Şimdi Ara

HTC One M8s [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.185
Cevap
9
Favori
43.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 6 güncellemesi gelmeyecek mi m8s e ? listede yazılmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

arkadaşlar 6 güncellemesi gelmeyecek mi m8s e ? listede yazılmamış

Gelir kardeşim. Yüksek ihtimal. Bu telefon sense 7 ile çıkacaktı yazılımı yetiştiremediler. Bu telefon premium serisi ve 64 bit. Htc bu telefonu ortada bırakmaz. 6 yı özellikle daha iyi pil performansı için bekliyorum. Tabi sense 7 için.
  • quote:

arkadaşlar 6 güncellemesi gelmeyecek mi m8s e ? listede yazılmamış

htc satığı ürünlerin andorid sürümüne 2 yıl garanti veriyor yani 2 sene boyunca andorid sürümünü alacağız hatta andorid 6.0 yıl sonu gelecekmiş
    ayrıca htc'nin twitter yazısınında önce amiral olan m8 günceleme vereceğiz daha sonra m8s vereceğiz yazısını okumuştum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 4 Kasım 2015; 17:03:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    root işlemi yaparsak bu güncellemelerden faydalanabilir miyiz yine?Ya da root a gerek yok mu dersiniz.Sanal tuşlar canımı sıkıyor
  • quote:

root işlemi yaparsak bu güncellemelerden faydalanabilir miyiz yine?Ya da root a gerek yok mu dersiniz.Sanal tuşlar canımı sıkıyor

hocam root yaparsan garanti dışı kalırsın ama 6.0 alırsın da allah korusun günceleme sırasında telin kitlendi diyelim servise verdiğinde anında çakarlar ve 2 sene garantin gider....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 4 Kasım 2015; 19:40:18 >
    Haklısınız hiç ellemeye gerek yok o halde,bu arada güncelleme ilk m8 e gelecek deniliyor,m9 sonra alacakmış
  • quote:

Haklısınız hiç ellemeye gerek yok o halde,bu arada güncelleme ilk m8 e gelecek deniliyor,m9 sonra alacakmış

m7 hariç bütün m serileri güncemeleyi alacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 4 Kasım 2015; 21:05:17 >
  • htc m8s kullanan arkadaşlar;
    biliyorsunuz m8s arka kamerası 13 mega piksel...
    deneme amaçlı foto çekiyorum çözünürlüğüne bakıyorum 10 mega piksel de çekiyordu ..
    kemara ayarlarına girdim 16:9 ayarı 4:3'e çevirince çektiğim fotolar 13 mega piksel oldu ..
    sizde kamera ayarını 16:9 dan 4:3 çevirin hemen alt sırada çözünürlüğü en yüksek yapın ...
    fotoların kalitesini artığını göreceksiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 4 Kasım 2015; 21:10:00 >
    Teşekkürler kamera olayı iyi oldu, henüz karıştırmadım telefonu. Bu arada telefon normal sesli moddayken fotoğraf çekince çıkan sesi kapatamıyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet kapalı konumda bende ama bazen ses çıkıyor fotoğraf çekerken. Neyse zamanla ne ile ilgili olduğunu anlarım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Root nasıl atıcaz kardeşlerim kısa bi yolla cevaplarsanız sevinirim hafıza kartı nerden almalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam iki tane seçenek çıkıyor onlarad bunlar? 4:3 yok çözünürlükte

HTC One M8s [ANA KONU]
     HTC One M8s [ANA KONU]

• ayrıca arkadaşlar bu telefonu ben yeni aldım 1 ay olmadı,akşamları kamera fps düşük olarak çekiyor ve resmen leş gibi dona dona ...ama gündüz çok güzel,hiç bir sıkıntı yok.Eskiden lumia 925 kullanıyordum onda öyle sorun olmuyordu,çin telefonları gibi gece çekimi resmen.Hadi bizimkisi 13 mp,peki m8deki 4 mp e ne demeli
    evet çözünürlük yükseldi hocam dediğiniz gibi fakat tam ekran olmuyor o sıkıntı değil mi
    Bunlarda benim çektiklerim :=) duo camera ile

HTC One M8s [ANA KONU]

HTC One M8s [ANA KONU]

ama çözünürlük kaliteyi pek etkilemezki hocam,mesela eski telefonumdaki çektiğim fotoğrafları atayım sana 8.7 mp lumia 925,carl zeiss lens buna bin basar,zaten 10 mp çektiğin aynı kare ile 13 mp çektiğini yan yana koyarsan farkın sadece yanlara genişlediğini görürsün,yani kadraja fazladan alan alıyor yanlara doğru.Büyük fotoğraf çekiyor,daha fazla piksel oluyor haklısın ama piksel sıklığı artmıyor sonuçta
    lumia 925 8.7 mp ile çektiğim fotoğraflar hocam

HTC One M8s [ANA KONU]

HTC One M8s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luke Cage -- 5 Kasım 2015; 1:51:28 >

hayır senin için bende 4:3 te çekerim hocam ayıpsın
    efem-35 konunun sahipliğini sen al modtan iste de. İyi ilgileniyorsun. Ben toshiba pro 32 gb aldım 36 tl ye hızlıaldan tükendi o daha yok :)
    Amazondan almayı düşünüyorum bende,daha yeni modelleri var aynı fiyatlara.http://www.amazon.com/dp/B013CP5F90 bunu almayı düşünüyorum,ayrıca 80 tl ye denk gelen bir üst modeli var extreme pro modelihttp://www.amazon.com/SanDisk-Extreme-UHS-I-Memory-SDSDXPA-032G-AFFP/dp/B007NDL56A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1446721440&sr=8-1&keywords=sandisk+32gb+extreme+pro&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011 ikisi arasında hız farkı hissedilir derecede olur mu sizce ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.