Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berbatine

Sjcam sj4000 wifi almak istiyorum tavsiye edermisiniz ?

http://www.banggood.com/SJcam-SJ4000-WiFi-Car-DVR-Camera-Sport-DV-Novatek-Waterproof-p-939976.html

Yanlış forumdasınız Sj4000 forumu var orada sj4000 kamerasını uygun fiyata satıp xiaomi yi almak isteyenler var sanırım. Hem ucuza hemde seri kargo tadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

quote:

Beyler selamlar, geekbuying den 20 mayısta cihaz yola çıktı, aksesuar da sipariş vermiştim yi yi alırken, bugün elime sadece aksesuarları ulaştı, bu işte bir yanlışlık varmı? Beklemeli miyim kamerayı?

Geekbuyingi bilmiyorum ama hesabinizda tek kargo mu yoksa cift kargo mu gözüküyor hocam?

Tek gözüküyor dostum, geekbuying te totalde 116 dolar ödedim gözüküyor. Ancak ptt kargo sitesinde ürün İstanbul da gözüküyor, ben ankaradayim. Acaba gercekten arkadan mi gelicek kamera yoksa geç güncellendigi icin benim kamera işi yalanmi oldu. Gerci bugün teslim Aldigim pakette 2 parca ve 20 dolar yazıyor, su anda elimde ekstra batarya ve bisiklet aksesuarlari var.. ne iştir

edit= dostum tekrar kontrol ettim 2 adet ayrı kod girmişler, yani 2 güne gelir istanbuldan elime....

isin tuhaf tarafı kamerayı ve aksesuarları aynı anda aldım, hızlı kargoyu sectim yani ems kargo ile. Aksesuarlar singapur post ile önceden geldi, ems hızlı kargo seceneği ile gelecek olan yi kameram daha gelmedi. 2 gün gec gelicek..... ilginc valla

Hocam kaç günde geldi elinize? Gearbest hollanda post tan gönderiypr. 2haftada geliyor çiçek gibi.

Aliexpress ten bandana almıştım 1 ay oldu hala gelecek.

Sizin kargolar tedarik edilememiş 2 gün geç çıkmıştır. Gelir merak etmeyin :)

116 dolarlık bi ürünü tek paket halinde alıyorsanız canlı destekle falan görüşüp pakete gift ya da under 18 $ yazsınlar. Onlar zaten yazıyorlar ama eşeği sağlam kazığa bağlayın :)

Merhaba dostum 18 Mayıs gibi sipariş geçtim 20 mayısta kargoya verdiler. Ben yurtdışı seyahati yapacağım için hızlı gelsin dedim 15 dolar fazla ödedim ems kargo ile aldım. Aynı anda aksesuarlar ile birlikte xiaomi yi yi sipariş verdim. 2 ayrı kargo numarası girmişler.

Xiaomi yi için ems, aksesuarlar için Singapur post girilmiş. Aksesuarlar dün yani 3 Haziran da elime ulaştı. Kamera da istanbulda gözüküyor, 5 Haziran da da kamera ankaradan elime ulaşır

Bu arada hocam hollanda warehouse undan nasıl isteyeceğim ürünleri? Geekuying te sadece china gözüküyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler selamlar, geekbuying den 20 mayısta cihaz yola çıktı, aksesuar da sipariş vermiştim yi yi alırken, bugün elime sadece aksesuarları ulaştı, bu işte bir yanlışlık varmı? Beklemeli miyim kamerayı?

Geekbuyingi bilmiyorum ama hesabinizda tek kargo mu yoksa cift kargo mu gözüküyor hocam?

Tek gözüküyor dostum, geekbuying te totalde 116 dolar ödedim gözüküyor. Ancak ptt kargo sitesinde ürün İstanbul da gözüküyor, ben ankaradayim. Acaba gercekten arkadan mi gelicek kamera yoksa geç güncellendigi icin benim kamera işi yalanmi oldu. Gerci bugün teslim Aldigim pakette 2 parca ve 20 dolar yazıyor, su anda elimde ekstra batarya ve bisiklet aksesuarlari var.. ne iştir

edit= dostum tekrar kontrol ettim 2 adet ayrı kod girmişler, yani 2 güne gelir istanbuldan elime....

isin tuhaf tarafı kamerayı ve aksesuarları aynı anda aldım, hızlı kargoyu sectim yani ems kargo ile. Aksesuarlar singapur post ile önceden geldi, ems hızlı kargo seceneği ile gelecek olan yi kameram daha gelmedi. 2 gün gec gelicek..... ilginc valla

Hocam kaç günde geldi elinize? Gearbest hollanda post tan gönderiypr. 2haftada geliyor çiçek gibi.

Aliexpress ten bandana almıştım 1 ay oldu hala gelecek.

Sizin kargolar tedarik edilememiş 2 gün geç çıkmıştır. Gelir merak etmeyin :)

116 dolarlık bi ürünü tek paket halinde alıyorsanız canlı destekle falan görüşüp pakete gift ya da under 18 $ yazsınlar. Onlar zaten yazıyorlar ama eşeği sağlam kazığa bağlayın :)

Merhaba dostum 18 Mayıs gibi sipariş geçtim 20 mayısta kargoya verdiler. Ben yurtdışı seyahati yapacağım için hızlı gelsin dedim 15 dolar fazla ödedim ems kargo ile aldım. Aynı anda aksesuarlar ile birlikte xiaomi yi yi sipariş verdim. 2 ayrı kargo numarası girmişler.

Xiaomi yi için ems, aksesuarlar için Singapur post girilmiş. Aksesuarlar dün yani 3 Haziran da elime ulaştı. Kamera da istanbulda gözüküyor, 5 Haziran da da kamera ankaradan elime ulaşır

Bu arada hocam hollanda warehouse undan nasıl isteyeceğim ürünleri? Geekuying te sadece china gözüküyor

Hocam hollanda için gearbest ten. Ama belli bi ücretin üstünü gönderiyorlar sanırım. Aparatları yeni sipariş geçtim onlar NL değildi

• Kingma waterproff 11.59 a düşmüş

http://www.aliexpress.com/item/KingMa-Original-Xiaomi-Yi-Camera-Waterproof-Case-Mi-Yi-40M-Diving-Sports-Waterproof-Box-Yi-Action/32332812692.html

4 port 4.2 ma şarj cihazı ihtiyacı olan düşünebilir fiyat 10 dolara düşmüş

http://www.aliexpress.com/item/3-4A-black-color-EU-plug-portable-home-charger-charger-3-usb-outlets-mobile-charger-AC/2045613128.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 4 Haziran 2015; 10:47:11 >

• newfel kullanıcısına yanıt
    hocam kingma konusunda olumlu yorumlar gorsem alacagim.
    4 port sarj yerine asus un suan tr sitesinde satilan kargo dahil 59 tl 10050 mah powrerbank i almak daha mantikli 2.4 amper ile sarj ediyor

• kamerayla şarj problemi yaşamak istemeyen arkadaşlar için benimde almış olduğum asus zenpower powerbank ı tavsiye ederim.

şuan ki fiyatı oldukça iyi 2 yıl tr garantili kargo dahil 59 TL

Asus ZenPower Satış Linki

Yapılan testlerde saatte 1290 Mah şarj ettiği ölçülmüş. (Normal priz saatte ortalama 780 mah şarj etmektedir.)
    Kaba bir hesapla 1 xiaomi yedek pil ve xiaomi harici şarj ünitesiyle kullanırsak ortalama 10 saat kesintisiz kayıt yapılabilir. (cihazın üzerindeki pil kullanılırken zenpower ile yedek pil 1 saatten biraz daha kısa bir zamanda dolacaktır.)
    Boyutları kredi kartına yakın ancak biraz kalın. 210 gram ağırlığında

• Powerbank olayı ayrı, akşam evde ben hanım çocuklar priz kovalıyoruz

yoksa bende xiaomi 10400 var o daha iyi, birde romoss 5200 var bunların
    dolumuda ayrı sıkıntı normal 1 mah şarj cihazı ile saatler alıyor dolması
    linkini verdiğim ürün 4.2 mah ile şarj ediyor ve daha çabuk dolum sağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 4 Haziran 2015; 11:26:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

4 port sarj yerine asus un suan tr sitesinde satilan kargo dahil 59 tl 10050 mah powrerbank i almak daha mantikli 2.4 amper ile sarj ediyor

youtube üzerinde kingma ile ilgili bir çok video var,siz nerede gördünüz kötü yorumları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antelope

quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

youtube üzerinde kingma ile ilgili bir çok video var,siz nerede gördünüz kötü yorumları

yanlış anlaşıldı sanıyorum kötü yorum gördüğüm için yazmadım o kısmı

sadece orjinal ile karşılaştırma yapıldığında +/- yönleri konusunda net bir yorum göremedim diye düzelteyim.
  • newfel kullanıcısına yanıt
    şarj olma konusunda haklısınız biraz uzun sürüyor sizin bahsettiğini prizi denemedim hiç açıkçası yada muadilini de görmedim.

ben genel olarak akşamdan şarja takıyorum powerbank ı evdede powerbank tan şarj ediyorum hep telefonu hem daha hızlı şarj ediyor hemde daha rahat oluyor.
  • Beyler ben sj4000 almayı düşünüyordum sonra bunu gordum ve bayağı karıştı işler
    Siz ne dersiniz sj4000 de ekran var ve bayağı aksesuarla beraber geliyor ve fiyatı hemen hemen aynı sj4000 deki aksesuarlarla sipariş verdiğmizde 120-130 doların altında olmaz sanırım bir hausing 18 dolar o 5 dolar şu 10 dolar derken beni yer gibi siz ne dersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @newfel, verdiğiniz linkteki şarj cihazı toplamda 4.2A verir, bir porttan vermiyor bu çıkışı. Ayrıca çıkışa göre cihaz seçiyor. Zaten ürün özellikleri sayfasında da yazıyor.

Ben bu tür çoklu USB şarj cihazlarını çok kullandım. 5'li Anker marka kullandım, gayet iyiydi ama tasarım hatası yüzünden arıza yaptı. Düzelttiler ama sonra tekrar almadım. sonra 4'lü Orico kullandım, halen de kullanıyorum. Ekstra adaptörlü olduğu için evde sabit kullanıyorum onu.
    En son 5'li Blitzwolf aldım, yeni bir cihaz ve bu da çok iyi çıktı. Bunların hepsi bütün çıkışlardan aynı anda 2.1 ile 2.4A arası çıkış sağlıyor. Hepsi de ne cihaz bağlarsanız, onun çekebileceği maksimum akımı sağlıyor.

Blitzwolf'u tavsiye ederim, çok iyi bir cihaz, hem de çok küçük. USB akım ve volt ölçer ile yaptığım testte yük altında voltaj 5V'un altına inmiyor.

http://www.banggood.com/BlitzWolf-40W-Smart-5-Port-High-Speed-Desktop-Charger-With-Power3S-Technology-p-976084.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 4 Haziran 2015; 12:37:14 >

• Nuvo kartı olanlar aliexpressdehttp://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaoyi-Sports-Camera-Xiaomi-WiFi-Action-Camera-16MP-1080P-HD-Bluetooth-4-0-Smart-Camera/32351827921.html 69$ + %25 nuvo iadesiyle birlikte beyaz basic versiyonu 135tl ye geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

Nuvo kartı olanlar aliexpressdehttp://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaoyi-Sports-Camera-Xiaomi-WiFi-Action-Camera-16MP-1080P-HD-Bluetooth-4-0-Smart-Camera/32351827921.html 69$ + %25 nuvo iadesiyle birlikte beyaz basic versiyonu 135tl ye geliyor.

Nuvo nedir ?

• Focus sorunu var mı arkadaşlar ?
    Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

Köşeler pek net değil gibi sizde mı öyle çektiğiniz fotoları atar mısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekobaba -- 4 Haziran 2015; 13:05:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Nuvo kartı olanlar aliexpressdehttp://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaoyi-Sports-Camera-Xiaomi-WiFi-Action-Camera-16MP-1080P-HD-Bluetooth-4-0-Smart-Camera/32351827921.html 69$ + %25 nuvo iadesiyle birlikte beyaz basic versiyonu 135tl ye geliyor.

Nuvo nedir ?

yapikredi bankasının enpara muadili bankacılık hizmeti

ay içerisinde yapmış olduğunuz internet alışverişinizin %25 lik kısmı aylık max 50 tl eden bir özelliği mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Nuvo nedir ?

Yapı kredi bankasının banka kartı

http://www.nuvo.com.tr/kampanyalar/nuvo-kampanyalari/kampanya-detay/nuvoda-harcamalar-kampanyaya-donusur.aspx

• sekobaba kullanıcısına yanıt
    hocam focus sorunu var gibi köşeleri değilde ortada olan agaçlar biraz flu çıkmış gibi aslında fotoğrafı gök yüzüne doğru değilde bir objeye doğru pozisyonda çekerseniz daha net anlaşılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetY58

Beyler ben sj4000 almayı düşünüyordum sonra bunu gordum ve bayağı karıştı işler
    Siz ne dersiniz sj4000 de ekran var ve bayağı aksesuarla beraber geliyor ve fiyatı hemen hemen aynı sj4000 deki aksesuarlarla sipariş verdiğmizde 120-130 doların altında olmaz sanırım bir hausing 18 dolar o 5 dolar şu 10 dolar derken beni yer gibi siz ne dersiniz

Sj4000 ile bu kamera aynı sınıfta değil

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Aynı sınıfta değil derken ? Daha fazla açıklayabilirmisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.