Şimdi Ara

Savaş Çıkarsa Türkiye Yok olur. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
5
Favori
5.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimin neyi var bilemeyiz gizli tutar herkes burada da strateji devreye girer umarım böyle bir durumda iyi bir savunma stratejimiz vardır ama bize gösterilen geride olduğumuzdur. abd nin silahları kendi nişan alìp ateş ediyor bizde gez goz arpacıkdayız daha bilmiyorum bu teknolojiye sahip miyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stam

quote:

Orijinalden alıntı: John F. Kennedy

quote:

Orijinalden alıntı: stam

konu sahibi geçenlerde tipim nasıl konusu açmıştı doğum tarihi 2002 olması lazım

Üniversite öğrencisi olduğumu ispat edersem. sınırsız attıracan mı kendine?

geçenlerde açtığın konuda 12 yaşında çocuk fotoları koymuştun mötümüzden uydurmuyoruz

O Konuyu hatırladım Trollükten açmıştım can sıkıntısı
  • Rusya Türkiye'yi yenebilecek güce sahip. Ama Rusya böyle birşey yaparsa ekonomik yönden çok zararlı çıkar. Bu nedenle Rusya'nın Türkiye ile özel bir sorunu olmadıkça Türkiye'ye saldıracağını düşünmüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sterope

Amerika asla bizim için savaşa girmez. Rusya 1 ayda dümdüz eder bizi.

Nato

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çörçil de öyle diyodu bi elimizi felan bağlarız diye gördük yani bunları, geldikleri gibi giderler
  • Adam gelmiş rusya kim ya diyor :DD:d:d Olum rusya senin 7 bin sülaleni bu ülkeden kazıyabilecek kriterde bir ülke adamların 11.000 Km kıtalar arası balistik füzeleri var adam gelmiş ROSYO KOM YOOO diyor .
    Yok yazilimlari elindeymiş yok bilmem neymiş .. Adam gider Amerikada yada israilden aldiği f16 f22 f18 f14 'leri kullanmaz kardeşim . Rusyada sanki kendi ürettikleri jetler yokmu ? boş muabbet yapmayın şurda
  • Bari Çin'e Abd'ye yokettirin. Rusya seviyesine düşürmüşsünüz. Rusya anca dünya savaşında falan güçlü olur nükleer silahlarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: filozofreyiz

quote:

Orijinalden alıntı: rovasatacekenmanda

Deniz de iyi strateji gelistirmemiz lazim diyecegim ancak sagolsunlar komutanlar suan hucrede

komutanlar değil, vatan haini varlıklar hücrede. merak etme ordunun her konumunda komutan var şu an. başıboş değil. şimdi yoluna hadi.

Ne zaman yol vericek kadar adam oldunuz birader?Sizin verdiginiz yillarda biz abilerinizi kosturduk rahat ol.biseyden caktigin yok sekil yapiyorsun

• Rusya bir ayda dümdüz edermiş yav he he. NATO yu geçtim, biz teke tek bile kalsak o kadar kolay lokma olmayız merak etmeyin. Dünya da özellikle gerilla savaşı anlamında en tecrübeli ordulardan birine sahibiz. Savaş kolay iş değil kimse bir savaşı bir ayda bitiremez

• quote:

Orijinalden alıntı: Butterflyman

quote:

Orijinalden alıntı: FALCON 43

quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

quote:

Orijinalden alıntı: UnrealNerd

Rusya kim ya.Sizde iyice montunu çıkardınız işin.Rusya filan sökmez bize Bizi yenebilcek 2 ülke var birisi ABD biri İsrail.Çünkü bütün teknolojik aletlerimiz yazılımları ve kontrolleri onların elinde.Eskiden Irak'a yapıldığı gibi bir savaş durumu olursa 1 jet bile kaldırtmazlar adama.Ama Rusya filan işlemez

Bordo klavyeli liseli detected

Abi adam haklı Rusyayla savaşsak ABD vb. hepsi bizi destekler.

ABD Rusya kendisine savaş açmadığı sürece topa girmez. Bugün savaş çıksa Rusya bizim üstümüzden tır gibi geçer.

Sence ABD, Rusya ya Türkiye gibi stratejik önemi olan toprakları kaptırmak ister mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Deniz de iyi strateji gelistirmemiz lazim diyecegim ancak sagolsunlar komutanlar suan hucrede

komutanlar değil, vatan haini varlıklar hücrede. merak etme ordunun her konumunda komutan var şu an. başıboş değil. şimdi yoluna hadi.

Ne zaman yol vericek kadar adam oldunuz birader?Sizin verdiginiz yillarda biz abilerinizi kosturduk rahat ol.biseyden caktigin yok sekil yapiyorsun

Ni zimin yil viricik kidir idim ildiniz biridir? Sizin virdiginiz yillirdi biz ibilirinizi kistirdik rihit il. bisiydin ciktigin yik skil yipiyirsin.

Hhahahahahahahahha birader ben lisedeyim ergenlik mergenlik tatava valla Aha bu kafayı yasayamiyorum ahahahaha hahahahaha canim ne dicem bak mahallendeki amcalarindan duyduklarinla buraya gelme.oku bak ALLAHIN ilk emride OKU

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre0210

Rusya bir ayda dümdüz edermiş yav he he. NATO yu geçtim, biz teke tek bile kalsak o kadar kolay lokma olmayız merak etmeyin. Dünya da özellikle gerilla savaşı anlamında en tecrübeli ordulardan birine sahibiz. Savaş kolay iş değil kimse bir savaşı bir ayda bitiremez

Ne gerillası arkadaş neyin kafasıdır bu adam iki bomba ile dümdüz edecek güce sahip sen hala gerilladan bahsediyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Nesalaksacmasorularbunlar

quote:

Rusya bir ayda dümdüz edermiş yav he he. NATO yu geçtim, biz teke tek bile kalsak o kadar kolay lokma olmayız merak etmeyin. Dünya da özellikle gerilla savaşı anlamında en tecrübeli ordulardan birine sahibiz. Savaş kolay iş değil kimse bir savaşı bir ayda bitiremez

Ne gerillası arkadaş neyin kafasıdır bu adam iki bomba ile dümdüz edecek güce sahip sen hala gerilladan bahsediyorsun

Hangi iki bombaymış onlar öğrenebilir miyim?

• Herkes bi ortadoğu uzmanı herkes bi uluslararası ilişkiler masterı yapmış

yorumlara bak 1 tane adam akıllı kimse yok
  • quote:

quote:

quote:

Nükleer güçte en iyisi rusya şu anda adamların binlerce km den atış yapan balistik füzeleri atom bombaları kimyasal silahları herşeyleri mevcut sen hala gerilla diyorsun 100 dene öncesinden geliyorsun herhalde sen

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nükleer güçte en iyisi rusya şu anda adamların binlerce km den atış yapan balistik füzeleri atom bombaları kimyasal silahları herşeyleri mevcut sen hala gerilla diyorsun 100 dene öncesinden geliyorsun herhalde sen

Nükleer bomba mı kullanacak? Güldürmeyin beni

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Orijinalden alıntı: FURY.

quote:

Orijinalden alıntı: potur

Bu dunya uzerinde bizi yenecek tek devlet var oda abd yenmekden kastim halk sefil olur ne irak ne baska yer gibi oluruz o kadar kucumsemeyin ulkemizi istanbuldaki polisleri gondersen sadece alirlar suriyeyi bos bos konusup ulke hakkinda atip tutmayin imaniniz olmasa bile ben ve benim gibi milyonlarca insan var

İmanla olmuyor bu işler potur

Canakkale nasil oldu ise bir daha olur milyonlarca insan var su an savas ciksa seferberlik haric 1.3 milyon asker ve polis hazir bu nasil bir rakam sen biliyormusun 3 tane abd olsa gene yemez bize savas acilmasi birde su var bir saldiri devleti degiliz savunma devletiyiz

çok komik lan

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nükleer bomba mı kullanacak? Güldürmeyin beni

İnsan gücü kılıçlar silahlar geride kaldı arkadaşım belliki sende geride kalmışsın artık savaşlar teknoloji savaşına dönücek o teknolojide türkiyede gramı yok rusya ve iran açık ara tüm dünya ülkelerinde iyi savaş teknelojisine sahip

• Türkiye'nin savaşına kimse karışamaz.

• Biz Rus kizlari dusurmeye calisiyoruz. Bunlarin yaptigina bak. Oldu mu simdi?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.