Şimdi Ara

Savaş Çıkarsa Türkiye Yok olur. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
5
Favori
5.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkiye Rusya sınırını beyaz fosfor ile boğarak geçişi neredeyse imkansız hale getirmemiz lazım

havadan indirmeyi unuttun + karadeniz var. + bir de sanırım rusların suriyede limanı vardı. akdeniz ve egeden de gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keras -- 26 Mart 2015; 17:10:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinekli Bakkal

Bizim askerlerimizin karşısında kimse duramaz!

Güldürdün
  • Bu dunya uzerinde bizi yenecek tek devlet var oda abd yenmekden kastim halk sefil olur ne irak ne baska yer gibi oluruz o kadar kucumsemeyin ulkemizi istanbuldaki polisleri gondersen sadece alirlar suriyeyi bos bos konusup ulke hakkinda atip tutmayin imaniniz olmasa bile ben ve benim gibi milyonlarca insan var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayılıyorum savaş konularına

Dipnot: Kangal alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • He ya, elimiz armut topluyor ya bizim..

• Amerika asla bizim için savaşa girmez. Rusya 1 ayda dümdüz eder bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sterope -- 26 Mart 2015; 17:07:19 >
  • Ayrica daha askerligini yapmamia belki oldugu ilceden disari bile cikmamis adamlar ulkenim gucune mok atiyor bu ulkeyi kimse yenemez rahat olun siz he ama ananiza baciniza goz koyanlara aldiris etmem derseniz ve buyuk cogunluk bu sekil yaparsa anca o zaman bu ulke yikilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

quote:

Orijinalden alıntı: UnrealNerd

Rusya kim ya.Sizde iyice montunu çıkardınız işin.Rusya filan sökmez bize Bizi yenebilcek 2 ülke var birisi ABD biri İsrail.Çünkü bütün teknolojik aletlerimiz yazılımları ve kontrolleri onların elinde.Eskiden Irak'a yapıldığı gibi bir savaş durumu olursa 1 jet bile kaldırtmazlar adama.Ama Rusya filan işlemez

Rusya dediğin ülke, senin uçağını bile kaldırtmayan yazılıma sahip Amerikan, israil yazılımlı uçakların yazılımını çökertip kendi garajına çekebiliyor. Peki sen ne yapabiliyorsun?

Emin olun siz burda konuşurken sadece televizyonda rusyanın çok cesurca olan tehditlerinden ve ukraynayı işgal etmesinden başka birşey bilmiyorsunuz.Adamlar gıdada bile Türkiyeye muhtaç.Birkaç ay öncesinde adamlar krize girdi ağlıyorlardı siz burdaki haberlere göre yorum yapın hala.Sanki sizin böyle saçma yorumlarınız ve eksileriniz beni etkiliyor.Rusyanın bize atabileceği roketler dışında bizi yenecek gücü yok.Her girdiğin yerede roket fırlatması öyle kolay değil.Hadi hiçbiri sizde yoksa bile biraz tarih bilginizdemi yok.Rusya sizin dediğiniz gibi olsaydı çoktan sınırları ve yaptıkları şeyler çok farklı olurdu.İstanbul dediğin yer bir hristiyan merkezi haline gelirdi.Siz hala muhalefetin yaptırdığı Türk ordusu hakkındaki haberleri baz alın konuşurken.Sözde dışa bağımlıymış falan fistan gücü yokmuş.Bordo bereliler sadece türbe kaçırma özelliğine sahipmiş gibi kendi askerinizi küçük düşürün.Silah ve savunma sanayinde Türkiyenin dışa bağımlılığının en az olduğu ülkelerden biri olduğunu kendiniz öğrenin.Siz yanlı kanalları izleyerek bazılarının yaptırdığı şeyleri öğrenebilirsiniz ancak.%100 türk yapımı tank ve helikopterin onların tank ve helikopterlerinden ne kadar üstün olduğunu öğrenin.

• rusya bize girse nato,bm karışsak mı karışmasak mı kararını alana kadar içimizden geçip soluğu ırakta alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: FALCON 43

quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

quote:

Rusya kim ya.Sizde iyice montunu çıkardınız işin.Rusya filan sökmez bize Bizi yenebilcek 2 ülke var birisi ABD biri İsrail.Çünkü bütün teknolojik aletlerimiz yazılımları ve kontrolleri onların elinde.Eskiden Irak'a yapıldığı gibi bir savaş durumu olursa 1 jet bile kaldırtmazlar adama.Ama Rusya filan işlemez

Bordo klavyeli liseli detected

Abi adam haklı Rusyayla savaşsak ABD vb. hepsi bizi destekler.

Bu yoruma ancak gülünür.
    Ne ABD ne de Rusya birbirine karşı cephe almaz, alamaz, almak da istemez. Biz Rusya'ya girersek, ABD Rusları destekler, kazançtan pay alır. Neden birbirlerini yesinler, ekonomilerini zayıflatıp ani dalgalanmalarla ülkelerindeki işsizliği had safhaya çeksinler. Savaşa girmek o kadar kolay mı? Şuan ABD'de %10 civarında işsiz nüfus var. Bu oran savaş halinde enflasyon fırlayıp, piyasa daralacağı için daha da artacaktır. İç karışıklık bile meydana getirir.
    Çok basit düşünüyorsunuz olayı

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

Bu dunya uzerinde bizi yenecek tek devlet var oda abd yenmekden kastim halk sefil olur ne irak ne baska yer gibi oluruz o kadar kucumsemeyin ulkemizi istanbuldaki polisleri gondersen sadece alirlar suriyeyi bos bos konusup ulke hakkinda atip tutmayin imaniniz olmasa bile ben ve benim gibi milyonlarca insan var

İmanla olmuyor bu işler potur
  • quote:

Orijinalden alıntı: John F. Kennedy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

quote:

Bordo klavyeli liseli detected

Konuşma sen liseli.Asıl bordo klavyeli sensin.Sen gidip yazılılarına filan çalış gece geç saatlere kadar oturma sütünüde içte uyu.Biraz birşeyler öğren ilerleyen zamanlarda.Şöyle internette sözcü gibi aşırı hayalci yanlı medyanın haberleri ve babanın konuştuğu lafa göre boş boş konuşuyorsunuz burda.Sen gidip Türk ordusunu ve Rus ordusunu karşılaştır bakayım.Ama nerden bilceksiniz siz bu yaşta sizin için mazur görmek lazım gerçi

http://www.ydh.com.tr/HD7624_rusyada-ormana-birakilmis-100-kadar-tank-bulundu.html

Çooooook teşekkür ederim.Bana o kadar büyük iyilik yaptınki.Sen bu haberi ne amaçlarla attın ama ne kadar cahil olduğunu bize ispatlamış oldun.Rusyanın elindeki tankların vaktinin geçtiğini silahlarının artık kullanışsız olduğu haberini paylaşmak aklıma gelmemişti.Bu yeni bir haber değil ama siz bilmezsinizki.Bütün herkes rusyayı küçük görmüştü bu olaydan sonra.Bizim medyamız bile bunun haberini yaptı şaşırtıcı şekilde.Tabi bizim ülkemizdeki küçük kardeşlerimizde bu olayı büyük birşey gibi görüyor Yazık vallahi size hem bilgisiz hem körsünüz.Adamların kullandıkları araçlar silahlar eskilikten dökülüyor.Siz milletin korkutmasına bakıyorsunuz hala

• zaten türkiye rusyadan kaçmak için natoya girmişti natoyu salarız üstlerine

• quote:

Orijinalden alıntı: FURY.

quote:

Bu dunya uzerinde bizi yenecek tek devlet var oda abd yenmekden kastim halk sefil olur ne irak ne baska yer gibi oluruz o kadar kucumsemeyin ulkemizi istanbuldaki polisleri gondersen sadece alirlar suriyeyi bos bos konusup ulke hakkinda atip tutmayin imaniniz olmasa bile ben ve benim gibi milyonlarca insan var

Canakkale nasil oldu ise bir daha olur milyonlarca insan var su an savas ciksa seferberlik haric 1.3 milyon asker ve polis hazir bu nasil bir rakam sen biliyormusun 3 tane abd olsa gene yemez bize savas acilmasi birde su var bir saldiri devleti degiliz savunma devletiyiz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

quote:

Rusya dediğin ülke, senin uçağını bile kaldırtmayan yazılıma sahip Amerikan, israil yazılımlı uçakların yazılımını çökertip kendi garajına çekebiliyor. Peki sen ne yapabiliyorsun?

Emin olun siz burda konuşurken sadece televizyonda rusyanın çok cesurca olan tehditlerinden ve ukraynayı işgal etmesinden başka birşey bilmiyorsunuz.Adamlar gıdada bile Türkiyeye muhtaç.Birkaç ay öncesinde adamlar krize girdi ağlıyorlardı siz burdaki haberlere göre yorum yapın hala.Sanki sizin böyle saçma yorumlarınız ve eksileriniz beni etkiliyor.Rusyanın bize atabileceği roketler dışında bizi yenecek gücü yok.Her girdiğin yerede roket fırlatması öyle kolay değil.Hadi hiçbiri sizde yoksa bile biraz tarih bilginizdemi yok.Rusya sizin dediğiniz gibi olsaydı çoktan sınırları ve yaptıkları şeyler çok farklı olurdu.İstanbul dediğin yer bir hristiyan merkezi haline gelirdi.Siz hala muhalefetin yaptırdığı Türk ordusu hakkındaki haberleri baz alın konuşurken.Sözde dışa bağımlıymış falan fistan gücü yokmuş.Bordo bereliler sadece türbe kaçırma özelliğine sahipmiş gibi kendi askerinizi küçük düşürün.Silah ve savunma sanayinde Türkiyenin dışa bağımlılığının en az olduğu ülkelerden biri olduğunu kendiniz öğrenin.Siz yanlı kanalları izleyerek bazılarının yaptırdığı şeyleri öğrenebilirsiniz ancak.%100 türk yapımı tank ve helikopterin onların tank ve helikopterlerinden ne kadar üstün olduğunu öğrenin.

Sana tek sorum askerliğini yaptın mı? Dağda biz Bixi, mg3 kullanırken karşıdaki teröristler m16a4 kullanıyor, ayrıca bana Rusya hakkında bir şey bilmiyorsun gibisinden konuşmuşsun. Sen önce adabını takınmayı öğren, karşında arkadaşın yok.
    Rus ordusunun ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Age of mu oynuyorsun sen
    Savaş sadece asker, tank, silah değildir. Bunun ekonomik boyutunu düşünecek kapasiten yok sallıyosun. Git biraz daha COD, AoE filan oyna orda yenersin Rusya'yı

• quote:

quote:

quote:

Canakkale nasil oldu ise bir daha olur milyonlarca insan var su an savas ciksa seferberlik haric 1.3 milyon asker ve polis hazir bu nasil bir rakam sen biliyormusun 3 tane abd olsa gene yemez bize savas acilmasi birde su var bir saldiri devleti degiliz savunma devletiyiz

Sende 1milyon varsa karşında bunun kim bilir kaç katı olur. Ayrıca ABD' nin donanımları çok çok iyi. Bizimkiler yanında sapan gibi durur.

• İyi makara yapmışsınız, :) Atalarımız ne demiş köpek köpeği ısırmaz. Ne ABD bizim için Rusya'ya dokunur nede Rusya ABD'ye. Kısacası Rusya asker göndermeden bizi dümdüz edecek güce sahiptir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sende 1milyon varsa karşında bunun kim bilir kaç katı olur. Ayrıca ABD' nin donanımları çok çok iyi. Bizimkiler yanında sapan gibi durur.

Sen abd yi o oyunlar ve filmlerdeki gibimi goruyorsun abd de sadece ucak var bol bol ve tank var oyle basit degil o isler gelecek girecek gecmisinizden utanmaniz lazim akp li degilim ama senin gibi dusunenleri gorunce gidip adamlara katilasim geliyo vallahi

• İnce bir noktayı unutmuşsun biz NATOdayız bize saldırması demek koca bir avrupayı ve ABD karşısına alması demek
  • Siz nasıl Türksünüz arkadaşlar.Kimle savaşırsak savaşalım korkmamak lazım.Ki zaten bir mok olmayacak boşa çene çalmayın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.