Şimdi Ara

HTC One M8s [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.186
Cevap
9
Favori
43.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Whatsapp'da ayarlarda bildirim ışıklarının renklerini değiştiriyorum mesela hepsini mavi yapmama rağmen yine yeşil olarak yanıyor ışık. Bir şeyi eksik mi yapıyorum ki? Bir de kameranın yanındaki büyük bildirim ışığı gibi olan şey ne ise yarıyor? O ışığın yandığına rastlamadım sanırım. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GIRALİÇEM kullanıcısına yanıt
    kırmızı yeşil ve sarı oluyor renk seçenekleri bildiğim kadarıyla.Yani keşke değişseydi bende mavi isterdim mesela
  • Teşekkürler. Ben de mor,mavi olmasını isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 6 Kasım 2015; 12:16:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu telefonun ön kamerası biraz daha geniş çekeydi. Selfie yerine kafa çekiyoruz resmen :) Snap atamıyorum sıkıntı o. Htc 8x in ön kamerası harika onda da snap desteği yok:(
  • invisible kullanıcısına yanıt
    Ön kamera cidden kabul edilecek gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 6 Kasım 2015; 21:59:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar benim gordugum ama duzeltemedigim bu guvenlik problemini nasil cozebilirim ?

Diyelim ki telefonunuzda kilit ekrani kullaniyosunuz.benim istedigim kiliti acmadan telefonu kapatamayabilelim.

Cunku telefonumuz calindigi zaman calan arkadas kilit ekranini acamadigi icin telefonunu kapatamaz sizde bu arada bilgisayar basinda telefonunuzun nerede oldugunu gps sayesinde gorebilirsiniz ?
    Telefonun sarzinin bitmesine kadar sureniz vardir yada telefonu calan kisi bataryayi cikarabilir ama bu htc one m8s de cok zordur cunku batarya telefona gomuludur.
    Ama gel gelelimki bunlar olmuyor cunku kilit ekranindayken kullanici telefonu kapatabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resim cekerkn iki secenek var biri switch to duo diger swicth to high res bunlar ne demek biri aciklayabilir mi

• hansbey H kullanıcısına yanıt
    Duo olanı arkadaki iki kamerayı kullanıyor. Yanlış hatırlamıyorsam alan derinliği,fotoğraf çektikten sonra odak noktasını değiştirme,bazı efektlerle arka planı değiştirme gibi vs o tarz konularda işe yarıyordu duo kamera ama normal günlük kullanımda fotoğraflar hiç güzel olmuyor. O yüzden normal duo olmayanda kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 7 Kasım 2015; 22:27:29 >
  • Telefon şu anda kendi fiyat kategorisinde (Distribütör fiyatı 1500 TL) en iyi telefon.
  • arkadaşlar konuyu adminle tek yaptık, bu sabah konuyu devir aldım hepimize HTC M8s iyi günlerde kazasız belasız kullanmak dilekleriyle
    ön sayfayı işimize yarayacak şekilde dizayn edeceğim tabiki zamanla

• htc A9 telefonunu piyasaya sürecek çok reklam yapıyor htc one m8s ile htc one A9 karşılaştırdım bizim kullandığımızın bazı özellikleri daha iyi duruyor..HTC M8s ile HTC A9 karşılaştırma
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7165&idPhone2=7576

• A9 için kimse o parayı vermez.. 1000 tl fark var m8s ile arasında. kendi fiyat segmentindeki rakiplerinden bahsetmiyorum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drive_earth

A9 için kimse o parayı vermez.. 1000 tl fark var m8s ile arasında. kendi fiyat segmentindeki rakiplerinden bahsetmiyorum bile.

one serilerinin kasasını değiştirme derdine girdiler bugün a9'u 2500 tl satışa sunmuşlar bencede htc m8s'nin daha ucuz olması tüketiciyi m8s almaya yönlendirir de m8s satışları iyi olursa pek fiyatının değişeceğini düşünmüyorum da hepsiburada gibi kampanya yaparsa yok satar

• arkadaşlar daha öncede yazdım ama bu telefona root atabilen varmı ben beceremedim güç menüsünde hızlı önyükleme yi göremedim telefonda
  • Yeni sense giris guncellemesinde haber ve video için yeni uygulama geldi efsane.market Güncelleme sonrası restart atin

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    o değilde bu telefonu neden bu kadar öldürüyorlarhttp://www.hepsiburada.com/htc-one-m8s-pm-telcephtcm8s 1499 tl olmuş ve 250 tl hediye çeki veriyor adamlar :D telefon 1250 tl ye geliyor resmen,hep ben aldıktan sonra olur böyle şeyler.Ayrıca neden m8 den daha pahalı bu telefon?
  • Arkadaşlar m8 için 6,0 çıktı iddiaları var.Ama Google play üzerinden pure version olarak çıktı deniliyor.Sense 7 versiyonu ne zamana çıkar ? yada google play üzerinden 6,0 indirmek sağlıklı olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

o değilde bu telefonu neden bu kadar öldürüyorlarhttp://www.hepsiburada.com/htc-one-m8s-pm-telcephtcm8s 1499 tl olmuş ve 250 tl hediye çeki veriyor adamlar :D telefon 1250 tl ye geliyor resmen,hep ben aldıktan sonra olur böyle şeyler.Ayrıca neden m8 den daha pahalı bu telefon?

hocam soruların çok kazık
    htc m8 uzak dur acayip ısınıyor kışın soba niyetine kullan sorunlu telefon...
    bizim aldığımız telefon 1899 tl açıldı 1699 tl vatan en ucuz satıyordu
    fiyatı htc indiriyor değişik bir politika uyguluyor zamanla göreceğiz
    ama adamların ağzında m7 den sonra m8s efsane devam ediyor diyorlar
    one serisinde en iyi telefon htc one m7 dir bence m7'nin tek eksiği kasanın soyulması idi...
    yalnız bizim aldığımız telefon en çok satan gruba girebilir

• invisible kullanıcısına yanıt
    dün htc hizmeti-htc hesabı play storeden günceledim yeniliklerde"artık android 6.0 marshmallow ile uyumlu" yazıyordu sanırım 6.0 gelmesine az kaldı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.