Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diegoforlan

hocam ozellikle new york muthis kalabalik muthis trafik ama insanlar da muthis bir mutluluk var buna ragmen

iyi tatiller bol bol resim çek
  • _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    https://support.nikonusa.com/app/answers/detail/a_id/13774/~/what-is-the-difference-between-spot,-center-weighted-and-matrix-metering%3F

Merhaba arkadaşlar,
    yukarıdaki linkde detaylarını görebilirsiniz,
    pozlanmanın, diğer bir deyişle kameranın ışık alacağı sürenin belirlenmesinde kullanılacak bölgenin seçimi belirleniyor o ayarda.
    bende genelde center weighted average kullanıyorum. ama sahneye göre farklı bir ayar da iyi sonuç verebilir.
    focusla ilgisi yok aslında. umarım açıklayabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: devilsadvocate

kingma su altı kabıyla ilk kez kullanma fırsatı bulup çok sevdim ben bu aleti:) su altında video fotoğraf değiştirme işini geç çözdüğümden bir sürü foto da yanlışlıkla birer saniyelik video kaydı yapılarak heba oldu:) paletle maksimum 6-7 metreye indim her hangi bir su sızıntısı olmadı. fotoğraflarda lightroomla biraz renk ve keskinlik ayarı yaptım.

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam
    YDXJ0578 by bora, on Flickr

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam
    YDXJ0435 by bora, on Flickr

YDXJ0310 by bora, on Flickr

YDXJ0497 by bora, on Flickr

YDXJ0306 by bora, on Flickr

Hocam kabi nerdn aldiniz ,link paylasir misniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dvorjak

https://support.nikonusa.com/app/answers/detail/a_id/13774/~/what-is-the-difference-between-spot,-center-weighted-and-matrix-metering%3F

Merhaba arkadaşlar,
    yukarıdaki linkde detaylarını görebilirsiniz,
    pozlanmanın, diğer bir deyişle kameranın ışık alacağı sürenin belirlenmesinde kullanılacak bölgenin seçimi belirleniyor o ayarda.
    bende genelde center weighted average kullanıyorum. ama sahneye göre farklı bir ayar da iyi sonuç verebilir.
    focusla ilgisi yok aslında. umarım açıklayabildim.

Teşekkür ederim bilgilendirme için

bu arada kameramı sualtı kabı ile omuz hizamdan taş parke zemine düşürdüm, hiç bişe olmadı ama içim cız etti valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mr.Gencer kullanıcısına yanıt
    Burda çok fazla var kargo dahil

http://urun.n11.com/kablolar/mikro-micro-hdmi-to-hdmi-kablos-goruntu-aktarim-P58836189
  • 1-2 sorum olucak kamerama bugun kavustum :) ama yasadigim tek sikinti kamerayi her kapatip actigimizda wi fi butonuna basmak zorundamiyiz ayarlarda bulamadim.sony otomatik acip cihaza baglaniyor

• ölüdeniz.
    Knigma sualtı kabıyla hiçbir sorun yaşamadım.Buğu haricinde tabiiki.
    Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• Ölüdenizdeyseniz hala biraz daha ilerde yolu kötü ama ölü denizden dolmuşlar var, kabak koyuna gitmenizi tavsiye ederim, geçen yıl ordaydım tatilde sualtı güzellikleri müthiş saatlerce video çektim. Birde orda tekneyle 50 tl ile korsan koyuna falan götürüyolar oralar kabaktanda güzel:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syphonfilter -- 20 Temmuz 2015; 15:47:22 >
  • sayaga kullanıcısına yanıt
    Bug icin en ucuz yontemi acikliyorum :)
    2-3 liraya ince gunluk kadin pedi alin. Ufak bir parca kesip kameraya yapistirin ve oyle housing e koyun ve buga elveda deyin :) zaten tek padden bile 4-5 kullanim cikar :D iyi cekimler ;)

• m.can123 kullanıcısına yanıt
    çok fazla şarj yemesini istemiyorsan en iyi yöntem bu şekilde. ama açılışta istersen Wifi otomatik açık olarak başlayabilir..
    uygulamanın ayarlar kısmında "Auto turn on Wifi with device" seçeneğini açık yaparsan, istediğin olmuş olur.
  • Buda benim kamerayla su kabinin kilidi kirilmadan cekmistim bodrum yahside.
    Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacklegend -- 20 Temmuz 2015; 16:18:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: m.can123

2-3 liraya ince gunluk kadin pedi alin. Ufak bir parca kesip kameraya yapistirin ve oyle housing e koyun ve buga elveda deyin :) zaten tek padden bile 4-5 kullanim cikar :D iyi cekimler ;)

wayyy işe yarıyorsa süper
  • syphonfilter kullanıcısına yanıt
    malesef döndüm.ilk kez gitmiştim pek yer bilmiyordum.İnşallah birdaha ki sefere artık söylediğiniz yerlere bakarım.tşk ederim.

• Arkadaşlar , ''Metering'' ayarı ne işe yarıyor ve ''lens aberration correction'' ayarı açık mı olmalı? Kısacası en iyi görüntü kalitesini almak için yapabileceğimiz başka şeyler varmı?
  • quote:

kameraya nasıl yapıştırıcaz ? neresine ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Burda çok fazla var kargo dahil

http://urun.n11.com/kablolar/mikro-micro-hdmi-to-hdmi-kablos-goruntu-aktarim-P58836189

Aldık bakalım bekliyoruz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

kameraya nasıl yapıştırıcaz ? neresine ?

Ben sony sen yan tarafina yapistiriyordum. Sizde arkasina veya on kismina ufak bir parca koya bilirsiniz. Illa yapistirmaniza gerek yok. Hatta yapiskan kismi ayriliyor padden oyle icine kiyabilirsiniz. Hem yapsikan kamerayi kirletmrz hemde azicik daha ince olur. Ufak parcalar halinde kesip koyun :) ben yarin parmak kadar koyup butun gun bugsuz suda cekim yapabiliyotum. Koymazsam 2-3 dk da bug yapmaya basliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: caylak1907

çok fazla şarj yemesini istemiyorsan en iyi yöntem bu şekilde. ama açılışta istersen Wifi otomatik açık olarak başlayabilir..
    uygulamanın ayarlar kısmında "Auto turn on Wifi with device" seçeneğini açık yaparsan, istediğin olmuş olur.

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim :) ayarlara baktim ama gorememistim. Simdi kiz kardesime kargoya verdim o kullanicak soyleyimde ayarlasin :) wifi siz pek kullanilmaz sanirim. Sony de hep telefona bagli kullaniyorum. Play store daki uygulamasinda var dimi bu ayar ? Baska bir apk da degil.

• Bende geçen haftaki tatilde su üstünde - altında bayağı bir çekim gerçekleştirdim fakat hiç buğu problemi ile karşılaşmadım. Orijinal Case kullanıyorum, suda max 30dk kaldığım oldu kamera ile ama sürekli gir - çık halindeydim.
    Çektiğim videoları - resimleri ayıklayıp montajlayıp gönderirim.
    Tripod ve uzaktan kumanda da biraz önce geldi, onları da test edeceğim.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.