Şimdi Ara

LG 49UF8507 4K Nasıldır? (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.093
Cevap
73
Favori
351.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yarabinsky

Webos çok iyi çalışıyor...arasıra kanal listeside donuyor bende........maç izlerken dikey gölgeler var maalesef
    trumotion yok bu tv de 1500 tl lik tv de olup bunda olmaması çok saçma..... kanal listesi kopyalama sorunlu.......
    3d yide test ettim elimde lg nin mağazalarda gösterdiği demo kliplerden var. 3d izlerken arkada yada öndeki nesnelerde çiftleme oluyor.......klipe göre değişiyor.....
    Akşam bide pc bağlayıp fifa gta5 oynayıp bakacam pc performansına
    ben hiç memnun değilim maalesef alacaklar bu eksileri göz önüne alsın mutlaka....
    4k yı boşverin LF650v serisinden tercih edin

aynı sorunların hepsi kelimesi kelimesine bendede var. Napabilirim acaba birebir değişim yaparlarmı 1 ay olmasına az kaldı 5-6 gün kaldı servis çağırsammı bu dikey gölgelenme için veya 557787 ile değişim yaparlarmı aradaki 300 tl farkı versem bilmiyorum lütfen bilgili arkadaşlar yorum yapabilirmi

• Daha yeni vatan a gittim. Indirim istedim 100 tl düştüler. 3599 diyorlar. Satan kişi gercekten ilgisiz alakasız dı. Teknosa da bu fiyat diyorum İnternet'e giriyor yok diyor sepete ekle diyorum eklemiyor 3699 bakın diyor birde. 3299 a aldı diyorum alamaz diyor. Hatta indirim isterken tv nin fiyatına baktım 3.134 tl yazıyordu. Normal fiyatı bu adamlar 500 tl fark koymuşlar. İşine geldiğine 3299 a satıyorlar işine gelmeyene 3599 a. Daha gecen gittiğimde adam 3299 a sayarım dedi alacak olursan şimdi gelmiş başkası 100 tl iniyor diyor. Vatan biraz çalışanlarına ders vermesi lazım bence hepsi
    Farklı fiyat veriyor. Diyeceğim 3299 dan fazla ödemeyin benden tavsiye size. 3299 a düşene kadar da almam bu TV'yi. Adana daki 3 Vatanı da dolaşayım 3299 a rahatlıkla alırsın indirim isteyip ama ilgisiz çalışanlar olursa müşteri sinir edersin sadece. Birde gelmiş 5700 tl den 3700 tl ye düştü diyor ayıp olmasın diye demedim bu tv baştan beri 3699 tl diye. Takip etmeyen adamı güzel kandırırlar açıkcası. Dikkatli olun her firmada böyle oluyor bir şube ile takılı kalmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar yorumlariniz icin tesekkurler. Ancak Selim0640 hocam siz mükemmel dediniz. Yaratıcı bir nick ve yarabinsky aynı sorunlardan bahsedip ve memnun kalmadiginizi soylediniz. Tam bir çelişki var. Ne yapacagimi bilemedim. @Yaratıcı Bir Nick @yarabinsky @selim0640

• Aşağıdaki linkte bu tv'nin Almanya da satılan değişik bir modeli için 50 Hz olduğu belirtilmiş Tv modeli 49UF8559

http://www.hifi-forum.de/themen/produkte/lg/49uf8559

49UF8509 için de maalesef 50 Hz denmiş

http://www.hifi-forum.de/themen/produkte/lg/49uf8509

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YAKUT -- 7 Haziran 2015; 15:10:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oghux

Arkadaslar yorumlariniz icin tesekkurler. Ancak Selim0640 hocam siz mükemmel dediniz. Yaratıcı bir nick ve yarabinsky aynı sorunlardan bahsedip ve memnun kalmadiginizi soylediniz. Tam bir çelişki var. Ne yapacagimi bilemedim. @Yaratıcı Bir Nick @yarabinsky @selim0640

hocam görüntü falan süper hd kanallar özellikle trt1 hd fox hd atv hd mükkemmel o yönden sıkıntı yok ama futol maçlarından dikey çizgiler var enine 2 cm baya çizgi var ve maç izlerken çok belli oluyoen başta farketmedim yukardaki eve kurdurduk şuan orta oturmuyoruz çok kullanmamıştım geçenlerde farkettim bu sorunu ve ayrıca tv çalışırken arada çat çat ses geliyo eski tüplü tv lerdeki gibi acaba nedeni nedir genleşmeden dolayımıdır bilmiyorum acaba birebir değişim yaparlarmı servis çağarsam bu dikey çizgilerden dolayı ? ve bembeyaz ekranda gözükmüyor bu çizgiler ama beyaz dışındaki tüm renklerde belli oluyo bu çizgiler özellikle gri renkte yeşilde kırmızıda morda hepsinde belli oluyor. Yarın bi video çekebilirim zamanım olursa

• Yaratıcı Bir Nick kullanıcısına yanıt
    O zaman ben bu tv den vazgeciyorum. 3800 TL ye samsung 48ju7500 var. 2 ay daha zamanim var. Belki fiyatlar dusebilir. Hocam siz yine de video cekebilirseniz iyi olur.

• Bu tv den alacaklar dikkatle okusun sorunları yazdım üst mesajlarda 4k için zaten çok çok erken 4k kanalı bırakın film bile yok henüz bence full hd 1080p 55LF650v alın webos 2.0 ondada var 4 k hariç tüm özellikler aynı hepsi var 3100tl ye alınabiliyor......
    hatta ankara da olan varsa kendi 49uf8507 yi satabilirim pazarlıksız 3000 tl ye satabilirim illa isteyen varsa.. özel mesajdan ulaşın bana..

• quote:

Orijinalden alıntı: oghux

O zaman ben bu tv den vazgeciyorum. 3800 TL ye samsung 48ju7500 var. 2 ay daha zamanim var. Belki fiyatlar dusebilir. Hocam siz yine de video cekebilirseniz iyi olur.

Hocam bende samsung almayı düşünüyordum emin ol alacağım güne kadar samsung düşünüyordum televizyonlardan çok iyi anlayan bir tanıdığım sayesinde aldım emin ol pişman olmazsin.Söylemeyi unuttum Lg 6 Aylık digitürk playplus premium üyelik hediye ediyor.Ayrıca samsung 4k larda 3d yok bunuda goz önünde bulundurmani isterim.Ve lg 3d konusunda da çok daha iyidir.Samsung parlak görüntü verir göz boyar lg ise doğal ve daha güzel görüntü verir.Ayrıca Webos 2.0 gayet iyi

• Arkadaşlar kısa bir özet geçeyim;

- maç izledim yatay,dikey çizgi gözükmüyor. hiç bir problem yok akıcı görüntülerde.
    - ses sistemi muhteşem diğer tv'ler ile arasında çok ciddi fark yaratıyor.
    - hd, 4k, 3d her türlü içerikte çok güzel görüntü kalitesi var.
    - sd yayınlar diğer hd kanallara göre bariz şekilde kötü gözüküyor. ama televizyonun hatası değil yayın kalitesiz.
    - tv'den usb'ye, usb'den tv'ye her türlü kanal kopyalama var.
    - webos 2 çok çok hızlı ve efektif çalışıyor. webos 1 ile yan yana denedim arada dağlar kadar fark var.
    - akıllı kumanda + tv kumandasını birleştirip tek kumanda kullanıyor olmak çok büyük rahatlık.
    - harici disk ile bağladığım tüm içeriği sorunsuz izledim. denediğim ve standart kullanıcının elinde olan tüm dosya formatlarını destekliyor.
    - 3d film izlemek çok keyifli bu konuda oldukça başarılı.
    - tv8 hd özellikle izledim donma sorunu görmedim. ama az izlediğim bir kanal belki denk gelmemiş olabilir.

özetle tv'den çok memnunum aman nazar değmesin. kampanya, indirim vb. denk getirirseniz durmayın alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: big-g

Arkadaşlar kısa bir özet geçeyim;

- maç izledim yatay,dikey çizgi gözükmüyor. hiç bir problem yok akıcı görüntülerde.
    - sd yayınlar diğer hd kanallara göre bariz şekilde kötü gözüküyor. ama televizyonun hatası değil yayın kalitesiz.
    - webos 2 çok çok hızlı ve efektif çalışıyor. webos 1 ile yan yana denedim arada dağlar kadar fark var.
    - akıllı kumanda + tv kumandasını birleştirip tek kumanda kullanıyor olmak çok büyük rahatlık.
    - harici disk ile bağladığım tüm içeriği sorunsuz izledim. denediğim ve standart kullanıcının elinde olan tüm dosya formatlarını destekliyor.
    - tv8 hd özellikle izledim donma sorunu görmedim. ama az izlediğim bir kanal belki denk gelmemiş olabilir.

özetle tv'den çok memnunum aman nazar değmesin. kampanya, indirim vb. denk getirirseniz durmayın alın.

hocam benim şansıma mı oldu bu dikey çizgiler var özellikle maçlarda çok belli oluyor ve ayrıca bende tvden usb kopyalama yok görüntüsüne katılıyorum çok doğal çok güzel bi görüntü veriyor ve arada tv çalışırken çat çat ses geliyor eski tüplü tvler gibi 14 gün koşulsuz iade hakkım doldu 30 gün olmasınada 5 6 gün kaldı acaba servis çağarsam bu dikey çizgilerden dolayı değişim alabilirmiyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaratıcı Bir Nick

hocam benim şansıma mı oldu bu dikey çizgiler var özellikle maçlarda çok belli oluyor ve ayrıca bende tvden usb kopyalama yok görüntüsüne katılıyorum çok doğal çok güzel bi görüntü veriyor ve arada tv çalışırken çat çat ses geliyor eski tüplü tvler gibi 14 gün koşulsuz iade hakkım doldu 30 gün olmasınada 5 6 gün kaldı acaba servis çağarsam bu dikey çizgilerden dolayı değişim alabilirmiyim ?

muhtemelen sana özel bir sıkıntı söylediğim gibi bende böyle bir dikey,yatay çizgi sıkıntısı olmadı.
    servisi çağır tabi baksınlar.

tv'den usb'ye kopyalama var bende yazılım en güncel sürüm. usb ile harici hdd bağlı durumda tv'den usb'ye aktar seçeneği gözüküyor.

tv çalışırken ses gelmesi olayı da ilginçmiş bence sen servisi çağır baksınlar değiştirirler ise yenisini sorunsuzunu al kullan kafanda hiç soru işareti kalmayacak.

• Usb'ye kanal listesi yüklemeyle ilgili resim koyacağımı söylemiştim. ancak vakit oldu.
    hem yazılım sürümünü hem de kanal yöneticisi menüsünü gösteren resimler aşağıda.
     LG 49UF8507 4K Nasıldır? LG 49UF8507 4K Nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: big-g

Arkadaşlar kısa bir özet geçeyim;

Bu televizyonu kullanan biri olarak noktası virgülüne kadar katılıyorum. Arkadaşların bahsettiği problemler bende de olmadı.

• Problemli tv oldugu için az daha vazgeçiyordum. Ancak diger kullanicilarin yorumlarina baktigim kadariyla bu problemler arizadan kaynaklanıyor. Memnun kişilerin yorumlari beni tekrar uf8507 ye dogru yonlendirdi.

• n11 de 100 TL + babalar günü 44 tl indirimiyle 3.255 e geliyor,alınır mı szce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDH_2007

n11 de 100 TL + babalar günü 44 tl indirimiyle 3.255 e geliyor,alınır mı szce?

Ben on gün önce teknosadan 3299 TL'ye aldım, bence iyi fiyat ama daha düşermi bilmem.
  • http://www.bimeks.com.tr/urun/146930/lg-49uf850v-124-ekran-4k-uhd-3d-webos-smart-led-tv--2-gozluk.aspx

Arkadaşlar bu ürünün ismi yanlış mı yazılmış ? UF8507 modeli mi yoksa UB850V modeli mi ? Bu günlerde almayı düşünüyorum da hopi kampanyası bitmeden.
  • dogii kullanıcısına yanıt
    UB850V 2014 model UF yeni seri ve çok daha üstün özelliklere sahip bir cihaz
  • Arkadaşlar, Tvnin Ayağı kaç cm uçtan uca en uzun yeri lazım bana sanırsam masaya koyduğumuz zaman tvnin arkasında kalıyo ayak uçları ve kaç cm acaba. teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.