Şimdi Ara

Sigara İçiyormusunuz? (Değerlendirme) [Anket Eklendi] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
6
Favori
19.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
153 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki

Sigara İçiyormusunuz? (Değerlendirme) [Anket Eklendi]

(En Son Oy Tarihi: 4.2.2019)
Giriş
  • Hastalıktan ötürü 3 gündür içemiyorum umarım bundan sonra da içmicem.

En az bi 4-5 yıl olmuştur sigara içmeye başlayalı, 24 yaşındayım ve kendime acıyorum.

Bırakın abi sigarayı ama öyle para pul için değil, sağlık için bırakın.

Bu sigara yöntemlerinde en sinir olduğum şey para muhabbeti. Belki adam öyle bi para kazanıyor ki parayı koyacak yer bulamıyor nereden biliyosun. Sigara para cepte kalsın diye değil, yarın öbürgün Allah korusun ciğerinize koskoca aletler girmesin diye bırakılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mister No -- 25 Mart 2015; 14:15:17 >
  • 18 Içiyorum her hafta malboro alıcak kadar zengin değilim ve para bakımından sıkıntı yaşamıyorum ve zevk veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 yaşımdan 24 yaşıma kadar içtim.
    25 yaşımdan 29a kadar içmedim.
    Şimdi 29 yaşımdayın fosur fosur içiyorum. 32 de tekrar bırakcam.
  • Ben içmiyorum fakat etrafımda 12 yaşındaki çocuk bile içiyor Allah bulaştırmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dwarwendwarfy

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Yaşınıza hürmeten, çok afedersinizle başlamak istiyorum, yazının diğer kısımlarını okumadım sayın :), 50 Yaşında olunca internette ne yapacağımı merak ederek dh geçmişinize göz gezdirdim, sanırım tamda düşündüğüm gibi, bu ne kadardır, şu ne kadardır v.s :) hakkınızı helâl edin, iyi webLer

hayrola bir kusur kabahat filan mı oldu anlamadım, helallik filan istemissin ne oldu
  • Sozinn S kullanıcısına yanıt
    Dayı sosyallikle ne alakası var şimdi

• 10 senedir içiyordum. Son 2 senedir mesleğin stresinden ötürü günde 1 paket rahat bitiyordu. Oldukça da keyif alarak içiyordum açıkçası. Ancak son 45 gündür ağzıma koymadım irade iş yaptı sonunda.
  • Yaş 25. 12 yıl içtim. 2 ay önce bıraktım. Ekonomik olarak rahatladım, üstüm başım sigara kokmuyor. Hatta içenlere karşı bir tiksinti oluştu sigara kokuları yüzünden.
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Yaş 18 içmiyorum. Çünkü içme gereği duymadım
  • tutun iciyorum gunde 3-4 kere falan sariyorum ince filtreye yaninda da sade turk kahvesi ya da kacak cay olursa nirvanaya ulasiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeşilay vardı duruyormu o kurum hala ? içiyorum sigarayı çünkü kendi keyfime kalmış bir olay zararı-yararı bana. Senenin birkaç haftası alkolde içiyorum. İçmeyen adamada saygı duyarım kendi şeyinin keyfine kalmış.

(Eksileyenlere giren çıkan nedir ?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eshkıya

Dayı sosyallikle ne alakası var şimdi

öyle duydum biryerlerden sigara içen sosyaldir vs..
  • Konu çalmak bu olsa gerek, bunadamı telif koyalım.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=103958641&p=1#103960344

• içmiyorum hiç içmedim yaşım 27 haziranda 28 olucam içmeye de niyetim yok askerde de kimse içiremedi içirmeyi deneyenler oldu gördüm kişileri gençleri uyarıyorum ama oralı olmuyor bu merette ne buluyor onu anlamıyorum
  • 37 yaşındayım çok kolay bırakıp kolay başladım. Haftada 2 paketi geçmezdi içtiğim sigara. Ama şimdi bıraktım daha da başlamam. 10 gündür içmiyorum

• Sigaradan nefret ediyorum, işin aslı budur. Ama ne yazık ki ilkokul 2'den bu yana içiyorum. Şu anda 28 yaşındayım. 2012 senesinde hayatımda ilk defa bıraktım, hem de bir çırpıda. Ve yeniden doğmuş gibi klişe bir kelimeyi tam manasıyla yaşadım. Koku alma duydularım kısa sürede gelişti, tat alma olayında son noktaya vurdum. Dişlerim bembeyaz idi. Sonra ne oldu?
    Tekrar başladım. Hala da içiyorum, toplamda 8-10 ay gibi bir süre hiç içmedim. O dönemdeki stresli işim ve açılan iştahım sayesinde 80 kilolardan 97-100 arası bir kiloya ulaşmıştım. Şimdi 75 kiloyum ama sigarayı bıraktığım günleri özlüyorum.
  • 20 , 6 senedir iciyorum . - ler gelsin.

• Sigara içenler umarım 20-30 yıl sonra acı içinde can çekişerek kanserden ölür.

• BU YAZ 3 YIL OLACAK BIRAKALI. O KADAR ZAMAN NASIL İÇMİŞİM BİLEMİYORUM. COK NADİR CANIM İSTİYOT O DA FANTAZİSİNE. KOKUSUNA TAHAMMUL EDEMİYORUM O DERECE..
  • arada bi iciyorum. 1 ay icmedim su 3 gunde 1 paket bitirdim. yine 1 ay birakcam sonra yine paket sonra yine 1 ay birakip oyle iste

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.