Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress'teki Dream Angel isimli satıcının verdiği bilgiye göre orijinal monopod BT kumanda ile birlikte yakında satışa sunulacakmış. O yüzden beklemeye karar verdim.

"oringinal one will be sold by Xiaomi soon!! with the bluetooth controller!"
  • badbora kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler siz zaten arastirip siparis vermisiniz.bende verdim siparisimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Aliexpress'teki Dream Angel isimli satıcının verdiği bilgiye göre orijinal monopod BT kumanda ile birlikte yakında satışa sunulacakmış. O yüzden beklemeye karar verdim.

Iyide bizim bu cihazlarda bluetooth varmiki.ben ayarlara baktim goremedim.sadece wifi var biliyorum.gercekten bluetooth varsa super olur.bende bluetooth kontrollu bir monopad var zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklegend

quote:

Aliexpress'teki Dream Angel isimli satıcının verdiği bilgiye göre orijinal monopod BT kumanda ile birlikte yakında satışa sunulacakmış. O yüzden beklemeye karar verdim.

Iyide bizim bu cihazlarda bluetooth varmiki.ben ayarlara baktim goremedim.sadece wifi var biliyorum.gercekten bluetooth varsa super olur.bende bluetooth kontrollu bir monopad var zaten.

Nasıl yani? Bütün her yerde BT 4.0 var diyor?

Bu da cihazın resmi:
    Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 21 Mayıs 2015; 14:54:56 >

• Wireless açıkken ses problemini bende yaşadım ama Türk usulü hallediyorum gibi :D üstteki tek delik ve alttaki üç delikten hava çekip üfleme yöntemiyle şimdilik sesi çok azalttım tamamen düzeltmeyi deniyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CunK -- 21 Mayıs 2015; 14:54:08 >
  • iOS uygulaması ingilizce olmussss

https://itunes.apple.com/tr/app/xiao-yi-yun-dong-xiang-ji/id963065779?l=tr&mt=8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Videoda anlatmış ama bakalım nasıl olacak

• iki aya kalmaz problemleri giderilmiş ve ufak renksiz lcdli yeni nesili çıkar. bende çok istiyorum ama 70$ verip elimde tornavida, update yaparken brick etme korkusu yaşamak istemiyorum

• babylonweb kullanıcısına yanıt
    iki aya değilde seneye gelir yeni versyon. belki de 4K ile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CunK

Wireless açıkken ses problemini bende yaşadım ama Türk usulü hallediyorum gibi :D üstteki tek delik ve alttaki üç delikten hava çekip üfleme yöntemiyle şimdilik sesi çok azalttım tamamen düzeltmeyi deniyorum :D

Bence bi kurşunda döktür sen ona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 21 Mayıs 2015; 20:09:12 >

• Merhaba, bende 5 mayısta sipariş verdim dün elime ulaştı.
    Yalnız android için uygulamasına ulaşamadım, Google play'de bulamadım.
    kendi internet sitesi hata mesajı veriyor.

www.sports.xiaoyi.com/app

Uygulamayı nasıl kurabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.
  • 28 nisanda gearbestten verdiğim sipariş.

2günde hollandadan istanbula geldi.
    istanbul geziyo kaç gündür

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam
  • Aksesuarlarım da geldi

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

Aksesuarlarım da geldi

Monopod nasıl, tavsiye eder misiniz? Burada sanalpazar da satılan monopodun aynısı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 22 Mayıs 2015; 9:50:08 >
  • quote:

quote:

Aksesuarlarım da geldi

Monopod nasıl, tavsiye eder misiniz? Burada sanalpazar da satılan monopodun aynısı sanırım.

Monopod fena değil.boy olarak uzun çok güzel.çok memnunum.Ama tamamen kapandığı zaman bazen ağırlık merkezi kaydığı için ekseni etrafında dönme yapabiliyor ama ben çok sorun olarak görmüyorum.
  • Monopod için aliexprexten bizimki ile uyumlu ucuz bir ürün önerebilecek var mı acaba? Bir de bu monopodları direk kameranın altındaki vida gibi olan yuvaya yerleştirip kullanıyoruz değil mi? Youtubedan izlediğim videolarda su kabı için olan bazı ekstra aparatlarda var onlar falan da gerekiyor mu diye kararsız kaldım. Sormak istedim. Önerilerinize açığım :)

bluetoot kumandasız
    http://www.aliexpress.com/item/2015Summer-Hot-Gift-High-Quality-Smartphone-Bluetooth-Camera-Wireless-Monopod-Selfie-Stick-WITHOUT-Bluetooth-Shutter-or/32311341032.html

Ucuz olan dükkan
    http://www.aliexpress.com/item/3pcs-lots-1PC-Extendable-Handheld-Selfie-Stick-Monopod-Tripod-1PC-Clip-Holder-1PC-Bluetooth-Camera-Remote/32247891399.html

Çok satış yapılan mağaza
    http://www.aliexpress.com/item/Extendable-Self-Portrait-Selfie-Stick-Monopod-for-GoPro-Hero-1-2-3-Camera-and-AEE-Camera/2019189538.html

• quote:

Aksesuarlarım da geldi

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

Wooow ne kadar Şık olmuş

Bisiklette yakıo hani

Bu bisiklet aparatını görünce kendi bisikletimi ve bisiklet aparatını attım çöpe gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 22 Mayıs 2015; 11:30:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Aksesuarlarım da geldi

Wooow ne kadar Şık olmuş

Bisiklette yakıo hani

Bu bisiklet aparatını görünce kendi bisikletimi ve bisiklet aparatını attım çöpe gitti

Tşk ederim olgu bey.İyi bir bisiklet sever ve binicisiyim.Eğer aparatı beğendiyseniz bende bir tane fazla var ama siyah renk isterseniz size verebilirim.

• 14 Mayıs'ta Banggood'dan aldığım kamerayı aynen geri yollamış PTT, yanlış görmüşyorum dimi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

14 Mayıs'ta Banggood'dan aldığım kamerayı aynen geri yollamış PTT, yanlış görmüşyorum dimi :)

Hayır karşı taraf göndermiş kargoyu size.onu belirtiyor.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.