Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trueinfo

quote:

Orijinalden alıntı: eneskk

gold çok kötü diyorsun yani

note 5 deki kadar çiğ bir gold görmedim açıkcası gerçi gold rengi zaten sevmem bakır olsa tamam ama o sarı renk ciklet folyosu gibi...

nesi kötü ya 10 numara şıkır şıkır telefon. bi de cam mam kaplı yanıyor alet daha ne olsun?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 5s'in küçük ekran ve pilinden bunaldım, incelediğim kadarıyla Samsung bu sene kaliteli telefonlar yapmış. Note 5 ile S6 edge plus arasında kararsızım arkadaşlar. Note'un kalem ve fiyat avantajı var, edge plus ise tasarım anlamında mükemmel olmuş. Sizin düşünceniz nedir ?

• Titanium silver gelmicekmi turkcele falan

• arkadaşlar root ve rom işlemleri ne alemde mesela telefona sıfırdan odinle format atmak istiyorum varmı ?

• Sanki note4 bataryasi note5'e gore daha iyiydi. Yada bana oyle geliyor.

• quote:

Bir sorum da şarj ile ilgili telefonu şarj ediyorum yüzde yüz doluyor ve şarj dan çıkarttığım zaman 2 dk sonra hemen yüzde 99 a düşüyor sizlerde de böyle mi acaba

Normal

• quote:

Orijinalden alıntı: Bordo38

arkadaşlar root ve rom işlemleri ne alemde mesela telefona sıfırdan odinle format atmak istiyorum varmı ?

Ilk sayfada türkiye stock romu mevcut. İndirdiğiniz zaman paket halinde odin ve usb sürücüleride inecek. Stock romu flashladiginiz an cihaz sıfırlanır..

• quote:

BENDE GOLD PLATINIUM RENGİNİ SATIN ALDIM BİRKAÇ GÜN ÖNCE. AMA SONRADAN ACABA SİYAH RENGİNİ Mİ ALSAYDIM DİYE BİR DÜŞÜNCE DÜŞTÜ İÇİME. NE DERSİNİZ ARKADAŞLAR TERCİHİM KONUSUNDA

Bana gore en guzel renk siyah. hafif lacivert gibi duruyor gerci ama buda telefona ayri bi hava katiyor bence.

• Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum ve pil konusunda merak ettiğim bir konu var.

2 saat bluetooth ile telefon konuşması, 1 saat kulaklık ile müzik dinleme, yarım saat internette dolaşma ve facebook gibi programlar, günde 10 tane foto çekimi, yarım saatte bir whatsapp şeklinde kullanırsam sabahtan geceye kadar şarjı dayanır mı?

Ayrıca aldıktan 1-2 ay sonra yavaşlama olacak mı?

İlk kez Samsung düşünüyorum yardım ederseniz sevinirim.

• quote:

gold çok kötü diyorsun yani

Siz sevdiyseniz sorun yok, bana da gold rengi degisik geldi. Ama erkek olarak o kadar alacali bir rengi kullanmam.

Bayanlar icin ideal tabiki

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Gözlemlerim/tercihlerim V2 :

- Cihazın Samsung web tarayıcısını (ilk defa olarak) Chrome dan daha fazla beğendim.Performansından da memnunum.

- Daha öncede bahsetmiş olduğum gibi : Note 4 ün aksine cihazın kendi sms/mesaj uygulaması web bazlı spam sms ler konusunda oldukça zayıf/yetersiz .Google messenger (sms/mms aplikasyonu) yükledim şu an için spam konusunda işimi görüyor reklam vb de yok.Kendi sms aplikasyonunda çok çok az yavaş ve toplu sms gönderimlerinde biraz zorluğu var gibi.Onun dışında memnunum.

- Kendi fotoğraf galerisi aplikasyonu da eskiye göre daha basit ve derli toplu.iPhone galerisi gibi sade/hızlı ama biraz daha marifetli olmuş bu konuda da övgüyü hak ediyor.Artık 3 ücnü parti fotoğraf galerisi yazılımı kurmama gerek kalmadı.

- Pil performansı beklediğim gibi iyileşmeye başladı.Dün gece sadece wifi açık uçak modunda 1 saat kadar sosyal medya kullandım bu günde sabahtan beri açık ve 3G ile kullanıyorum 1.50 dk civarı ekran kullanımında %30 batarya yedi.

- Verus mu Spiegenmi? Halen karar veremedim

Bilgilendirme ve kıyaslamalar için teşekkürler sevgili @Vipracing

3. parti uygulamalarının bazılarını kıyasladığınız için belki klavye uygulaması içinde bir fikriniz vardır diye sormak istedim.

3. parti bir klavye uygulaması (switfkey vs gibi) kullanıyor musunuz ve kullanıyor iseniz stock klavye programına göre kıyaslar mısınız ?

Aynı soru tecrübe eden arkadaşlar içinde gelsin :)

Bu arada ben kılıf için şahsen bu sefer Verus diyeceğim ama hala 64 GB lıktan ses seda yok :)

Saygılarımla...

Merhaba @IRoN hocam.

Bir ara touchpal klavye kullandım ama bence stock klavye çok daha iyi. 3.parti klavyelerde en büyük özellik daha fazla kişiselleştirme sunuyor olması. Bilemiyorum belki alışkanlığımdan dolayıdır ama tuş takımı ve yazım kolaylığı bence stock klavyede çok daha iyi..

Hocam bence verus bu sefer kaliteyi en yüksek seviyeye çekmiş. Mükemmel olmuş. Çok çok memnunum. Siz de pişman olmazsınız çok eminim. İnşallah biran önce note 5 inize kavuşur, sizi de aramızda görürüz :)

Bilgilendirmeniz ve nezaketiniz için teşekkür ederim sevgili @..scream..

Umarım kavuşurum ama bugün yine sordum ve hala bir ses seda yok denildi 64 GB için.

Saygılarımla...

alın gıtsın 32 gb @IRoN hocam yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Bordo38

iPhone 6 plus satıp note 5 geçtim Allah c.c pişmancalık vermesin.

Hocam hayırlı olsun... Iphone'a göre inş daha mutlu olursunuz...
    Nerden ne kadara aldınız?

• s6 edge plusda en güzel renk hangisi ?

• Bi gelemedi telefonumuz merak etmekten içim çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: tobreakuaro

s6 edge plusda en güzel renk hangisi ?

Bence edge plusa en cok yakisan renk gold

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

5s'in küçük ekran ve pilinden bunaldım, incelediğim kadarıyla Samsung bu sene kaliteli telefonlar yapmış. Note 5 ile S6 edge plus arasında kararsızım arkadaşlar. Note'un kalem ve fiyat avantajı var, edge plus ise tasarım anlamında mükemmel olmuş. Sizin düşünceniz nedir ?

Ikiside cok iyi cihazlar. Hangisini alrsaniz alin pisman olmazsiniz.

• Hocam gold rengi için imza yapabilir misiniz?

• Note 5 için Spigen Sgp LCD Film Crystal CR for Ekran Koruyucu ( SGP11678 ) alan var mı? Temperli cam değil normal ekran koruyucu.

30 lira civarı spigenin ekran koruyucusu. Normal ekran jelatinlerine göre daha iyi mi olur?

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.