Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.683.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batarya zayıf

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: er990

Scream hocam gelen yorumlara gereginden fazla alinip tepki gosteriyorsunuz bence buna hic gerek yok
    Ne batarya zayif arkadasin nede baskasinin size karsi olumsuz bir niyeti olduguna inanmiyorum
    Dont scream be cool demek geliyor icimden :)

Gerektiği kadar alınıyorum hocam fazlası değil. İş hakarete binerse kim olursa olsun böyle davranırım . Kusura bakmayın verdiğim rahatsızlıktan dolayı..

• Açıkçası ben de senkronizasyonu kapalı tutuyorum pille ilgili derdin olmasa da kapalı tutardım nedeni de telefonumda iş maili kullanmıyor olmam. Özel mailime de anında öğrenmek istediğim bir şey gelmez zaten. Ha sırf bu nedenle gidip 3310 almam öneriliyorsa bu forumda 2. bir alan açıp üyeleri zeka testi ile almak lazım daha az sinir bozukluğu için.
    Herkesin kullanım tercihi farklı buna karşı argüman üretmekse son derece mantıksız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Viktor sözüm sana değildi.

Bende söyle bir gariplik var :
    - geceden sabaha sarj tüketimin %3 bu açıdan demek arkada teli açık tutan felan program yok.
    - bu hafta deneme yaptım telefonda pek fazla işl Ed m yapmadan çoğunlukla WiFi açık. 49 saat toplam süre ve 4.5 saat ekran süresi aldım. Hatta ekran görüntülerini de aldım. Bu açıdan da sorun yok hatta çok iyi
    - bugünse tam tersi bir durum. Çoğunlukla 3g açık 1.5 saat kadar sky Force 2014 oynadım 12 saat toplam süre ve 2.5 saat ekran süresiyle pilim % 10 a geldi.

Her daim güç tasarruf modunda, aklınıza gelip gelebilecek tüm tweakler yapılmış durumda ve sync konum Bluetooth kapalı.

Demek istediğim pil tüketimi çok dengesiz hhani sorun var desem e 49 saati nasıl aldım e yok desem 1.5 saat oyun oynamayla pil biter mi.
    Burada 7 saat 8 saat rahat ekran süresi alınıyor derken daha ben 1 kere 6 saat görmedim. Kaldı ki bugün hariç oyun felan da oynadığım yok.

• Sivridis kullanıcısına yanıt
    cihazın imei numarası varmı ? şuana kadar samsung servisleri bataryanın altını açıp imei numarasına bakıp işlem yapıyorlardı faturaya gerek yoktu ama note 5 de nasıl olur bilemem imei numarası nerde yazıyor faturada yok samsung servisi arayıp sor istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viktor R3znov

quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Telefonu servise vermek v e garanti kapsamında işlem yaptırmak için ne gerekiyor ? Fatura gerekiyor mu ?

Batarya zayıf adlı kişinin yorumuna itibar etmeyin. Garanti kapsamı için her türlü işlemde fatura gereklidir. Servise telefonu götürdüğünüzde ilk istedikleri şey fatura. Arkadaş neyin kafasını yaşıyorsa anlam veremedim.

Abicim bana laf sokmak istiyorsanız sokun ama adama yanlış bilgi vermeyin. İşini adam gibi yapan firmalar evrak sormaz. Bizzat kendim defalarca hiçbir belge kullanmadan Vatan Bilgisayar'da ürünü garantiye gönderdim. Garantiden gelen ürünü almak için bana verilen kağıdı da vermeden aldım. Size telefon satarken sattıkları telefonun IMEI numarasını sizin faturanıza işlerler. Siz isminizi söylerseniz sistemden cihazı bulurlar ve onlara verdiğiniz cihazın IMEI'si ile aynı olup olmadığını kontrol edebilirler. Böyle yetenekleri var insanların. Bir firmanın sattığı tüm telefonların IMEI ya da cihaza özel başka bir kod sistemde kayıtlıdır. Piyasadaki bir telefonun IMEI adresinden hangi firma tarafından satıldığını görebilirsiniz. Amerikadan aldığınız Apple ürününü burada Apple Store'a götürdüğünüzde fatura gösteriyor musunuz? Siz mahalledeki "telefoncu"dan dış dünyaya çıkmamış olabilirsiniz ama modern hayatta böyle yürüyor işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batarya zayıf -- 10 Ekim 2015; 20:57:48 >

• Bu reklamlardan gına geldi,işin suyunu çıkardılar herşeyde reklam mı olur? Android cihazları cupcake döneminden beridir kullanırım öncesinde I-mate dönemine uzanan Windows Mobile kullanmışlığım var ama her yeni cihaza geçince forumlar vasıtası ile cihazı benden fazla kullanan insanlardan fikir alır ve saygı duyarım.Nitekim bu forum vasıtası ile Package Disabler Pro yu öğrendim ve yükledim çok ta iyi oldu, gereksiz bir sürü bloatware den kurtuldum.Birçok kullanıcının yeterince Android tecrübesi vardır ama dinlemek yeni şyler öğrenmek lazım yoksa hiçbirimiz bir Chainfire ya da Gökhan Moral değiliz.
  • Ben şansımı servise götürerek deneyim.
    Viktor hocam hattım Vodafone, bütün gün de İzmir in merkezindedir bugün alsancak Bornova. ..
    Sync kapalı olduğu için 3g açınca active olan bir şey yoktur diye düşünüyorum.

• quote:

Ben şansımı servise götürerek deneyim.
    Viktor hocam hattım Vodafone, bütün gün de İzmir in merkezindedir bugün alsancak Bornova. ..
    Sync kapalı olduğu için 3g açınca active olan bir şey yoktur diye düşünüyorum.

İşte olay öyle değil. Senkronizasyon kapalı bile olsa bazı oyunlar ya da uygulamalar sürekli internet ile veri alışverişinde oluyor. Bu nedenle şarjıda olumsuz etkiliyor.. neyse siz yine de gidip bir gösterin. bataryanin durumunu öğrenin. İnşallah sorun varsa düzeltilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 10 Ekim 2015; 21:06:36 >
  • ..scream.. kullanıcısına yanıt
    Peki nasıl tespit edebilirim bunu ?

• Ver kullanım kısmından arka plan verisini seçerek pek çok uygulamanın kapalıyken İnternete erişimini engelledim

• quote:

Ver kullanım kısmından arka plan verisini seçerek pek çok uygulamanın kapalıyken İnternete erişimini engelledim

Tamam yapmanız gerekeni yaptınız. Sizin neler yaptığınızı çok iyi biliyorum . Yapacağınız başka birşey kalmadı artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

cihazın imei numarası varmı ? şuana kadar samsung servisleri bataryanın altını açıp imei numarasına bakıp işlem yapıyorlardı faturaya gerek yoktu ama note 5 de nasıl olur bilemem imei numarası nerde yazıyor faturada yok samsung servisi arayıp sor istersen.

Telefonun içinde yazıyor ya hayret bişey

• Gençler sonunda ben de note 5 kullanıcısı oldum. Dubai den 1650 ye aldım cihazı, haftaya da kaydettirecegim. LG g2 den sonra çok farklı geldi diyebilirim. Kesinlikle premium hissiyatı olan bir cihaz. Batarya ile ilgili package disabled pro harici tavsiyeleri uyguladım. Bakalım pili nasıl çıkacak, pili tam günü çıkarırsa resmen müthiş bir f/p cihazı almış olduğumu düşüneceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

http://urun.n11.com/sarj-cihazi/nokia-dt-900-kablosuz-sarj-cihazi-P73201236?cid=604001&gclid=CJmm8-qtr8gCFSsKwwodY0AM5Q

Gayet güzel şarj ediyor...fiyatta süper.. Ben eşimin lg g3 ü için almıştım.. G3 ile beraber sattım. Satmadan önce denedim.. Note 5 de çalıştı.. Ama telefon kılıfsızdı... Kılıfla denemek imkanı olsa..

Kılıfla da şarj ediyor....

• Peşin fiyatına taksit yapan bir mağaza var mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Hocam siz çokkk geriden geliyorsunuz çokk
  • cihazda yüklü gelen whatsapp türü uygulamaları kaldırmanın bir yolu var mı?
  • Arkadaşlar, hem kablosuz hem taşınabilir dahili bataryası olan piyasada başka cihaza rastlamadım. Şarj edip yanınıza alıyorsunuz, ihtiyaç olduğunda kablosuz şarj ediyorsunuz. Ben aldım tavsiye ederim.
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_FLUXPORT-Accu-2GO-4800-mAh-Ta%C5%9F%C4%B1nabilir-G%C3%BC%C3%A7-%C3%9Cnitesi-Beyaz,103452,2298139.html?langId=-14

• aranızda root yapan varmı arkadaşlar kernelsiz root yapamıyormuyuz ?
    http://forum.xda-developers.com/note5/development/dev-pre-root-firmware-twrp-testing-t3183877
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.