Şimdi Ara

YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.932
Cevap
34
Favori
177.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim daha güzeli sizlere olsun
  • Twin Turbo kullanıcısına yanıt
    Açıkçası en güzel rengin lansman rengi olan Yakut kırmızı olduğunu düşünüyorum fakat 3 bin liracık bir fark var ortada,maddi olarak sınırları fazlasıyla zorladım standart titanium ama yeterli
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Fiyat konusuna pek girmek istemiyorum çünkü malesef can sıkıcı şekilde her bayi farklı fiyat veriyor,araç alacak arkadaşların birden fazla sayıda bayi ile görüşmeleri kendileri açısından çok faydalı olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor1987

Fiyat konusuna pek girmek istemiyorum çünkü malesef can sıkıcı şekilde her bayi farklı fiyat veriyor,araç alacak arkadaşların birden fazla sayıda bayi ile görüşmeleri kendileri açısından çok faydalı olacaktır
    İç mekan fotoları malesef henüz çekemedim ayrıca araç biraz kirlendiği için çekmekte pek gelmedi içimden ama en kısa sürede ekleyeceğim
  • quote:

Hayırlı olsun
  • quote:

siz bilirsiniz
  • Doktor1987 D kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. Biz mustafa beyden aldınız aracı galiba :) bende tokattayım merkeze gelince görüşelim passat ile karşılaştıralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

hayırlı olsun. Biz mustafa beyden aldınız aracı galiba :) bende tokattayım merkeze gelince görüşelim passat ile karşılaştıralım

passat yeni passatsa uygun bir zaman ayarlayında bende samsundan geleyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomofil tutkunu

güle güle kullanın. iç mekanın da resimlerini eklerseniz seviniriz..

Alıntıları Göster
    Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullan. En az senin kadar bende sevindim.

Mondeo sevdiğim bir araç bir dönem 6-7 ay kadar 2.0TDCI 140hp AT kullandım. Çok rahat ve çok keyifli araçtı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_84726506/f_//tm.htm#84726506

Hanımla ben, o aracı "Neydi o bee! kayık gibiydi" diye hep anarız. Hanım arabayla bir yere gideceğinde Mondeo'nun anahtarını alırdı.
    Arkaya binen arkadaşlar "Bu ne? nasıl bir genişlik" der dururdu.

Evet bu cüssede bir araç için min. 18" Jant uygun olurmuş. Ama bu da fena değil. Lastik yanakları kalın, ama konfor odaklı
    düşünüldüğünde, tam da olması gereken.

Bağaj geniş ve derin ama yükleme ağzı çok dar. Araç liftback dizayn olsaydı çok daha faydalı ve güzel olurdu. Böylelikle yükleme
    ağzı sorunu ortadan kalkar dert biterdi. Bağaj ve kaputun bu sınıfta amortisörlü olması şart. İçeri giren bağaj kolları hem alanı daraltıyor,
    hemde araçta güzel durmuyor.

Aracın tam olarak içini görmedim ama piano black kaplamaların fazla olması beni her araç da rahatsız ediyor.
    Zamanla çiziliyor ve güneş ışığı vurduğunda hoş görüntüler vermiyor. İnşallah abartmamışlardır.

Dinamik led far ve kör nokta her araç için artık gerekli, faydalı ve yararlı. Benim araçta da olmasını isterdim. Özellikle kör nokta uyarı...
    Aldığım(alırken bulabildiğim tek renk ve donanım) zaman bu donanım seçeneğinden başkasına ulaşamadım. Yoksa üst paket almak istedim.

Bende bu aracı alsam, beyaz seçerdim. Rahat, kullanışlı, temizliği kolay.
    Tek eksik Sunroof olmuş. O da olsaydı tadından yenmezdi. Hatta yarım açılır çam tavan olsa, bal olurdu...

İç resimleri de eklersen memnun oluruz.

Tekrar hayırlı olsun.

Bilindiği gibi bende Aralık itibari ile Cruze'u takasa verdim, 5 yıl 2 Cruze AT den, İmzamdaki C4 Cactus'e geçtim. Oysa planlarım arasında
    hiç yoktu. Aldığım Cactus'den gayet memnun kaldım. Tüm beklenti ve ihtiyacımı karşıladı. İmza da yazan ve halen mevcut olan CivicHB ile
    beraber iki araçla yola devam ediyorum. Artık! gün içinde hanım'dan hangisi bize kalır ise, onu kullanıyoruz.

ek. Araç içi fotolar gelmiş. Güzel, sade, abartısız. Kırmızı renk de bir başkaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 26 Mart 2015; 22:25:18 >

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    tnrskr Arkadaşımız sorduğunda fiyatı paylaşmıştım,fiyatı saklayacak bişey yok fakat söylediğim gibi malesef fiyat konusunda can sıkıcı olaylar dönüyor bayiler arasında,yazılabilecek yorumları engellemek amacıyla ayrıntıya girmek istemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Hocam sen ne zaman değiştirmeyi planlıyorsun?

Galiba! 1-2 sene daha var.
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    Evet Mustafa beyden alınan araç,tanışmayı çok isterim çiçek petrol karşısında oturuyorum ve sulusaray da görev yapıyorum çay içmeye beklerim,sizde Passatınızı güzel günlerde kullanın gerçekten çok güzel bir araç passat
  • güle güle kullan kardeş çok uzundu okuyamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

quote:

hocam 3 sene hedefi koydum kendime (lastiklerim yeni [hem kış hemde yaz lastiği] bakımı geçen hafta muayeneyi geçen ay yaptırdım) ama her geçen gün değiştirme konusunda tazyik artıyor :) Bugün mercedes b serisini test ettim yarında bmw 2 serisi için randevu aldım.
    Superb i de beklemiyor değilim hani :)
    uzun lafın kısası erenlerin sağı solu belli olmaz

• quote:

tnrskr Arkadaşımız sorduğunda fiyatı paylaşmıştım,fiyatı saklayacak bişey yok fakat söylediğim gibi malesef fiyat konusunda can sıkıcı olaylar dönüyor bayiler arasında,yazılabilecek yorumları engellemek amacıyla ayrıntıya girmek istemedim

sıkıntı yok hocam ben cevabımı aldım, pazarlık var
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim ve hoş geldiniz,inanın sizden çok şey öğrendim ve birçok yazınızı okudum,cactus hakkında daha önce kısa bir yorum yapmıştım,gerçekten çok farklı ve çok güzel bir araç belkide en farklı olanı(juke den bile,gerçi ona gözlerimiz alıştı artık)tekerine taş değmesin

Malesef liftbackte 3 önemli eksi mevcut,dizel seçeneğinin olmaması,klasik çok yakan şanzıman olması ve mevcut benzinli motorun avrupadaki euro 6 motor olmayıp biraz fazla yakması
    Pianoblack çok az kullanılmış ama keşke hiç olmasaydı(tabi seçenek olarak söylüyorum,onuda seven vardır)
    Led olayına katılıyorum fakat kör nokta olayına katılmakla kalmayıp kızıyorum,bugün bölge müdürü ile tanışma fırsatım oldu onunlada konuştuk,bence günümüzde en azından C sınıfı ve üzeri tüm araçların tüm donanımlarında standart olmalı,duyduğum kaza hikayelerinin ciddi miktarını engelleyecek bir özellik olduğunu düşünüyorum
    Hocam sunroof olayına gelince çok isterdim ama aracın teslimatı gecikecekti vede maddi olarak tam sınırda idim,renk olayıda aynı şekilde ama yinede bilemiyorum belkide tüm renkler ücretsiz olsaydı yinede beyazı seçedebilirdim

• quote:

quote:

kesinlikle pazarlık var ama malesef tokatta değil büyük şehirlerde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

quote:

hocam 3 sene hedefi koydum kendime (lastiklerim yeni [hem kış hemde yaz lastiği] bakımı geçen hafta muayeneyi geçen ay yaptırdım) ama her geçen gün değiştirme konusunda tazyik artıyor :) Bugün mercedes b serisini test ettim yarında bmw 2 serisi için randevu aldım.
    Superb i de beklemiyor değilim hani :)
    uzun lafın kısası erenlerin sağı solu belli olmaz

Dediğin gibi; Bu işler hiç belli olmuyor. Birde bakmışsın altında başka araç var.

Bende 1-2 yıl planı yaparken, birdenbire arabayı değiştirdim.

• D sınıfı gemi gibi arabanım bagajını nasıl 429 lt yapmışlar anlamadım. Focus' tan hallice olmuş.
  • quote:

quote:

quote:

kesinlikle pazarlık var ama malesef tokatta değil büyük şehirlerde

bu iş öyledir hocam en iyi fiyatı genelde hep istanbul bayileri verir.
    ama izmirden de iyi fiyat almışlığım vardır.
    hatta opel için en iyi fiyatları hep izmirden almışımdır.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.