Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lanet pil dayanmiyor. Acil bir guncelleme daha lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Media Marktta satışta olduğunu görünce dayanamadım aldım. G2 yi anında emekli edip Note 3 ile yanyana kullanmaya başladım. 2 saatlik deneyimim ile söylemem gerekirse bu cihaz ile Note 4 arasında Note 3 ile Note 4 arası farktan fazlası var.

Merhaba, hayirli olsun, iyi gunlerde kullanin hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 19 Ağustos 2015; 9:16:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihvarol

Lanet pil dayanmiyor. Acil bir guncelleme daha lazim.

Pil dayanmaz. çünkü şu anda çok kurcalıyorsunuz. aslında biz yanlış şeyleri eleştiriyoruz. pili 3000mah yerine 4000mah yapmamız bile çözüm değil hatta 5000 de değil. pil konusunda teknoloji tamamen yenilenmesi lazım. Eğer gün içinde telefonunuzu şarj edecek sabit bir yeriniz yoksa (okul, iş, araba gibi) bir powerbank almanız yönünde.

Pili beklendiği gibi 4000mah yapsalardı bile yine aynı şeyleri konuşuyo olacaktır. 4000'in getirisi yoğun kullanımda 30dk'lık bir artıştan başka bir şey değil :(((
  • Galaxy Note 5 inceleme videosu (Donanimhaber.com)

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:Orijinalden alıntı: Speed-Step Galaxy Note 5 inceleme videosu (Donanimhaber.com)

inceleme için teşekkürler. Bu arada en kısa zaman içerisinde mesut çevik ve erdi özüağ farkı ile incelemelerini bekliyoruz.
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    O market dün bile (ki artık her yerde satışa çıktı) cumadan önce vermeyeceğini söyledi halen 2599 iddiaları vardı ancak cuma fiyat değişebilir dediler. Bende gidip media markt tan satın aldım. 2699 liraya. :)

• Şuan itibariyle cihaz güncelleme sonrası sürüm bilgisi şöyle olacak :

PDA : N920CXXU1AOH2

CSC : N920COJV1AOH2

Phone : N920CXXU1AOH2

Değerlendirmeleri artılarıyla eksileriyle güncellenmiş firmware e göre yapılmasını salık veririm :)

Yazım ortaya ...
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Merhaba scream hocam çok sağolun. En son sizi M8 konusunda görmüştüm. Almayı düşünüyor musunuz bu cihazı? :) Eski grup bu cihazda toplanacak galiba. :)

• quote:

Merhaba scream hocam çok sağolun. En son sizi M8 konusunda görmüştüm. Almayı düşünüyor musunuz bu cihazı? :) Eski grup bu cihazda toplanacak galiba. :)

:) m8 den sonra birkac cihaz daha denedim. Suan s6 var elimde. Note 5 almayi dusunuyorum tabi @new—design hocam :) Ama biraz beklemek istiyorum. Bakalim kismetse note 3 grubunu buraya toplayacagiz gibi duruyor :)

• semihvarol kullanıcısına yanıt
    Güncellemesi geldi.

Note4 e göre pili epey iyi gidiyor .

Note5 in işlemci RAM ve ekranı Note4 den daha iyi geliştirilmiş olması ( çözünürlük aynı olsa da ! ) da sonuç olarak sevindirici .

İşte :

http://www.sammobile.com/2015/08/17/despite-a-smaller-battery-the-galaxy-note5-outperforms-the-note-4/
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Ben cihazın sizleri de mutlu edeceğini düşünüyorum. Uzun zamandır forumda pek aktif değildim yeni cihaz almayınca. Bu cihazla bir dönüş yaparım artık. :)

• Kampanyali,indirimli veya hediyeli note 5 on siparis alan,yada satan magaza var mi bugun itibariyle?
    Gecen sene note 4 S-carpet etkinliginde ilk satin alanlara level over kulaklik,harddisk gibi hediyeler dagitiliyordu.Bu sene ilk alanlar boyle bir ayricaliktan yararlanmayacaklar mi?
    Beklemek akil kari olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y1g3 -- 19 Ağustos 2015; 14:23:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

:) m8 den sonra birkac cihaz daha denedim. Suan s6 var elimde. Note 5 almayi dusunuyorum tabi @new—design hocam :) Ama biraz beklemek istiyorum. Bakalim kismetse note 3 grubunu buraya toplayacagiz gibi duruyor :)

note 3 grubunu takip etmeyi bıraktım :( artık bir müddet buradayım inşallah. umarım note 3'deki mutluluğumu note 5 de de bulurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmnder16 -- 19 Ağustos 2015; 14:19:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmnder16

quote:

quote:

note 3 grubunu takip etmeyi bıraktım :( artık bir müddet buradayım inşallah. umarım note 3'deki mutluluğumu note 5 de de bulurum.

hocam insallah :) note 5 tesiri cok buyuk bir cihaz olmus gercekten. Mutlu olcaginiza eminim :)

• quote:

Ben cihazın sizleri de mutlu edeceğini düşünüyorum. Uzun zamandır forumda pek aktif değildim yeni cihaz almayınca. Bu cihazla bir dönüş yaparım artık. :)

iyi olur hocam, ozlettin kendini :) belki bende yakin zamanda bu konuya dahil olurum :)

• quote:

O market dün bile (ki artık her yerde satışa çıktı) cumadan önce vermeyeceğini söyledi halen 2599 iddiaları vardı ancak cuma fiyat değişebilir dediler. Bende gidip media markt tan satın aldım. 2699 liraya. :)

Ben de dün nasıl dayandım da almadım, hala kendime inanamıyorum :)

İstanbul'da dün gezdiğim ve gördüğüm kadarı ile hem büyük teknoloji marketlerinde hem de Samsung'un kendi mağazalarında satışa çıkmıştı.

Tekrar iyi günler de kullanın :)

Ben ise 64 Gb lık olanı beklemeye devam ediyorum da nereye kadar ? :)

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt_555

Kampanyali,indirimli veya hediyeli note 5 on siparis alan,yada satan magaza var mi bugun itibariyle?
    Gecen sene note 4 S-carpet etkinliginde ilk satin alanlara level over kulaklik,harddisk gibi hediyeler dagitiliyordu.Bu sene ilk alanlar boyle bir ayricaliktan yararlanmayacaklar mi?
    Beklemek akil kari olur mu?

Şahsi fikrim olarak, bir ihtimal olabilir ve zaten şunun şurasında bahsedilen 28 Ağustos tarihine çok da fazla bir şey kalmadı.

Acil ihtiyacınız yok ise beklemeniz, en azından olası bir hediyeli satış öncesi menfaatinize olacaktır.

Tabiki son seçim sizin :)

Saygılarımla...
  • quote:

quote:

iyi olur hocam, ozlettin kendini :) belki bende yakin zamanda bu konuya dahil olurum :)

Ben de izniniz ile @TheRecruit123 @Chronos1121 ve @Grolof uda başlığa bekliyorum

Belki NOte 5 eski günleri geri getirir, kimbilir

Saygılarımla...

• Bu arada forumda Note 5 ile alakalı 2 konu var. Birleştirilse hiç fena olmaz. Umarım modlar buraları takip ediyordur. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

quote:

Ben de izniniz ile @TheRecruit123 @Chronos1121 ve @Grolof uda başlığa bekliyorum

Belki NOte 5 eski günleri geri getirir, kimbilir

Saygılarımla...

ne demek hocam. Muthis bir adim attiniz konu icin :)

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.