Şimdi Ara

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.574
Cevap
78
Favori
351.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son mesajlari silmek tam saçmalık olmus film hakkında teori yaziyordu millet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

son mesajlari silmek tam saçmalık olmus film hakkında teori yaziyordu millet.

Bazı elemanlar yine çizgi romandan gereksiz spoiler veriyorlardı tahmin başlığı adı altında, iyi olmuş temizlenmesi kim yaptıysa eline sağlık. Filmden haber var mı diye bakıyoruz anca spoiler var. Bir de bilmiyormuş ayakları gibi Aaa noldu mesajlarıma niye silinmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayko10

quote:

Bazı elemanlar yine çizgi romandan gereksiz spoiler veriyorlardı tahmin başlığı adı altında, iyi olmuş temizlenmesi kim yaptıysa eline sağlık. Filmden haber var mı diye bakıyoruz anca spoiler var. Bir de bilmiyormuş ayakları gibi Aaa noldu mesajlarıma niye silinmiş..

Sıkıntını bana bildirebilirsin. Arkamda laf etmene gerek yok.

• bana kalırsa süperman v batman biraz erken oldu. süperman in yapımcıları meen of steel den sonra 1 tane daha süperman için single film yapması gerekmezmiydi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 11 Haziran 2015; 22:10:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: hayko10

quote:

Sıkıntını bana bildirebilirsin. Arkamda laf etmene gerek yok.

Seninle ilgili bi sıkıntı olsa yazardım birader senden çekinecek değilim, genel yazdım ben.

• A beyle
     Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill

• Yeni Promo art:

Batman v Superman : Dawn of Justice(2016)l Ben Affleck - Henry Cavill
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Aynen bence de öyle oluyor
  • Yüksek çözünürlüklü yazısız Aquaman

• Nereden nereye

JL'nin en badass üyesi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 15 Haziran 2015; 18:30:53 >
  • Batman varken mi?
    Batman o kadar badass ki sayılmıyor bile, badass'liğin tillahı
  • Gerçi onun da kostüm biraz diğerlerinden geri kalıyor
  • Yeni Wonder Woman Promo Art

• Acaba dövüş nerede olacak ? Bununla ilgili bi açıklama geldi mi arkadaşlar ?

Bence %99 Gotham. Veya 2 kere dövüşeceklerse eğer ilkinde Metropolis'te Süpo hırpalar Batman kaçar. 2.ci round ise Gotham'da olur Batman tokatlar
  • Umberto yine iş başında

Flash ve Aquaman cameoları nasıl olacak?

Ezra Miller's The Flash is a blur that stops a robbery. (UPDATE: Previously reported on Daily Superhero. Apologies for oversight)

Jason Momoa's Aquaman is held prisoner in a containment chamber where we see his hand slap against the glass.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.