Şimdi Ara

Tictoc 50 TL hediye kuponu- N11 Kampanyası (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.305
Cevap
93
Favori
206.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kişi çağırmak ve üye olması yetiyor mu çek için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasil davet gondeririz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • davet gönderdim 2 kişi üye oldu. Davetiye ile üye oldu tarzında mesaj gelmiyor. Davet ile üye olurken herhangi bir id çıkmıyor. 1 2 gün bekleyeyim kod alan arkadaşlar olursa devam ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sexplosion

Burdan anlaşılan tictoc applicationı olmayan 10 kişiyi davet ediyoruz ve bu kişilerinde daveti kabul edip kayıt olma zorunluluğu var.
     Tictoc 50 TL hediye kuponu- N11 Kampanyası

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: Sexplosion

Burdan anlaşılan tictoc applicationı olmayan 10 kişiyi davet ediyoruz ve bu kişilerinde daveti kabul edip kayıt olma zorunluluğu var.
     Tictoc 50 TL hediye kuponu- N11 Kampanyası

/>

daha karpuz kesecektik

• Takip nasıl ?

• Hocam elinize emeginize saglik ama ise yaramiycagini dusunuyorum. Cunku karsi taraf uye olduktan sora bana bilgi geliyo, su kisi kayit oldu diye.

• Reco. kullanıcısına yanıt
    Hocam Bana tictoc uzerinden mesaj geliyo su sekilde. 'Mu$Ty artık sayende Tictoc’ta. Bunun şerefine 1 IP takviyen bizden hediye. Daha çok arkadaşını getir, daha çok IP takviyesini götür;)
    TRX9PDRW3PLFG6'

Bu mesaji alinca onaylandigini dusunuyorum. suan 4 oldu. 10 yapicam.

• quote:

Orijinalden alıntı: senged

Hocam elinize emeginize saglik ama ise yaramiycagini dusunuyorum. Cunku karsi taraf uye olduktan sora bana bilgi geliyo, su kisi kayit oldu diye.

siz daveti ne ile yapıyorsunuz acaba mail falanmı karsi taraf uye olduktan sora bilgi geliyor.
  • quote:

Hocam Bana tictoc uzerinden mesaj geliyo su sekilde. 'Mu$Ty artık sayende Tictoc’ta. Bunun şerefine 1 IP takviyen bizden hediye. Daha çok arkadaşını getir, daha çok IP takviyesini götür;)
    TRX9PDRW3PLFG6'

Arkadaşların telefon numaraları ile mi kaydoluyor uygulamaya sorar mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

quote:

TRX9PDRW3PLFG6'

Arkadaşların telefon numaraları ile mi kaydoluyor uygulamaya sorar mısın?

+1
  • senged kullanıcısına yanıt
    hocam email le yolladım kayıt ettirdim zorla bana öyle bir mesaj gelmedi? Bence sadece davet yolladığın kişinin numarası senin rehberinde ekliyse anlayabiliyor diğer türlü anlaması imkansız benim amil gönderdiğim kişi kayıt olsa nasıl anlayacak ki yolladığım mesajda referans linkide yok referans kodu da yok?
  • Ben herkese whatsap üzerinden yolladim 6 kişi oldu ama bana senin sayende uye oldu falan gelmedi neyle kayit yapmak gerekiyor bizim tarafimizdan uye olduğunu nasil anlayacak tictoc
    varmi cevaplari bilen
    tum kanallardan (smms eposta whatsap ) vs. Kabul ediliyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Şu konudan bile ülkenin cehalet durumu ortaya çıkıyor. Kampanyada, üye olmayan 10 kişiye davet gönderip üye yapın deniyor ama millet birbirini arkadaş eklemeye çalışıyor. Halkı böyle olan ülkeden bir başarı beklemek hayalden öteye geçmez.

bunu yazıp asıl kendiniz rezil olmuşsunuz. Davet ederken gönderilen mesajdaki linkde referans kodu bulunmadığından Tictoc'un bunu anlayabilmesi pek mümkün görülmüyor ona dayanarak ekliyor insanlar birbirini.

Cahil, cahil olduğunu bilemeyeceği için üstelemeyeceğim ama yazılanları adam akıllı okuyup idrak edebilseydin davet ettiğin arkadaşın üye olduğunda sana " x artık sayende tictocta" gibisinden mesaj geliyor, referans yok tictoc anlayamaz ne demek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• spacenet S kullanıcısına yanıt
    Sizinle tartismaya gerek duymuyorum, boyle devam edin insanlara cahil diyip kendi cahilliginizin farkina varamiyorsunuz iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

Ben herkese whatsap üzerinden yolladim 6 kişi oldu ama bana senin sayende uye oldu falan gelmedi neyle kayit yapmak gerekiyor bizim tarafimizdan uye olduğunu nasil anlayacak tictoc
    varmi cevaplari bilen
    tum kanallardan (smms eposta whatsap ) vs. Kabul ediliyormu

hocam davet yolla diyince sana 4 alternatif sunuyor zaten. sms - facebook - whatsapp 1 şey daha var onu hatırlayamadım suan. orada üye olunca sistem tanımlıyor kendisi sanıorıom.
  • quote:

quote:

quote:

Şu konudan bile ülkenin cehalet durumu ortaya çıkıyor. Kampanyada, üye olmayan 10 kişiye davet gönderip üye yapın deniyor ama millet birbirini arkadaş eklemeye çalışıyor. Halkı böyle olan ülkeden bir başarı beklemek hayalden öteye geçmez.

bunu yazıp asıl kendiniz rezil olmuşsunuz. Davet ederken gönderilen mesajdaki linkde referans kodu bulunmadığından Tictoc'un bunu anlayabilmesi pek mümkün görülmüyor ona dayanarak ekliyor insanlar birbirini.

Cahil, cahil olduğunu bilemeyeceği için üstelemeyeceğim ama yazılanları adam akıllı okuyup idrak edebilseydin davet ettiğin arkadaşın üye olduğunda sana " x artık sayende tictocta" gibisinden mesaj geliyor, referans yok tictoc anlayamaz ne demek?

sen neyin kafasındasın hocam aynı numara ile yüzlerce 5 tllik 10 tllik kod aldı bu forum
    tictoc ya kimseye göndermiyecek yada yapan herkese göndericek

• quote:

quote:

quote:

5-6 Kişiyi davet ettim üye yaptım ama bana hiç öyle bir mesaj gelmedi ???

• PM alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persheid1903 -- 20 Nisan 2015; 18:03:03 >
  • Murat_5320 kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.