Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok Kısa Bir Timelapse Videosu da Benden Gelsin.

Bu arada kamera için bir kaç aksesuar siparişi vermeyi planlıyorum. gearbestte fiyatlar banggood a gore %50 daha ucuza geliyor ama forumu takip ettigim kadariyla bu aralar gearbest kargoları geç geliyor. sizce nereden siparişimi vermeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düş_man -- 20 Temmuz 2015; 0:07:28 >
  • Ben de siparişimi vererek araniza katildim. Simdilik beklemedeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kingma su altı kabıyla ilk kez kullanma fırsatı bulup çok sevdim ben bu aleti:) su altında video fotoğraf değiştirme işini geç çözdüğümden bir sürü foto da yanlışlıkla birer saniyelik video kaydı yapılarak heba oldu:) paletle maksimum 6-7 metreye indim her hangi bir su sızıntısı olmadı. fotoğraflarda lightroomla biraz renk ve keskinlik ayarı yaptım.

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam
    YDXJ0578 by bora, on Flickr

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam
    YDXJ0435 by bora, on Flickr

YDXJ0310 by bora, on Flickr

YDXJ0497 by bora, on Flickr

YDXJ0306 by bora, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilsadvocate -- 20 Temmuz 2015; 1:04:02 >

• devilsadvocate D kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflar çok iyi ve çok net

Bu arada yer neresi hocam suyu çok temizmiş
  • kasamak5656 K kullanıcısına yanıt
    fotoğraflar girit'ten. su gerçekten çok güzeldi.
    Hocam benim makina da gelsin benimde bir sıcak denizlere doğru inmeye niyetim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

Ilk soruna soyle bir yanit vereyim, ben kamera housing ve pil i gearbest den aldim toplam 84.3 dolar ve arkadasada aldik. Not olarak vergiden sebep tutari dusuk yazin dedik pakete 30 dolar etiket vurmuslar. Kaldiki sizin tutar zaten dusuk problem cikmaz :)

Aksesuar olarak sj4000 aksesuar paketleri falan var onlar da tercih edilebilir aslinda yakin zamanda bende dusunuyorum almayi

Şimdi ben şöyle söyliyim, bu ay içerisinde bir adet olmak üzere Xiaomi yi kamerasını sipariş geçtim. Tahmini olarak, bu hafta cuma gününe kadar elime ulaşmış olacak.

Yani bir adet kamera almış olacağım, yanlız ayrı olarak aksesuar ve powerbank'ta almak istiyorum.

İçerik ;

- 1 Adet, powerbank

- 4 Adet, UV filtre lens, silikon koruyucu kapak, lens kapağı ve xiaomi usb led

Temmuz ayında toplam, 6 adet sipariş geçmiş olacağım. Kamera'nın gelmesini bekleyeyim mi? yoksa hemen, siparişleri geçeyim mi?

Bir de, tutarı düşük yazdırabilmek için ne yapıyorsunuz? Sanırım, gearbest sitesi ile iletişime geçerek söylüyorsunuz. Yoksa direkt olarak, düşük bir fiyat uygulaması var mı?

• Aliexpress'den aldığım çanta geldi biraz küçük
  • san francisco nun geleneksel tramvayinin donus islemini cektim sizinle paylasmak istedim.

• Anaksunamun-XLS kullanıcısına yanıt
    Hocam bende gearbestten housing yedek pil ve kamerayi aldim. Tutar konusunda birsey demedim ama faturaya 50$ yazmislar. Sanirim onlarda dikkat ediyor:) normalde 90$ gibi birsey tutuyordu. Birazdan gidip alifam ptt den.

• Arkadaşlar orijinali daha sağlam olur diye geçen ay 33$'a aldığım Xiaomi sualtı kabının (plastik) butonları henüz 4. kullanımda kırıldı ve düştü.
    Şimdi 10$'a metal butonlu bir KingMa daha sipariş ettim. Benim düştüğüm hataya düşmemenizi öneririm. İyi haftalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakiza -- 20 Temmuz 2015; 8:41:49 >
  • @Anaksunamun-XLS ben not kismina aynen sunu yazdim

"Due to customs duties please can you write the total price of package lover than 75$."

Aslinda 1 dolar ole siniri geciyordu bizim urunler ama 30 dolar yazmislardi 80 dolarlik urune. Ever icine sinmiyorsa 2 kere alisveris yap. Sparisi direk gec hic bekleme

Birde su siralar oldukca cesit su alti kaplari cikti bende gearbestten aldigim 14 dolarlik su alti kabi yerine ileride baska bir kap alcagim pek guven vermiyor bana

Vay anasini 9dolara dusmus ulennnnnnn
    http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_193182.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 20 Temmuz 2015; 9:00:45 >

• Çok güzel, elinize sağlık.
    Hocam fotolar gercekten guzel olmus.su alti kabini acip kapatirken dikkat et benim kingma su alti kabinin kilit baglanti yerinde plastik kirildi

• Spoiler:

Akşam da video...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badbora -- 20 Temmuz 2015; 11:03:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badbora

Spoiler:

Akşam da video...

Süperr

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Dayanamadım, edit vs uğraşamadan atayım dedim...

Lakin cihazı resetlemiştim ve saatini ayarlamayı unutmuşum.

6.29'da bu dalıştaki en derin noktayı yaptık. Görüş genelde 3 metre civarında idi (ki dalış için kötüdür). Saroz körfezi, 6 knot hava vardı ve her yer plankton kaynıyordu...

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklegend

Hocam fotolar gercekten guzel olmus.su alti kabini acip kapatirken dikkat et benim kingma su alti kabinin kilit baglanti yerinde plastik kirildi

teşekkürler:) valla nihayetinde plastik dikkat etmek gerek. kullana kullana öğrenicez bu kapları:)
  • Fazladan micro hdmi kablosu olan var mı :D

• Bende 3 gündür assos tarafında tatildeydim. bir kaç çekim denemesi yaptım. Müsait olduğumda atacağım.

Ancak son gün su geçirmez kap bozuldu. Giydim paleti girdim suya , açıldım biraz tam kayıt tuşuna basıcam . bi baktım kabın yarısı su dolu. Bi panik atakla çıktım sudan, çıkardım kamerayı sildim mildim. Pil tarafında falanda biraz su girmiş. onuda temizledim. Açık bırakıp kuruttum. Şansıma bir şey olmadı kameraya. Sonrasında su geçirmez kabın içine peçete koyarak 3-5 kere denize girdim. hepsinde de su geçirdi =((

Bu kılıftan almıştım .

http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-Original-Camera-Waterproof-Case-for-Xiaomi-yi-Xiaoyi-yi-Action-Sport-Camera-Accessories-Diving/32341549223.html

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.