Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (405. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.563
Cevap
66
Favori
517.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. chemist

quote:

Orijinalden alıntı: who-tang

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

BOP eşbaşkanı benim değil mi ? Tayyip kendi ağzı ile söyledi BOP un eşbaşkanıyım bize verilen görevleri yerine getirmek için buraya geldik diye...Bu sözleri mitingde söyledi ve bizim halk anlamadan delice alkışlayıp oy verip iktidar yaptı.Bence BOP u bir araştırın ve ondan sonra AKP hükümetinin fırsat mı yoksa bela mı olduğuna karar verin....

Yahu bir de şu BOP meselesi var, bahsettiğin iyi oldu. Büyük Ortadoğu Projesi sanki çok kötü bir şeymiş gibi yıllardır komplocular buna bir hikayeler yazıyorlar, bir şeyler anlatıyorlar ama ne olduğunu kendileri bile bilmiyorlar.

Büyük Ortadoğu Projesi sayesinde Ortadoğu bugün fakir ve gelişmemiş olarak bilinen Ortadoğu canlandırılacak, yeni pazarlar haline gelecek, halkı modern dünyaya yavaş yavaş adapte olacak, yeni bir Ortadoğu inşaa edilecek..

Ve bu projede, bölgenin lider ülkesi biziz. Eşbaşkanı da bizim cumhurbaşkanımız, bunun nesi kötü, gurur duyacağınıza, kendinize eziklik haline getiriyorsunuz. Tayyip Erdoğan BOP'un eşbaşkanıyım söylemini tekrar etmiyor, çünkü BOP halkın aklına sanki şeytani bir projeymiş gibi sokuldu. Halbuki böyle bir durum yok. O BOP haritaları falan uydurma, Ortadoğu'da ve dünyada artık sınırlar kalkıyor yavaş yavaş ama bizimkilere hala haritada Kürdistan çizip, bakın Türkiye'yi bölecekler diye gaza getirebiliyorlar, yok kardeşim böyle bir şey. Biraz akıllıca düşünün.

sen BOP u çok yanlış anlamışsın yada sana empoze etmişler Büyük Ortadoğu Projesi sayesinde Ortadoğu bugün fakir ve gelişmemiş olarak bilinen Ortadoğu canlandırılacak bir proje olduğu için mi IRAK SURİYE LİBYA MISIR gibi ortadoğu ülkeleri karıştırılıp iç kargaşa yaşatılıp Siyonist güçlerin eline geçmiştir...Siz kim kandırıyorsunuz yok BOP çok iyi bir projeymiş bla bla bla....söyleyim ozaman BOP projesi Büyük İsraili kurmak için tasarlanan bir projedir ve bu projenin son ayağı Türkiyedir sırada Türkiye var cumhurbaşkanı neden başkanlık istiyor Başkan olduğunda ilk önce anayasa değişecek ve özerk bölgeler oluşturulacak ve bölünmenin önü açılacak orta doğudaki arap ülkelerine bir bak hepsi etnik kökenlerine göre ayrılması planlanıyor BOP projesinde son ayak biziz oyuna gelmemiz gerek BOP senin sandığın gibi iyi bir proje değil hiç bir zamanda olmadı....

Alıntıları Göster
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi who-tang -- 14 Nisan 2015; 23:39:22 >
  • biramı aldım devam edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

quote:

Orijinalden alıntı: DeaDMYLoRD

quote:

Ak Parti 48-52 civarı oy alır

45 BİLE ALSA HDP BARAJİ AŞARSA tek basına iktidar olamaz

yüzde 45 oy alırsa tek başına iktidar oluyor ak parti.Yüzde 46 olsa bile muhalefettekiler ak parti düşmüyor.Milletvekili sayısı önemli.Oy yüzdesi değil.

%44-43 alırsa ve hdp barajı geçerse tek başına iktidar olamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Tamam, ben de diyanet işleri başkanı seçmiyorum. 7 Haziran'da öncelikle kendi bölgemin milletvekillerini düşünüyorum. Gerçekten halkın isteklerine cevap verebilecekler mi? Ardından ülkenin başına geçecek olan kişiyi yani başbakanı düşünüyorum. %79'u dindar olan ülkeyi ve yıllarca dindarlara zulmedilmiş olmasını göz önünde bulunduruyorum. Müslüman halkın başına müslüman biri gelmelidir diye düşünüyorum. Ancak bu şekilde müslümanlar özgürce yaşayabilir ve önlerindeki engeller kaldırılabilir. Amerika uzayda üs kurarken bu ülkede müslümanlar ile uğraşıldı. Yazık değil mi? Neden insanların inançlarına karışıldı ki? Tüm bunlardan sonra da ülkeyi refaha ve yükselişe kavuşturacak hükümeti düşünerek seçimimi yapıyorum. Bunun için siyasi yarışta partilerin neler yaptıklarını ve neler yapacaklarına bakıyorum. Yani icraatlara ve vaatlere bakıyorum. Sonra da kendimce iyi olduğunu düşündüğüm partiye veriyorum.

Göründüğü gibi tek bir etken yok seçimde. Birçok etken var. Benimde fikirlerim var ve fikirlerim doğrultusunda oy kullanıyorum. Ben siyasi partilerin başkanları dahil tüm siyasi partilere oy verenlere saygı duyuyorum. Herkes kendi fikirleri doğrultusunda oy kullanır. Kavgaya, gürültüye, çekiştirmeye, kıskanmaya gerek yok. Çoğunluk ne derse ben razı olmak zorundayım. İstiyorum ki, benim gibi diğer kişilerde razı olsun. Ama herkes bir değil, illa ki kavga ve gürültü koparanlar oluyor. Yazık, gerek yok buna. Zaten her 5 yılda 1 seçim yenileniyor. Çoğunluk hata yapmışsa zaten zarar eder, zarardan döner yine doğru yolu bulur.

Ancak demokrasinin önü kapatıldı mı işte bu şans biter. Böylece seçimlerin bir anlamı kalmaz. Çünkü halk iradesini yansıtamaz. İşte bu çok yanlış bir yoldur. Şükür ki yıllardır darbe olmuyor, halk iradesi ön planda tutuluyor. Sandıkları güçlendirmeliyiz, yani halkın iradesini güçlendirmeliyiz ve insanların özgürlüğünün önüne ipotek koymamalıyız.

Ya sanırsın müslüman bilim adamları ben uzaya çıkıcam dedi de, bizimkiler engelledi. Kim inançını yaşayamadı şimdiye kadar?

Eee madem irade diyorsunuz. O iradeyi önemseyen partiniz kaldırsın seçim barajını da bari herkesin oyu kendini temsil etsin. Neden 2-3 milyon kişinin oyları boşa çıksın? Neden o kadar kişinin düşünceleri meclise yansımasın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asimptot kullanıcısına yanıt
    anlaşılan benim mesajlarımı hiç takip etmemişsin kardeşim
    Sadece Ak partiye oy vermeyin diyenlerin kime oy vermemiz gerektiği konusundaki düşüncelerini merak ediyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

BOP eşbaşkanı benim değil mi ? Tayyip kendi ağzı ile söyledi BOP un eşbaşkanıyım bize verilen görevleri yerine getirmek için buraya geldik diye...Bu sözleri mitingde söyledi ve bizim halk anlamadan delice alkışlayıp oy verip iktidar yaptı.Bence BOP u bir araştırın ve ondan sonra AKP hükümetinin fırsat mı yoksa bela mı olduğuna karar verin....

Yahu bir de şu BOP meselesi var, bahsettiğin iyi oldu. Büyük Ortadoğu Projesi sanki çok kötü bir şeymiş gibi yıllardır komplocular buna bir hikayeler yazıyorlar, bir şeyler anlatıyorlar ama ne olduğunu kendileri bile bilmiyorlar.

Büyük Ortadoğu Projesi sayesinde Ortadoğu bugün fakir ve gelişmemiş olarak bilinen Ortadoğu canlandırılacak, yeni pazarlar haline gelecek, halkı modern dünyaya yavaş yavaş adapte olacak, yeni bir Ortadoğu inşaa edilecek..

Ve bu projede, bölgenin lider ülkesi biziz. Eşbaşkanı da bizim cumhurbaşkanımız, bunun nesi kötü, gurur duyacağınıza, kendinize eziklik haline getiriyorsunuz. Tayyip Erdoğan BOP'un eşbaşkanıyım söylemini tekrar etmiyor, çünkü BOP halkın aklına sanki şeytani bir projeymiş gibi sokuldu. Halbuki böyle bir durum yok. O BOP haritaları falan uydurma, Ortadoğu'da ve dünyada artık sınırlar kalkıyor yavaş yavaş ama bizimkilere hala haritada Kürdistan çizip, bakın Türkiye'yi bölecekler diye gaza getirebiliyorlar, yok kardeşim böyle bir şey. Biraz akıllıca düşünün.

sen BOP u çok yanlış anlamışsın yada sana empoze etmişler Büyük Ortadoğu Projesi sayesinde Ortadoğu bugün fakir ve gelişmemiş olarak bilinen Ortadoğu canlandırılacak bir proje olduğu için mi IRAK SURİYE LİBYA MISIR gibi ortadoğu ülkeleri karıştırılıp iç kargaşa yaşatılıp Siyonist güçlerin eline geçmiştir...Siz kim kandırıyorsunuz yok BOP çok iyi bir projeymiş bla bla bla....söyleyim ozaman BOP projesi Büyük İsraili kurmak için tasarlanan bir projedir ve bu projenin son ayağı Türkiyedir sırada Türkiye var cumhurbaşkanı neden başkanlık istiyor Başkan olduğunda ilk önce anayasa değişecek ve özerk bölgeler oluşturulacak ve bölünmenin önü açılacak orta doğudaki arap ülkelerine bir bak hepsi etnik kökenlerine göre ayrılması planlanıyor BOP projesinde son ayak biziz oyuna gelmemiz gerek BOP senin sandığın gibi iyi bir proje değil hiç bir zamanda olmadı....

Yahu ne Büyük İsraili ne siyonizmi, uyduruk hikayeler bunlar, iş yapmayan boyuna komplo teorileri uyduran zihniyetin ürünleri. Geçiniz.. Bunlarla uğraşacağınıza Arapça öğrenin de 5-10 yıl sonra iş yaparız beraber, ortadoğu ve kuzey afrika müthiş canlanıyor..

sen uyumaya devam et iyi uykular sana
  • Yav siyaset bolumu halen neden açıl. Millet galyana geliyor. Kufurler bin para . Ayıp ya azıcık terbiyeli olun azıcık onurlu haysiyetli olun.

Azıcık kendinizi düşünmüyorsanız geleceginizi cocuklarınızı ailenizi düşünün...

Adam olun adam

• Herkesin düşüncesine saygımız var
    Bu tartışmaları oy verildikten sonra da görmek isterim :)
    oyum ( AK )
    Herkese iyi forumlar dilerim
  • quote:

quote:

Bakın Tayyip Erdoğan'a hırsız diyorsunuz da ben kalıbımı basarım ki şu ülkedeki en büyük hırsızları, yiyicileri, hak yiyenleri sıralasan Tayyip Erdoğan listede olmaz bile. Bunu eğer tanıdığınız büyük bankacı, işadamı, portföy yöneticisi vs. yani işi para olan biri varsa sorun, aynı şeyleri söyleyecektir.

Fransa'daki, İsviçre'deki bankalara Türkiye'den kaçırılıp gömülen paraların sahiplerini araştırsanız inanın Ak Parti'liler solda sıfır kalır. Ha Ak Partililer ihale almıştır, rant yaratmıştır, bunlar da her iktidar döneminde oldu ve ülke ekonomisi için öyle felaket şeyler değil, bilakis iyi, sonuçta ekonomi bir şekilde döndürülecek, bunu da birileri çıkıp yapacak. Önemli olan bu paraların yurtdışına kaçırılmaması, hortumlanmaması.

Kolay değil ülkeyi yönetmek, sizin sandığınız gibi değil, herkes iyi niyetli mi sanıyorsunuz, para ve güç söz konusu, herkes aslan kesilecek, bunun her türlü lobisi var, locası var, milletin sırtına binmişler yıllardır. Ne yazık ki fazlasıyla güce de sahipler, her imkanı da kullanıyorlar.

Oyuna gelmeyin, AK Parti bu millet için büyük bir fırsattır, sahip çıkın. Kolay kolay halkı sokaklara döküp, medyayı kullanarak, paralel yapılanmalarını, çetelerini kullanıp bu milletin üstüne çökemeyeceklerini anlasınlar artık.

Tayyip Erdoğan ulu önderimizdir.Fatih,Kanuni neyse günümüzün önderi Recep TAyyip Erdoğandır müslüman Türk evlatları için.Gerisi vız gelir tırıs gider.Donanımhaber forumunda iki tane bebe ak parti karşıtı video,resim paylaştı diye vazgeçmez bu halk Erdoğandan,Ak PArtiden.

Bu ülkenin tek bir ulu önderi var o da senin çakma ulu önderinin soyadını bile söyleyemediği Mustafa Kemal Atatürk'tür. Çatlasanız da nefret etseniz de bu asla değiştiremeyeceğiniz bir gerçektir.

Sizi gidi tatlı su müslümanları. Dininiz imanınız para sizin. Kendi cümlelerin içinde hırsızlığı onaylıyorsunuz, bir de üstüne "ama" diyip "Ama tayyipten daha çok yiyen var" diyebiliyorsunuz. Bu halk bu kadar pişkinliği görmemiştir bence :D

Paralel ne arkadaş ya? :D Düne kadar beraber değil miydiniz siz? Merak ediyorum neyi bölüşemediler de küstüler birbirlerine. Gayet güzel yiyip bitiriyorlardı beraberce.

Ben sana bir şey söyleyeyim mi. Geometriden paralel terimini kaldırsınlar. Paralel, geometride aynı doğrultuda giden iki doğru demek. Sizin uzun adam buna çok sinirlenebilir paralelin anlamını öğrenirse :D

Ne güldüm akşam akşam ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 14 Nisan 2015; 19:20:04 >
  • BİRDE BAŞIMIZA NÜKLEER ÇIKTI BİZ DAHA ELEKTRİĞİ İDARE EDEMİYORUZ ŞAKA GİBİ.MİLLETÇE ALKIŞLIYORUZ!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bodylove

demagoji yapma parti ismi ver

CHP YADA MHP..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan D.

quote:

quote:

Bakın Tayyip Erdoğan'a hırsız diyorsunuz da ben kalıbımı basarım ki şu ülkedeki en büyük hırsızları, yiyicileri, hak yiyenleri sıralasan Tayyip Erdoğan listede olmaz bile. Bunu eğer tanıdığınız büyük bankacı, işadamı, portföy yöneticisi vs. yani işi para olan biri varsa sorun, aynı şeyleri söyleyecektir.

Fransa'daki, İsviçre'deki bankalara Türkiye'den kaçırılıp gömülen paraların sahiplerini araştırsanız inanın Ak Parti'liler solda sıfır kalır. Ha Ak Partililer ihale almıştır, rant yaratmıştır, bunlar da her iktidar döneminde oldu ve ülke ekonomisi için öyle felaket şeyler değil, bilakis iyi, sonuçta ekonomi bir şekilde döndürülecek, bunu da birileri çıkıp yapacak. Önemli olan bu paraların yurtdışına kaçırılmaması, hortumlanmaması.

Kolay değil ülkeyi yönetmek, sizin sandığınız gibi değil, herkes iyi niyetli mi sanıyorsunuz, para ve güç söz konusu, herkes aslan kesilecek, bunun her türlü lobisi var, locası var, milletin sırtına binmişler yıllardır. Ne yazık ki fazlasıyla güce de sahipler, her imkanı da kullanıyorlar.

Oyuna gelmeyin, AK Parti bu millet için büyük bir fırsattır, sahip çıkın. Kolay kolay halkı sokaklara döküp, medyayı kullanarak, paralel yapılanmalarını, çetelerini kullanıp bu milletin üstüne çökemeyeceklerini anlasınlar artık.

Tayyip Erdoğan ulu önderimizdir.Fatih,Kanuni neyse günümüzün önderi Recep TAyyip Erdoğandır müslüman Türk evlatları için.Gerisi vız gelir tırıs gider.Donanımhaber forumunda iki tane bebe ak parti karşıtı video,resim paylaştı diye vazgeçmez bu halk Erdoğandan,Ak PArtiden.

Bu ülkenin tek bir ulu önderi var o da senin çakma ulu önderinin soyadını bile söyleyemediği Mustafa Kemal Atatürk'tür. Çatlasanız da nefret etseniz de bu asla değiştiremeyeceğiniz bir gerçektir.

Sizi gidi tatlı su müslümanları. Dininiz imanınız para sizin. Kendi cümlelerin içinde hırsızlığı onaylıyorsunuz, bir de üstüne "ama" diyip "Ama tayyipten daha çok yiyen var" diyebiliyorsunuz. Bu halk bu kadar pişkinliği görmemiştir bence :D

Paralel ne arkadaş ya? :D Düne kadar beraber değil miydiniz siz? Merak ediyorum neyi bölüşemediler de küstüler birbirlerine. Gayet güzel yiyip bitiriyorlardı beraberce.

Ben sana bir şey söyleyeyim mi. Geometriden paralel terimini kaldırsınlar. Paralel, geometride aynı doğrultuda giden iki doğru demek. Sizin uzun adam buna çok sinirlenebilir paralelin anlamını öğrenirse :D

Ne güldüm akşam akşam ya

Benim önderim Erdoğan seninki Atatürk zorlamı ? Önderimi siz mi belirleyeceksiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miracberkk

quote:

CHP YADA MHP..

ikiz kardeşler yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: the flying dutchman

quote:

quote:

Ne güldüm akşam akşam ya

Alıntıları Göster
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi who-tang -- 14 Nisan 2015; 23:39:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KnghtER

quote:

quote:

quote:

herkes iyi hoş konuşuyor da arkadaş, KİME OY VERELİM yahu?

Daha iki kelimeyi bir araya getiremeyen liderlere mi yoksa barajın dibindekilere mi kime?

Hırsız olmayana cumhurıyetı ve ulkesını ve demokrasıyı koruyanlara..

chp ve mhpye oy vermeyeceğimiz kesin hırsıza oy vermeyeceksek.

Chp ve mhp ne calmis ve hangi rantlara kapi acmis aciklar misin?

Belediyelerden filan bahsediceksen once akpli belediyelere bakmani tavsiye ederim..

ee diyorsunki mhp ve chpli belediyeler çalmış olabilir ama ak partiye bak.Sende biliyorsun Chpnin İskisini,Sgkyı,Şişli belediyesini.Mhpnin zamanındaki çıkan krizden ülkenin milyar dolarlık borçların altına girdiğini.Ama sallıyorsun ya tutarsa diye.

Hayir ben sizin gibi fanatiklik yapmamak icin bunu soyledim. Cogu atmasyon olsa da varsa kanitlanan bir yolsuzluk kabul eder ve o kisilere de tepki gosteririz sizin gibi sahiplenmeyiz.

Hadi kabul etmediginiz tapeleri gectim, her yerde torpil, her yerde rant, her yandasda zenginlesme var.

O cok ovunulen ulastirma konularinda sayistay raporlu yolsuzluklar ama haberiniz var mi? Tabiki yok..

• koalisyon demek. hiç akıl mantık yok be gençler. milletçe sonumuz hayrola bakalım. koalisyon demek, hey allam.
  • Ali Taran'ın CHP için hazırladığı 2. tanıtım #YaşanacakBirTürkiye temalı reklam filmleri yakında televizyonlarda yayınlanmaya başlayacak.

• mr10ur1907 M kullanıcısına yanıt
    20 mılyar dolarlık yatırım yapıyorlar senın dedıgın lafa bak. siz neden çekemıyorsunuz anlamıyorum .özenti gibide alkıslıyorsun kartal meydanında 100 bın kısı geldı maltepede 2 mılyon kısı topladılar.onu da alkıslayın
  • quote:

quote:

quote:

CHP YADA MHP..

ikiz kardeşler yani

Hayır yanlış cevap mevcut duzende vatan haını olmayan barajı gecen 2 partı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Serkan D.

quote:

quote:

Ne güldüm akşam akşam ya

Benim önderim Erdoğan seninki Atatürk zorlamı ? Önderimi siz mi belirleyeceksiniz ?

Anlamıyorsun ki, o sıfat sadece bir kişiye layıkıyla tüm halk tarafından verilmiştir o kişi de 92 yıl önce bu ülke kurulduğunda o sıfatı almıştır. Ha seninkinden çok güzel uzun adam olur, ulema olur, muhtar olur, REİS olur (çok kullanılır onun için :D ) , padişah olur (sarayında oturuyor) ama asla ve asla ulu önder olamaz. Sen yüceleştirmek için onu kullanabilirsin tabi ki, ama Atatürk'e söylenen gibi olamaz.
  • 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.