Şimdi Ara

AKP Çok Fena Düşüyor.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.563
Cevap
66
Favori
517.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1406 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sorguçadam

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

He yavrum 50 milyon secmen senin cevrene gore oy veriyor demi? 18 sini gecende bi heves AKP nin inecegi hayallerini kuruyor. Sosyal medyada gaz vermekle kuru sıkmakla olmuyor bu isler.

7 haziran gecesi seni burada bekliyorum
    AKP ve ondan faydalanan güruh artık bitti.
    Göreceğiz bu seçm %40 bile alamayacak.
    sen %50 yi değil %45 i bile unut artık

Tek ıstegım gercek hesabınla buraya gelmen o zaman daha tatmınkar olur
  • Seçimlere hile hurda karışmadıkça, ne kadar sinirlensem de, ne kadar şu hükümetten canım sıkılsa da kabul ederim. Yerel seçimlerde Ankara'da olan rezalet gibi şeyler olmasın yeter.

Ben açıkcası akp'nin bu seçimlerde %40'ı geçebileceğini sanmıyorum. O kadar kesin kararlıyım bu konuda. Etrafımda, akrabalarımda akp'ye oy atmış çoğu kişiler şuan pişman, aynı gerçeği görmüş binlerce vatandaşımızın olduğunu umut ediyorum.
  • hile var hile önce hileyi düzeltin sonra yapın affedersiniz bu ayakları.
  • Akp en fazla %5 oy kaybeder bence. %43'ün altını görürse zaten iktidarı kaybeder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bldoy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bldoy

quote:

Arkadaşlar çevremde AKPye oy vermiş deli gibi savunan insanlarla arkadaşlarla arada bir konuşuyoruz.
    Şu ana kadar neredeyse tamamı AKPden vazgeçmiş.
    Çoğu MHP diyor.Geriye kalanlar kararsız ama AKP değil diyorlar.
    Her geçen gün umudum bir nebze de olsa artıyor.

Bu gidişle MHP %25leri zorlar.
    AKP %40 altına bile düşebilir.

Artık 12 senenin acısını seçim gecesi çıkarmak bize düşüyor.Sanra mis gibi 4 sene oh.

Kendi hesabınla gel diyaloğa girerim bu hesbaınla ban yesen nolur .

%45 alamayacak bende iddaya giremiyorum desen daha çok inanırdım

Tamam ulan ama eğer alırsa bu forumdan çekip gidiceksin konuyu adminler inşallah kapatmaz forumda aktif kal unutmuyum seni seçim zamanı hatırlatcam bunları size hepinizi not ediyorum.

söz namustur %45den yukarısını alsın burdan seçim akşamı dilediğini yapar sonra hesabı kapatır çeker giderim.
    Tersinde de seni pistlere davet ederim

Başka hesaplarlada girmeyeceğine namus sözü veriyormusun

Aynı sözü sen de veriyorsan ben zaten veriyorum

Benimle bir iddiaya girmek istiyorsan buyur girelim.
    Benim iddiam ak parti birinci parti olacak.
    Hodri meydan.

Akp'nin birinci olması değil, oy yüzdesi, milletvekili sayısı önemli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Mhp nedir ya Akp ile aynı zihniyet aynı düşünce tarzı emin olun aralarında hiçbir fark yok. Okeye dönerken yönetirler ülkeyi ancak.
  • AKP %40 rahat alır, MHP %15 i geçsin önce nereye %25 alıyor? CHP %30 alacaktır bu sefer, HDP ise %7 de kalacaktır.
  • evet bu bi gerçek akp kazandıran başarı değil mhp ve chp nin koltuk sevdalısı beceriksiz başkanları
    mhp nin başında oktay vural olsa chp nin başında muharrem ince olsa % 30 bile asla alamaz akp
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

O mecliste 400 AK partili milletvekili olacak!

yahu en güçlü zamanında bile 400e yaklaşamadı ne hayalperest insanlarsınız

Boyle konuya boyle cevap hocam

Ha gercek fikrimi sorarsan 345 in ustunde her gelecek vekil kârdir.

Mart secimi icin %39 demistim, 44 geldi.

Agustos icin 45 demistim, 51 geldi.

Bu secime 45 diyorum, insallah yine yanilir ve 50 gelir

tamamen anket ve teskilatin beklentilerine gore hedef atiyoruz.

Erdogan da 400 olamkyacagini biliyor, maksat parti rakipsizlikten ve mutlak ustunlukten rehavete girmesin 400 niyetleyip 350 gorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eeTavus

AKP %40 rahat alır, MHP %15 i geçsin önce nereye %25 alıyor? CHP %30 alacaktır bu sefer, HDP ise %7 de kalacaktır.

40+15+30+7=92
    nerede %8

işte dogrusu
    40
    20mhp
    30chp
    9

+-2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drs06

Hile hurda olmasın akp nin alacağı oy %35 üstünü alamaz, her geçen sürede oyları düşüyor, pkk ile işbirliği yapıp apoyu serbest bırakmayı isteyen hukumet seçilmemelide zaten

AKP %35 se diğerlerine ne düşecek.
    saçmalamayın lütfen
  • quote:

quote:

quote:

Hile hurda olmasın akp nin alacağı oy %35 üstünü alamaz, her geçen sürede oyları düşüyor, pkk ile işbirliği yapıp apoyu serbest bırakmayı isteyen hukumet seçilmemelide zaten

saçmalamayın lütfen

Saçmalamıyorum, görünen köy kılavuz istemez, doğuda çalınan oyların haddi hesabı yok keza batıdada öle %100 temiz bi seçim olsun zaten akp ve hdp nin oyları düşük çıkar bunu bilmeyende yok

Benim gördüğüm ve analiz ettiğim chp nin oyları sabit, mhp ve hdp nin oyları bariz bir şekilde artıcak, akp seçmeninin büyük bir bölümü partilerinden vazgeçiyor ve kürtlerde eskisi gibi akp ye oylarını vermeyecek hdp alıcak oylarını, akp tamamn çöküştedir

ben ne diyorum %50 alacak mı diyorum?düşüyor ama %40 olur diyorum.

Doğuda kim oy çalıyor.
    AKP m, HDP mi daha doğrusu kimin oyunu çalıyor.
    Doğuda CHP birinci parti de bizim mi haberimiz yok.
    MHP birinci de bizim mi haberimiz yok.
    Adamlar daha aday adayı olacak adam bulamıyor doğuda sen hala ""Doğuda"" oylar çalındı diyosun.
    Ben buna saçmalık diyorum

nasıl olacak seçim sonucu

AKP 35
    CHP 30
    MHP 25
    HDP 10

bunu beklersen hayalcilik olur dediğim bu.Saçmalık da bu

• quote:

MHP eze eze gelecek görecem ben sizi o zaman

Gelsin helal olsun derim, alkışlarım.
    Halkın takdirine ancak saygı duyulur.
    Başkaları gibi istediği gibi sonuç alamayınca halkı aşağılamam, hakaret etmem, ego tatmini için cahil derken gerçek cahil konumuna düşmem.
  • olası bir koalisyon durumunda akp ile koalisyon yapacak tek parti kimdir diye sorsam ?
  • %40'ın altını almaz kürtlerde barajı geçemeyeceği için yine tek başına iktidar olur.Ben mayıs da askere gidiyorum oy kullanamayacağım ama berber'de saç traşı olan bir hacı amcanın "anamı şey yapsa yine oyumu verrim" dediğini duydukdan sonra ne anketler inandırıcı nede oy düşmeleri.Tek gerçek var oda bunların tarikat gibi olduğu pramitin en üstünden en altına 20 milyonluk bir tarikat akp. Bu partinin kaymağını 100 bin kişi yiyor geriye kalan 19 milyon devletin üç beş kuruş önüne attığıyla idare edip haline şükrediyor.Bütün olup biten bundan ibaret boşuna heveslenmeyin yani gençler çalışıp paranızı kazanın dünya sadece türkiyeden ibaret değil başka ülkelere , refahı huzuru yüksek ülkelere göçüp hayatınızı kurtarın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelastairbender -- 26 Mart 2015; 11:36:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

olası bir koalisyon durumunda akp ile koalisyon yapacak tek parti kimdir diye sorsam ?

tabi ki MHP
  • Ak parti %50 alır inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

saçmalamayın lütfen

Saçmalamıyorum, görünen köy kılavuz istemez, doğuda çalınan oyların haddi hesabı yok keza batıdada öle %100 temiz bi seçim olsun zaten akp ve hdp nin oyları düşük çıkar bunu bilmeyende yok

Benim gördüğüm ve analiz ettiğim chp nin oyları sabit, mhp ve hdp nin oyları bariz bir şekilde artıcak, akp seçmeninin büyük bir bölümü partilerinden vazgeçiyor ve kürtlerde eskisi gibi akp ye oylarını vermeyecek hdp alıcak oylarını, akp tamamn çöküştedir

ben ne diyorum %50 alacak mı diyorum?düşüyor ama %40 olur diyorum.

Doğuda kim oy çalıyor.
    AKP m, HDP mi daha doğrusu kimin oyunu çalıyor.
    Doğuda CHP birinci parti de bizim mi haberimiz yok.
    MHP birinci de bizim mi haberimiz yok.
    Adamlar daha aday adayı olacak adam bulamıyor doğuda sen hala ""Doğuda"" oylar çalındı diyosun.
    Ben buna saçmalık diyorum

nasıl olacak seçim sonucu

AKP 35
    CHP 30
    MHP 25
    HDP 10

bunu beklersen hayalcilik olur dediğim bu.Saçmalık da bu

ben o zaman tahminimi söyleyeyim seçimden sonra analiz ederiz tekrar.

akp %35-38

mhp %24-25

chp %27-30

hdp %11-12

bu benim temiz seçim olursaki sonucum ha yok daha öncesi ve yerel seçimdeki gibi olursa akp batıda mhp ve chp den oy araklar doğuda da hdp akp güçlü oldukları yerden oy araklar

• Bu kadar büyük rüyalar gormeyelim bence.Zengn kesim memmun hayatindan fakir kesimde.Olan orta sinif kesime oluyor.Cahil insan cok turkiyede akpnin oyu %40 civari olur gibime geliyor 1 2 puanda dusebilir.Ayrica mhpnin oylarinda buyuk bir artis beklemiyorum.Yasadigim yer osmaniye mhpnin merkezi.Adam ulkucuyum diyor ocaga kayitli ama gidipp akpye oy verior bu halka hersey mustahak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suanki istatistiklerde bu dogrultuda zaten.

O nedenle C. Baskani milliyetci laflar etmeye basladi. Gerci gec kaldi bizde artik desdegi ailecek cekmis durumdayiz. Bu secimler cok farkli olacak gibi gorunuyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.