit SOCS için destek.
    - OpenGL ES 3.1 ve Android uzatma paketi, masaüstü ve konsol sınıf performansı ile eşit koyarak mobil grafik ön plana Android'i getiriyor.
    - Duyarlı, doğal hareket, gerçekçi aydınlatma ve gölgeler, ve tanıdık görsel unsurlar daha kolay cihazınızı gezinmek için yapmak.
    - Daha zeki kimden olduklarını dayalı bildirimlerin sıralama ve iletişim türü. Ekranın üst dokunarak tek bir yerde tüm bildirimleri gör.
    - Yeni cihazlar otomatik olarak kayıp veya çalıntı cihazlara veri korunmasına yardımcı olmak için açık şifreleme ile geliyor.
    - Tüm uygulamalar için zorlanarak SELinux açıkları ve zararlı yazılımlara karşı daha iyi koruma anlamına gelir.
    - HEVC ana profil desteği ile sanat, video teknolojisinin Devlet gücünden tasarruf etmek için UHD 4K 10 bit video oynatma, tünelli donanımsal video çözme için izin ve streaming için HLS desteği geliştirilmiş için.
    - Ve diğer güzel özellikler.
    http://www.lg-marshmallow.xyz/2015/11/htc-one-m8s-7165.html

• arkadaşlar htc one m8s andorid 6.0 marshmallow yakında gelecek sense 7.0 hakkında yazı bulamadım
    bu htc resmi sitesi orda hangi cihazların andorid 6.0 alacakları yazıyor
    http://www.htc.com/uk/go/htc-software-updates/#device-content

not: telefon modelin üzerini tıklayın sağ tarafta ne alacağı yazıyor
    ayrıca 6.0 marshmallow hangi aşamasında olduğunu takip edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 16 Kasım 2015; 2:56:17 >

• bugün mediamarkette htc m9,htc m8s,htc a9 foto kalitelerini inceledim....
    m9 kamerası çok berbat, odaklanma yapamıyor önündeki yazıyı 3 kere çektim net çekmiyor alanlara allah yardımcısı olsun ...
    a9'da odaklanma var ama foto kalitesi soluk çekiyor yine gidince ayarlarına bakayım ama hiç beğenmedim...
    gelelim m8s bu makinanın foto odaklanması harika, elle müdale etmene bile gerek duymadan öndeki yazıyı net bir şekilde ayarlıyor yani odaklanma süper düzeyde ha foto kalitesi biraz az ama elle bir ayarlar yaparsanız biraz kalitesi artıyor işte ev değeri gibi....
    yukarıda dediğimi tekrarlıyorum htc m8s odaklanması süper düzeyde makina objeye gördüğü anda hemen kendini en iyi düzeye getiriyor ama htc m9 bu yok arkadaşlar ...
    yine araştırdıkça bilgi aktarmaya çalışacağım...
    not:bu hafta htc m8s fiyatında bir artış oldu geçen hafta medimarkette 1699 tl idi bu hafta 1899 tl yükselmiş, satışlar iyi gidiyor galiba

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    2016 1Q gelecek
  • Eskiden htc nin 3 boyutlu kamerası olan modelini kullanıyordum, o bozulunca htc one x almıştım, her iki telefondan da çok memnun olmama rağmen maalesef ömürleri çok uzun olmadı, üstelik telefonlarımı çok dikkatli kullanırım, o yüzden htc ye karşı dayanıklılık anlamında bi önyargım var. Tasarımlarını arayüzünü çok beğeniyorum ama son 2-3 senedir htc nin amiral gemisi telefonları hep 2 bin tl üzeri satıldı, hatta bu parayı verseniz de bir sürü sorun yazıldı çizildi, aşırı ısınma olsun batarya tüketimi olsun bu konularda hep çuvalladığını gördüm dışardan takip ettiğim kadarıyla. Şimdi bu modelde batarya kapasitesi bir miktar artırılmış ve ısınma sorununun olmadığı söyleniyor, fiyat ta şuanda bana göre hala pahalı olmasına rağmen daha alınabilir seviyede, bu telefonla levono vibe shot arasında gidip geliyorum, çok oyun oynayan biri değilim telefonda, arayüzü akıcı olsun müzik kaliteli olsun bataryası da 1saat telefon görüşmesi 2 saat müzik dinleme 2 saat internet kullanımı ile 1 günü rahat çıkarsın isterim, bir de navigasyon programına sık sık ihtiyaç duyuyorum araç kullanırken, gps performansı olarak beni yarı yolda bırakmaması 1. önceliğim. Sizin tecrübeleriniz nelerdir, 1500 e orta/üst seviye htc bulmuşken almak istiyorum ama beklentilerimi ne derecede karşılar

• quote:

Orijinalden alıntı: mBenJi

Eskiden htc nin 3 boyutlu kamerası olan modelini kullanıyordum, o bozulunca htc one x almıştım, her iki telefondan da çok memnun olmama rağmen maalesef ömürleri çok uzun olmadı, üstelik telefonlarımı çok dikkatli kullanırım, o yüzden htc ye karşı dayanıklılık anlamında bi önyargım var. Tasarımlarını arayüzünü çok beğeniyorum ama son 2-3 senedir htc nin amiral gemisi telefonları hep 2 bin tl üzeri satıldı, hatta bu parayı verseniz de bir sürü sorun yazıldı çizildi, aşırı ısınma olsun batarya tüketimi olsun bu konularda hep çuvalladığını gördüm dışardan takip ettiğim kadarıyla. Şimdi bu modelde batarya kapasitesi bir miktar artırılmış ve ısınma sorununun olmadığı söyleniyor, fiyat ta şuanda bana göre hala pahalı olmasına rağmen daha alınabilir seviyede, bu telefonla levono vibe shot arasında gidip geliyorum, çok oyun oynayan biri değilim telefonda, arayüzü akıcı olsun müzik kaliteli olsun bataryası da 1saat telefon görüşmesi 2 saat müzik dinleme 2 saat internet kullanımı ile 1 günü rahat çıkarsın isterim, bir de navigasyon programına sık sık ihtiyaç duyuyorum araç kullanırken, gps performansı olarak beni yarı yolda bırakmaması 1. önceliğim. Sizin tecrübeleriniz nelerdir, 1500 e orta/üst seviye htc bulmuşken almak istiyorum ama beklentilerimi ne derecede karşılar

htc m8s hiç kaçırma, tam aradığın telefon
    saydığın bütün özellikleri barındırıyor, bataryası uzun gidiyor 6.0 gelince daha da bu süre uzayacak, müzik kalitesi süper tabiki güzel bir kullaklıkla, internet ise ilk sayfada flash playeri ekledim flashı ve javayı yükle labtoptaki gibi internete girebilirisin daha sayamadığım özellikleri var tavsiye ederim

• motograter M kullanıcısına yanıt
    üst kapak tam kapalı kalmıyor daha doğrusu dümdüz tutmuyor yarım santim kadar yukarı çıkıyor kırılmaz ekran koruyucudan olabilir mi acaba
  • arkadaşlar bu telefona nasıl root atabiliriz kimse root lamadımı telefonu ?
  • quote:

Eskiden htc nin 3 boyutlu kamerası olan modelini kullanıyordum, o bozulunca htc one x almıştım, her iki telefondan da çok memnun olmama rağmen maalesef ömürleri çok uzun olmadı, üstelik telefonlarımı çok dikkatli kullanırım, o yüzden htc ye karşı dayanıklılık anlamında bi önyargım var. Tasarımlarını arayüzünü çok beğeniyorum ama son 2-3 senedir htc nin amiral gemisi telefonları hep 2 bin tl üzeri satıldı, hatta bu parayı verseniz de bir sürü sorun yazıldı çizildi, aşırı ısınma olsun batarya tüketimi olsun bu konularda hep çuvalladığını gördüm dışardan takip ettiğim kadarıyla. Şimdi bu modelde batarya kapasitesi bir miktar artırılmış ve ısınma sorununun olmadığı söyleniyor, fiyat ta şuanda bana göre hala pahalı olmasına rağmen daha alınabilir seviyede, bu telefonla levono vibe shot arasında gidip geliyorum, çok oyun oynayan biri değilim telefonda, arayüzü akıcı olsun müzik kaliteli olsun bataryası da 1saat telefon görüşmesi 2 saat müzik dinleme 2 saat internet kullanımı ile 1 günü rahat çıkarsın isterim, bir de navigasyon programına sık sık ihtiyaç duyuyorum araç kullanırken, gps performansı olarak beni yarı yolda bırakmaması 1. önceliğim. Sizin tecrübeleriniz nelerdir, 1500 e orta/üst seviye htc bulmuşken almak istiyorum ama beklentilerimi ne derecede karşılar

Şahsen Ben o beklentilerle almıştım telefonu ama büyük hayal kırıklığına uğradım. Bataryasi cokta iyi gitmiyor. Telefon isiniyor. En büyük beklentim de müzik yönündeydi boom sound olayı sadece kendi müzik playerinde çalışıyor. Müzik playeri 've BoomSound a falan da takılmayin. Yani genel olarak müzik için bu telefonu alayim diye duşunmeyin. Telefon ile gelen kulaklik ahım şahım birşey değil, basit bir kulaklık ve tizleri bir acayip çalıyor Rahatsız edici. Power amp kurdum ve ses olarak diğer telefonumdan hiçbir farkı olmadığını gördüm. (Galaxy grand max) Ayrıca Telefon çok yavaş. Ara sıra 2-3 sn. Sonra tepki verdiği oluyor. Yani telefonu Alan kişi en fazla HTC one'ım var der. Almayı düşünenlerin haberi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motograter -- 17 Kasım 2015; 0:09:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drive_earth

üst kapak tam kapalı kalmıyor daha doğrusu dümdüz tutmuyor yarım santim kadar yukarı çıkıyor kırılmaz ekran koruyucudan olabilir mi acaba

Telefon zaten 1 cm bile degil
    Benin telefonda böyle duruyor. Ekran koruyucu yok.
     HTC One M8s [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: motograter

quote:

Şahsen Ben o beklentilerle almıştım telefonu ama büyük hayal kırıklığına uğradım. Bataryasi cokta iyi gitmiyor. Telefon isiniyor. En büyük beklentim de müzik yönündeydi boom sound olayı sadece kendi müzik playerinde çalışıyor. Müzik playeri 've BoomSound a falan da takılmayin. Yani genel olarak müzik için bu telefonu alayim diye duşunmeyin. Telefon ile gelen kulaklik ahım şahım birşey değil, basit bir kulaklık ve tizleri bir acayip çalıyor Rahatsız edici. Power amp kurdum ve ses olarak diğer telefonumdan hiçbir farkı olmadığını gördüm. (Galaxy grand max) Ayrıca Telefon çok yavaş. Ara sıra 2-3 sn. Sonra tepki verdiği oluyor. Yani telefonu Alan kişi en fazla HTC one'ım var der. Almayı düşünenlerin haberi olsun.

M8S, One M8 ile birlikte kulaklık çıkış gücü en yüksek olan cihazlardan biri. Bu da yüksek empedans değeri olan kulaklıklar ile cihazları ön plana çıkarıyor. Kaliteli kulaklık ile kullanıldığında farkını ortaya koyacaktır. İnternette "M8 audio test" diye aratırsanız güncel cihazlar ile karşılaştırmalı olarak ses çıkış kalitesini görebilirsiniz.

Bunun dışında çok ısınıyor ve takılıyor/2-3 saniye gecikiyor konusuna katılmıyorum. Vodafone kampanyası ilk başladığında aldım ve 2 ayı geçkin süredir kullanıyorum. En ufak bir takılma/gecikme yaşamadım şu ana kadar. Önceki cihazım Lumia idi, akıcılık konusunda onu dahi aramıyorum. Bu telefona çok yavaş demek için Iphone 6 veya Note 5 gibi bir cihazdan geçiş yapmış olmak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankemir -- 17 Kasım 2015; 9:22:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: motograter

quote:

bu telefonu kendi kulaklığı ile sakin dinlemeyin, telefonu ilk aldığımda kutusundan çıkan kullaklığı hiç açmadan denemeden dolaba kaldırdım bu telefonda powerap kurun ayrıca kaliteli kullaklık kullanın farkı göreceksiniz,,
    hocam telefonu alalı 20 gün oldu hergün elimde hatta her dakika hiç yavaşlık görmedim hiç ısınma görmedim ha çok oyun oynarsan bütün telefonlar ısınır oyun oynayan biri değilim ama basit oyunlar yükledim ısınmadı hatta digitürk play kurdum tam bir saat seyrettim ısınma normaldi, pil az gidiyor demişsiniz bence normal zaten en kısa süre içinde andorid 6.0 gelince pil süresi daha da artacak...
    vallahi ben telefondan memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 17 Kasım 2015; 10:33:36 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.